Magdalena: Nawet lekarze określili tą historię jako cud !

Chwalmy Pana! I jak tu nie kochać Pana Boga??
Read More

Darek: Zostałem uwolniony z niepokoju

Ja modle się nowenną pompejańską już trzy lata. kiedyś był ciągły nie pokój we mnie , smutek i odczucie pustki. postanowiłem sięgnąć po modlitwę i spróbować wtedy byłem nie wierzącym .Była to koronka do Miłosierdzia Bożego. Odmawiając ją około dwóch miesięcy o godzinie 15 zostałem uwolniony z niepokoju. Przeczytaj Darek:...
Read More

Anonim: Problem rozwiązany – prawo jazdy

Witam chcę napisać tu o moim świadectwie . Prosiłem Matkę Bożą o zdane prawo jazdy . Już po odmówieniu częśći błagalnej moja łaska została spełniona . Polecam ją każdemu kto ma problem w życiu a mi ciężko było zdać. Dzięki
Read More

Zofia: Mąż zdecydował się na terapię

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w intencji trzeźwości mojego męża, który od wielu lat nadużywał alkoholu. Jak nie pił, był dobry i kochający. Jednak czasami nie wracał na noc, bo musiał się napić z kolegami. Zazwyczaj wtedy przeżywaliśmy tzw. „ciche dni” lub kłóciliśmy się, co było niedobre dla nas i dla dzieci.
Read More

Wiesław: Pokòj duszy

Chociaż są momenty smutku, rozdarcia to wiem że Maryja jest ze mną i moją rodziną. Miałem problem z mieszkaniem a teraz mam i mieszkanie i nawet samochód do dyspozycji.To wszystko Łaska dzięki Maryi.
Read More

Agata: Szczęśliwe pojednanie

Szczęść Boże,
chcę podziękować Matce Bożej za wspaniały dar jakim mnie obdarzyła.Kilka miesięcy temu przechodziliśmy z chłopakiem duży kryzys w związku.Do tej pory nie został on jeszcze ostatecznie zażegnany ale na to potrzeba czasu.
Modliłam się Nowenną Pompejańską o szczęśliwe ułożenie się naszych relacji,tym bardziej,że problemy wynikały i nadal istnieją z mojej winy.Sięgnęłam więc po różaniec.Odmawiałam wszystkie cztery tajemnice każdego dnia.Dzięki łasce Bożej wytrwałam i szczęśliwie skończyłam Nowennę.Pod koniec jej odmawiania usłyszałam w głowie głos „Módl się bez lęku,Twoja modlitwa została wysłuchana”.Kilka dni póżniej doszło do naszego pojednania.
Dziękuję Ci Maryjo za tę wielką łaskę i przepraszam,że tyle zwlekałam z tym świadectwem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Szczęśliwe pojednanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
patka
Gość

Bóg zapłać za świadectwo;-)

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję za te słowa. Również odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji pogodzenia się z najbliższą memu sercu osobą, która odrzuca mnie i odmawia rozmowy. To świadectwo daje mi nadzieję i siły do tego, aby trwać w tej pięknej modlitwie różańcowej. Wierzę, że również moja prośba zostanie spełniona.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!