Marcin: Uwolniony z nieczystości

Przez wiele lat miałem ogromne problemy z nieczystością. Pornografia, masturbacja to był mój "chleb codzienny". Moje zniewolenie tym grzechem było tak duże, że przez wiele lat nic z tym nie robiłem. Kiedy jakiś czas temu postanowiłem pokonać nieczystość okazało się to bardzo trudne. Odmawiałem różaniec, modliłem się, spowiadałem ale nic...
Przeczytaj całość

Ewelina: Najświętsza Panienka jest hojną Matką

Witam serdecznie wszystkich czytelników:-) Pragnę złożyć swoje świadectwo z odmawiania Nowenny Pompejańskiej, tak, jak obiecałam Maryji. Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam 1.08.2014 r., a zakończyłam ją 23.09. Przyznam się, że przez pewien czas zastanawiałam się, czy zacząć ją odmawiać. Trochę zwlekałam z podjęciem decyzji, ponieważ obawiałam się, że nie wytrwam...
Przeczytaj całość

Agnieszka: modlitwa o pokój – wspaniały efekt już jest widoczny!

To moja 4 Nowenna Pompejańska. Tym razem prosiłam Maryję o wstawiennictwo u Pana w sprawie pokoju w naszej rodzinie. Generalnie mamy wiele trudnych spraw, wiele urazów z wielu pokoleń zarówno w mojej wyjściowej rodzinie jak i w rodzinie wyjściowej mojej męża. Najbardziej pilne było jednak to, że 3 lata temu pokłóciliśmy...
Przeczytaj całość

Paulina: nie zdałam do następnej klasy było po prostu okropnie …

Mialam myśli samobójcze nie chciałam żyć. Kiedy juz zastąpiłam w modlitwę wtedy stal sie wielki cud zrozumiałam ze Bóg mnie wysłuchał w idealnym momencie a nie wcześniej nie wolno pospieszyć.
Przeczytaj całość

Arleta: Matka Boża jest zawsze przy mnie…

Szczęść Boże. To już trzecia Nowenna za mną. Kolejny raz zatem chciałabym podziękować Matce Najświętszej za wsparcie i otrzymane łaski.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Dziękuje Maryjo za pomoc i błagam o kolejne łaski

Nowennę zaczęłam odmawiać w bardzo ciężkim dla mnie momencie życia kiedy zaginął mój mąż. Przez kilkanaście tygodni nie znany był mi jego los. Byłam bezradna wobec tej tragedii. Chwyciłam się różańca jako bezcennej pomocy. Od początku nie miałam wątpliwości, że Maryja mi pomoże. Moje pragnienie odnalezienia męża było tak wielkie, że nie miałam trudności z odmawianiem nowenny. Byłam też przygotowana na najgorsze, ale siły czerpałam w modlitwie. Mój mąż odnalazł się, niestety nie żył. wiele osób mi mówiło, że to cud. W ostatnim dniu części dziękczynnej drugiej nowenny odbył się jego pogrzeb. Dziękuje Maryjo za pomoc i błagam o kolejne łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: Dziękuje Maryjo za pomoc i błagam o kolejne łaski"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Irena
Gość

Agnieszko, bardzo mi przykro. Współczuję Ci z całego serca. Nie załamuj się nigdy, bo Matka Boża otacza płaszczem ochronnym tych, którzy modlą się nowenną pompejańską. Nie ustawaj w modlitwie- przecież tylu ludzi potrzebuje pomocy, tyle intencji ma każdy z nas, że życie wydaje się za krótkie. Noś zawsze przy sobie różaniec, a nic złego Ci się nie przydarzy. Niech Cię Matka Boża ma w swojej opiece. Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość

Dziękuję za Twe słowa otuchy Irenko.

patka
Gość

Agnieszko jesteś bardzo dzielną kobietą, życzę ci wszystkiego dobrego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!