Anna: Operacja nie jest potrzebna!

Pragnę się podzielić swoim świadectwem. Od pewnego czasu choruję na ostre zapalenie trzustki. Zrobiła mi się torbiel pozapalna i groziła mi poważna operacja.Przeczytaj Anna: Operacja nie jest potrzebna!
Przeczytaj całość

Agnieszka: Przyznam, że tu było moje największe zaskoczenie!

Szło dość ciężko nieraz zasypiałam, jednak udało mi się odmówić i poczuć wewnętrzny spokój i pierwsze symptomy wysłuchania intencji.
Przeczytaj całość

Beata: radykalna poprawa, mimo że dotychczas wszystko zawiodło

Dzis może nie jest jeszcze całkiem dobrze, ale po raz pierwszy od dawna widze radykalna poprawe, mimo że dotychczas wszystko zawiodło.
Przeczytaj całość

weronika: życie pełne łask

jestem w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej.przekazanie tego co chce powiedziec jest dla mnie trudne , nie wiem jak obrac to w slowa. to co chce tu napisac nie bedzie do konca dotyczyc swiadectwa wysluchania nowenn, lecz łask, ktore otrzymalam podczas nowenny jak i przez cale zycie dzieki wierze. moze...
Przeczytaj całość

Anna: zdany egzamin radcowski

Tak więc to działa, to naprawdę działa. Módlmy się więc z wiarą i ufnością a reszta sama się ułoży.
Przeczytaj całość

Agata: Szczęśliwe pojednanie

Szczęść Boże,
chcę podziękować Matce Bożej za wspaniały dar jakim mnie obdarzyła.Kilka miesięcy temu przechodziliśmy z chłopakiem duży kryzys w związku.Do tej pory nie został on jeszcze ostatecznie zażegnany ale na to potrzeba czasu.
Modliłam się Nowenną Pompejańską o szczęśliwe ułożenie się naszych relacji,tym bardziej,że problemy wynikały i nadal istnieją z mojej winy.Sięgnęłam więc po różaniec.Odmawiałam wszystkie cztery tajemnice każdego dnia.Dzięki łasce Bożej wytrwałam i szczęśliwie skończyłam Nowennę.Pod koniec jej odmawiania usłyszałam w głowie głos „Módl się bez lęku,Twoja modlitwa została wysłuchana”.Kilka dni póżniej doszło do naszego pojednania.
Dziękuję Ci Maryjo za tę wielką łaskę i przepraszam,że tyle zwlekałam z tym świadectwem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Agata: Szczęśliwe pojednanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
patka
Gość

Bóg zapłać za świadectwo;-)

Magdalena
Gość
Magdalena

Dziękuję za te słowa. Również odmawiam Nowennę Pompejańską w intencji pogodzenia się z najbliższą memu sercu osobą, która odrzuca mnie i odmawia rozmowy. To świadectwo daje mi nadzieję i siły do tego, aby trwać w tej pięknej modlitwie różańcowej. Wierzę, że również moja prośba zostanie spełniona.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!