Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam!
składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas.
Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko.
Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż tu tydzień temu siostra powiedziała mi o złych badaniach krwi postanowiłam pomodlić się o zdrowie dla całej rodziny(rodzice chorują -bóle reumatyczne, zwyrodnieniowe, synek również jakieś przeziębienie) pomodlic postanowiłam sie tylko czy dam rade już kiedyś zaczynałam 4 nowenny dziennie ale było mi ciężko i przerwałam, teraz tez przyszło mi do głowy że może z którejś zrezygnuję ale z której wszystkie ważne, postanowiłam spróbować odmawiać, chociaż liczyłam się z tym że będzie ciężko bo najpierw szłam do swojej biurowej pracy na 8 godzin, po powrocie do domu szybki obiad i szłam pomagać teściowej w szklarni przy sadzeniu kwiatów, potem trzeba było zająć się obowiązkami codziennymi.
Zaczęłam wstawać o 4rano żeby zdążyć przed pracą odmówić 2 nowenny potem wieczorem odmawiam kolejne 2 najbardziej obawiałam się zmęczenia i że nie dam rady i wiecie co tak mi się sprawy układały że mogłam położyć się spać o 21 a w środę byłam już zmęczona takim wczesnym wstawaniem itd a po powrocie z pracy okazało się ze tym razem nie muszę iść do szklarni i mogłam wcześniej pomodlić się i położyć się spać.
Po rozpoczęciu odmawiania nowenny o zdrowie mój synek przestał w nocy kaszleć, z rana tez kaszlał coraz mniej a obecnie tylko troszeczkę.Siostra udała się do neurologa okazało się że jest wszystko w porządku a badania z krwi musi jeszcze powtórzyć ale wierze w to ze będzie dobrze:)
To dopiero minął tydzień mojej nowenny o zdrowie a przez ten tydzień już tyle łask otrzymała moja rodzina i ja.
Podczas odmawiania różańca dopada mnie senność, czasami odklepuje, nie skupiam sie nawet różaniec porwał mi się w 3 miejscach ale te przeciwność staram sie przezwyciężyć bo wiem że Matka Boża jest i czuwa..
Poza nowenna odmawiam inne modlitwy o których dowiedziałam się z tej strony ze świadectw składanych np. koronka wyzwolenia, koronka do ran Chrystusa i wiele innych.
Trwajmy na modlitwie z Matka Bożą i Jej Synem łatwiej żyć!

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AgatamonikaUfająca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca

Podziwiam za te cztery nowenny! Kiedy zaczęłam odmawiać moją pierwszą nowennę to wydawało mi się, że nie dam rady. Trzy części różańca – długo – ale udało mi się. W trakcie jej odmawiania działy się różne rzeczy. Nie tylko senność. Szatan bardzo przeszkadzał. Szczególnie w snach. Koszmary były tak realistyczne i prawdziwe, że budziłam się zmęczona i roztrzęsiona. Śniły mi się demony i opętane osoby, które mówią do mnie konkretne zdania. (Nie będę tutaj tego przytaczać.) Pewnej nocy usłyszałam w głowie, żeby odmawiać również tajemnice światła. I tak podczas odmawiania mojej pierwszej nowenny dodałam kolejną część różańca. Koszmary dalej nie… Czytaj więcej »

monika
Gość
monika

4 nowenny dziennie!!! Przeczytałam i poczułam wstyd, że odwlekam z lenistwa rozpoczęcie kolejnej nowenny. Już nie będę czekać, zacznę dziś.

Agata
Gość
Agata

Też odmawiałam 4 Nowenny naraz czy nawet 5,ale ksiądz na ostatniej spowiedzi kazał mi z tych wszystkich intencji zebrać w jedną, że za dużo to niedobrze, że Bóg nie lubi gadaniny:((((:((((Pamiętam jak źle się czułam, bo już długo odmawiałam i nagle przerwać? Poczułam pustkę. Obecnie odmawiam 2 Nowenny

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?