Katarzyna: Modlitwa za męża aby nigdy nie popadł w alkoholizm

Matka Boża zatroszczyła się i o naszą sytuację finansową i wybrała najlepszą z możliwych prac aby mój mąż nie miał okazji pić, za co jestem jej ogromnie wdzięczna.
Read More

Zofia: Mąż przestał palić

Chciałam bardzo podziękowć Maryji za wysłuchanie mojej prośby-o uwolnienie męża od palenia papierosów.Odmówiłam Nowenne przez 54 dni ale mąż dalej palił nie pddałam się -modliłam się dalej tak przy 10 dniu drugiej Nowenny mąż przestał palić ale ja odmawiałam Nowenne do końca do 54 dnia.Bardzo dziękuję -stał się cud, Maryja wysłuchuje i pomaga nam.Jestem szczęśliwa .
Read More

Teresa: Dziękuję za łaskę zdrowia

Chciałabym dać świadectwo otrzymania łaski zdrowia. Nowennę pompe­jańską odmawiałam od 10 lutego do 5 kwietnia. Dowiedziałam się o niej, gdy ciężko zachorowałam i miałam złe wyniki badań. Ale tak naprawdę z Mat­ką Bożą Różańcową spotykałam się od dziecka, bo w moim rodzinnym kościele parafialnym Jej wizerunek znajduje się w głównym ołtarzu.Przeczytaj Teresa: Dziękuję za łaskę...
Read More

Renata: Matko Boska zę wstawiłas się za mną u syna swego

Pewnego dnia znalazłam w internecie Nowenne Pompejańską, nowenne nie do odparcia, postanowiłam ją odmawiać. Zastanawiałam się czy to możliwe aby Matka Najświętsza pomogła mi czy aby na pewno ona da mi spokój
Read More

Agata: PRACA

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sierpniu zeszłego roku w intencji znalezienia pracy. Kilka dni przez zakończeniem części dziękczynnej zadzwonił do mnie kolega, z wiadomością o miejscu gdzie szukają pracownika z moim wykształceniem, złożyłam tam podanie, poszłam na rozmowę kwalifikacyjną a dzień po zakończeniu nowenny był moim pierwszym dniem w pracy. 🙂 Mocno wierzę, że jest to zasługa Matki Bożej. Dodam, że w pobliżu mojego miejsca pracy znajduje się kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agata: PRACA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Z wielka ciekawościa czytam swiadectwa o pracy… Sam jej szukam. To juz moja druga nowenna w tej intencji. Wyglada na to, że moja modlitwa jest bezowocna… 🙁

Ania
Gość

Proś wytrwali i nie zniechęcaj się. Być może Matka Boża ma dla Ciebie najlepszą pracę. Ufaj gorąco. http://multimedia.opusdei.org/pdf/pl/nowenna_o_prace.pdf

Niki
Gość
Fajne są te słowa pocieszenia, że może Matka Boża ma najlepszą pracę, na którą trzeba poczekać ale jak się czeka 3 lata i nic się nie zmienia, nie ma z czego się utrzymać, to już nawet takie słowa brzmią trochę irytująco. Znam takiego człowieka, który od 3 lat codziennie odmawia cały różaniec, było już wiele NP, inne osoby z rodziny też go tym wspomagają i rezultatów brak. Na rozmowach pracodawcy są zachwyceni (oczywiście nie wszyscy), już wydaje się, że praca jest niemal pewna a w końcu i tak dostaje ją ktoś inny. Przechodzi wszystkie etapy selekcji, jest w najlepszej trójce… Czytaj więcej »
Magdalena
Gość
Magdalena

Ja także odmówiłam Nowennę w sprawie pracy,skończyłam tydzień temu. Nadal szukam pracy, i wierzę ,że ją wkrótce znajdę, chociaż siły i wiary coraz mniej.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu,ja tez odmówilam kilka nowenne w sprawie pracy,bo wobcnej jest nie do wytrzymania,ale wierzę że neidługo dostanę tą pracę wymarzoną,wcześniej musze zmienić swoje serce,Dzięki takim świadectwom wierzę bardziej.

M.
Gość
Spokojnie, zaufajcie i czekajcie 🙂 Ja znalazłam pracę (a właściwie to praca znalazła mnie, bo nawet CV nie wysyłałam ani nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 😀 ) po 7 mcach od skończenia nowenny. Musiała być jakaś przyczyna, że dostałam ją w tym, a nie innym momencie. Też miałam chwile zwątpienia, bezsilności i niemalże rozpaczy, wtedy chodziłam do kościoła się pomodlić, a najlepiej przed wystawiony Najświętszy Sakrament. Na kilka intencji z innych odmówionych nowenn też czekam, tak jak Wy. Wydaje mi się, że w niektórych prawie nic nie drgnęło, ale wierzę, że jak już otrzymam łaski w sprawach, o które prosiłam,… Czytaj więcej »
kasia
Gość

Ja kończe nowenne 23 kwietnia a już jutro ide do pracy Maryjo Królowo moja dziekuje.Nie poddawajcie sie moja nowenna którą odmawiałam rok temu aby mąż wybaczył ojcu mojemu dopiero wczoraj sie spełniła sama niemoge w to uwierzyć ale teraz już wiem że na wszystko musi przyjść swój czas .

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!