Agata: PRACA

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w sierpniu zeszłego roku w intencji znalezienia pracy. Kilka dni przez zakończeniem części dziękczynnej zadzwonił do mnie kolega, z wiadomością o miejscu gdzie szukają pracownika z moim wykształceniem, złożyłam tam podanie, poszłam na rozmowę kwalifikacyjną a dzień po zakończeniu nowenny był moim pierwszym dniem w pracy. 🙂 Mocno wierzę, że jest to zasługa Matki Bożej. Dodam, że w pobliżu mojego miejsca pracy znajduje się kościół pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
NikiAniakasiaM.Agnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Daniel
Gość
Daniel

Z wielka ciekawościa czytam swiadectwa o pracy… Sam jej szukam. To juz moja druga nowenna w tej intencji. Wyglada na to, że moja modlitwa jest bezowocna… 🙁

Ania
Gość
Ania

Proś wytrwali i nie zniechęcaj się. Być może Matka Boża ma dla Ciebie najlepszą pracę. Ufaj gorąco. http://multimedia.opusdei.org/pdf/pl/nowenna_o_prace.pdf

Niki
Gość
Niki

Fajne są te słowa pocieszenia, że może Matka Boża ma najlepszą pracę, na którą trzeba poczekać ale jak się czeka 3 lata i nic się nie zmienia, nie ma z czego się utrzymać, to już nawet takie słowa brzmią trochę irytująco. Znam takiego człowieka, który od 3 lat codziennie odmawia cały różaniec, było już wiele NP, inne osoby z rodziny też go tym wspomagają i rezultatów brak. Na rozmowach pracodawcy są zachwyceni (oczywiście nie wszyscy), już wydaje się, że praca jest niemal pewna a w końcu i tak dostaje ją ktoś inny. Przechodzi wszystkie etapy selekcji, jest w najlepszej trójce… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja także odmówiłam Nowennę w sprawie pracy,skończyłam tydzień temu. Nadal szukam pracy, i wierzę ,że ją wkrótce znajdę, chociaż siły i wiary coraz mniej.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Panu,ja tez odmówilam kilka nowenne w sprawie pracy,bo wobcnej jest nie do wytrzymania,ale wierzę że neidługo dostanę tą pracę wymarzoną,wcześniej musze zmienić swoje serce,Dzięki takim świadectwom wierzę bardziej.

M.
Gość
M.

Spokojnie, zaufajcie i czekajcie 🙂 Ja znalazłam pracę (a właściwie to praca znalazła mnie, bo nawet CV nie wysyłałam ani nie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej 😀 ) po 7 mcach od skończenia nowenny. Musiała być jakaś przyczyna, że dostałam ją w tym, a nie innym momencie. Też miałam chwile zwątpienia, bezsilności i niemalże rozpaczy, wtedy chodziłam do kościoła się pomodlić, a najlepiej przed wystawiony Najświętszy Sakrament. Na kilka intencji z innych odmówionych nowenn też czekam, tak jak Wy. Wydaje mi się, że w niektórych prawie nic nie drgnęło, ale wierzę, że jak już otrzymam łaski w sprawach, o które prosiłam,… Czytaj więcej »

kasia
Gość
kasia

Ja kończe nowenne 23 kwietnia a już jutro ide do pracy Maryjo Królowo moja dziekuje.Nie poddawajcie sie moja nowenna którą odmawiałam rok temu aby mąż wybaczył ojcu mojemu dopiero wczoraj sie spełniła sama niemoge w to uwierzyć ale teraz już wiem że na wszystko musi przyjść swój czas .

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?