Agnieszka: Tyle szczęśliwych zbiegów okoliczności zdarzyło się za sprawą Maryi!

To już moja druga odmówiona nowenna, która została wysłuchana. Odmówiłam ją w połowie ciąży prosząc o szczęśliwy poród, zdrowego dzidziusia i o to, byśmy umieli sobie poradzić jako rodzice (to nasze pierwsze dziecko). Bardzo bałam się porodu, Maryja mnie wysłuchała, to, co się działo w tym dniu na pewno jest za jej sprawą. Mój poród trwał od 6 rano, kiedy wstałam i odeszły mi wody do 11.25, kiedy to przyszedł na świat nasz syn.
Read More

Mariola: DZIĘKUJĘ MATECZKO ZA MOJĄ CÓRECZKĘ

Nie jesteśmy już z mężem tacy młodzi , mieliśmy poukładane życie ,dwóch prawie dorosłych synów i jak nam się wydawało wszystko zaplanowane.Bóg jednak miał dla nas wielką niespodziankę.Okazało się ,że kolejny raz zostaniemy rodzicami. Ciąż przebiegała prawidłowo poza wynikami prenatalnymi , które wykazały wielkie prawdopodobieństwo (1:5),że nasze dziecko urodzi się...
Read More

Ewa: syn i praca

teraz czekam moze i tym razem moja intencja bedzie wysluchana dziela wielkie czyni nasz Pan chwala mu za to
Read More

Mirka: Po nowotworze nie ma śladu

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za dar wyleczenia mnie z choroby nowotworowej. Gdy dowiedziałam się że mam raka piersi moje życie się zmieniło. O Nowennie kiedyś słyszałam ale nigdy nie odmawiałam. Słyszałam, że działa cuda.
Read More

Justyna: Chwała Maryi, naszej Mateczce

Nowenna Pompejańska jest drogą do nawrócenia, zmienia zupełnie życie… Kiedy jest nam źle, kiedy szukamy pomocy, kiedy po ludzku nic nie da się zrobić to możemy się załamać albo szukać pomocy. Tylko gdzie? U kogo? Ja wyklikałam modlitwę nie do odparcia… Byłam zdesperowana , bez nadziei nie mogłam liczyć na pomoc kogokolwiek… Znalazłam Maryję. Najlepsze i najwspanialsze co mnie spotkało w życiu. Z determinacją, wytrwałością i oddaniem zabrałam się do modlitwy. Zawierzyłam się Jej. Jej płaszcz mnie okrył a wszystko dokoła zaczęło drżeć w posadach a wydawało się nie do ruszenia.
Read More

Agnieszka: Pragnienie posiadania dziecka

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kiedy byłam w strasznym dołku psychicznym. Przeżyłam poważny wypadek samochodowy, a chwilę później dowiedzieliśmy się z mężem, że możliwe nie będziemy mieć dzieci, a już jakiś czas starliśmy się.. Byłam załamana.. Na początku stwierdziłam, że zacznę się modlić dopóki jestem na zwolnieniu lekarskim bo był czas.. byłam pewna, że później nie dam rady.. ale stało się inaczej. Moja intencją jest zajście w ciążę. Dziś już 31 dzień.Już w pierwszych dniach zaczęły spotykać mnie różne nadzwyczajne sytuacje.. bardzo szybko wróciłam do świetnej wręcz kondycji psychicznej i fizycznej – nawet lepszej niż przed wypadkiem! Czasami w czasie modlitwy doświadczam do dziś dziwnych wzruszeń i łez.. kiedy wrócę z pracy i tylko coś zjem wręcz tęsknie za różańcem.. wciąż czuję, że chcę się modlić.. zaczęłam chodzić do kościoła po wielu latach, dołączył do mnie mąż, a wcale nie prosiłam go o to..w pracy wszystko idzie wspaniale mimo, że po długim zwolnieniu miałam wiele obaw.. pomagają mi ludzie, po których nigdy nie spodziewałabym się pomocnej dłoni, jest wokół mnie tyle serdeczności jak nigdy wcześniej! Jeśli chodzi o moją intencję zrozumiałam, że może Bóg ma dla nas inny plan dlatego tak się ułożyło i choć pragnę żebyśmy byli rodzicami to przyjmę wszystko co Pan Bóg dla nas naszykował. Nigdy nie sądziłam, że dojdę do takiego etapu, że to powiem – nawet jeśli nigdy nie będzie nam dane mieć dzieci możemy być szczęśliwymi ludźmi. Całe życie przed nami – już na zawsze z Maryją.. już planuję zacząć kolejną nowennę.. już nie umiem bez niej żyć!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AniaMartynaBeaiwonaMarta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Piękne świadectwo! Bardzo krzepiące! Niech Bóg Wam błogosławi! Amen! 🙂

Marta
Gość
Marta

Dziękuję za piękne świadectwo! Chwała Panu! Niech Wam Bóg błogosławi, a Matka Boża zawsze ma w opiece. Amen!

iwona
Gość
iwona

Ja również miałam problem z zajsciem w ciąże, zaczełam modlic sie za poczęte nienarodzone dzieci po roku moich modlitw zostałam wysłuchana jestem szczesliwa mamą .Mam nadzieje ze twoje modlitwy zostana wysłuchane,nieraz trzeba tyko dłużej poczekac, powodzenia PAN BÓG czuwa nad nami.

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo. Agnieszka dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.Jesteśmy tego przykładem.11 lat starań o dziecko…teraz jestem w 7 tygodniu ciąży- dzięki Nowennie Pompejańskiej a przede wszystkim dzięki wstawiennictwu Matki Bożej. To była moja druga Nowenna. Pytałam Boga w chwilach załamania, po co mam żyć, że nie tworzymy pełnej rodziny i nie jesteśmy w pełni szczęśliwi…Bóg wysłuchał płaczu i pretensji.Życzę Wam z całego serca tego wielkiego Daru Poczęcia.

Martyna
Gość
Martyna

To piękne świadectwo, otrzymałaś tak wiele łask! Spokojnie, nie poddawaj się, przecież nawet nie skończyłaś jeszcze Nowenny, wszystko więc przed Tobą. Módl się i trwaj w cierpliwości, a wszystko się ułoży. Świadczą o tym dwa powyższe świadectwa :). Zobaczysz, jeszcze będziesz miała mnóstwo nieprzespanych nocy i będziesz biegać za małym/małą po placu zabaw 🙂 :D. Życzę dużo zdrowia dla Ciebie i męża. Pozdrawiam.

Ania
Gość
Ania

Twoja Nowenna na pewno nie pójdzie na marne… Ja dopiero przymierzam się do odmawiania Nowenny a już czuję obecność Matki… Otrzymasz dar, o który prosisz, jestem tego pewna. NIech Bóg Ci błogosławi!