Justyna: Wielka przemiana

Witam, odmówiłam już w sumie kilka Nowenn Pompejańskich. Ja i moja rodzina otrzymaliśmy wiele łask.
Przeczytaj całość

Kasia: Wczoraj wyszłam ze szpitala w którym okazało się że nie mam już bakterii.

Modlitwę zaczęłam odmawiać po kilkumiesięcznym bezskutecznym leczeniu z bakterii. Poza tym mam jeszcze kilka innych dolegliwości które uniemożliwiają mi zajście w ciążę. Jestem już przy końcu odnawiania Nowenny. W trakcie jej odmawiania doznałam wiele łask. Mój brat który bardzo długo był bezrobotny wkońcu otrzymał pracę.
Przeczytaj całość

Łukasz: Często modlę się na różańcu

Moja prośba została spełniona! Jestem żołnierzem i przez cztery lata służyłem w jednostce wojskowej w Poznaniu. Wraz z żoną chcieliśmy zamieszkać bliżej naszych rodziców, gdyż tutaj nie mieliśmy bliskich osób. Sami wychowywaliśmy dwóch synów. Optymalnym miejscem mojej dalszej służby wojskowej była Warszawa, ale moi przełożeni nie wyrażali zgody na przeniesienie służbowe.Przeczytaj Łukasz: Często modlę...
Przeczytaj całość

C: Po ludzku to było niemożliwe

Po 27 dniach błagania , modlitwa zdziałała tego co po ludzku było niemożliwe .
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim

Chciałam podziękować Matce Najświętszej za otrzymane łaski. Mój syn miał miał nietypową małą zmianę na ręce, w pewnym momencie dostrzegłam że zmiana się zaczerwieniła i zmienia coraz bardziejPrzeczytaj Agnieszka: Matka Najświętsza czuwała nad wszystkim
Przeczytaj całość

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam!
składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas.
Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko.
Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż tu tydzień temu siostra powiedziała mi o złych badaniach krwi postanowiłam pomodlić się o zdrowie dla całej rodziny(rodzice chorują -bóle reumatyczne, zwyrodnieniowe, synek również jakieś przeziębienie) pomodlic postanowiłam sie tylko czy dam rade już kiedyś zaczynałam 4 nowenny dziennie ale było mi ciężko i przerwałam, teraz tez przyszło mi do głowy że może z którejś zrezygnuję ale z której wszystkie ważne, postanowiłam spróbować odmawiać, chociaż liczyłam się z tym że będzie ciężko bo najpierw szłam do swojej biurowej pracy na 8 godzin, po powrocie do domu szybki obiad i szłam pomagać teściowej w szklarni przy sadzeniu kwiatów, potem trzeba było zająć się obowiązkami codziennymi.
Zaczęłam wstawać o 4rano żeby zdążyć przed pracą odmówić 2 nowenny potem wieczorem odmawiam kolejne 2 najbardziej obawiałam się zmęczenia i że nie dam rady i wiecie co tak mi się sprawy układały że mogłam położyć się spać o 21 a w środę byłam już zmęczona takim wczesnym wstawaniem itd a po powrocie z pracy okazało się ze tym razem nie muszę iść do szklarni i mogłam wcześniej pomodlić się i położyć się spać.
Po rozpoczęciu odmawiania nowenny o zdrowie mój synek przestał w nocy kaszleć, z rana tez kaszlał coraz mniej a obecnie tylko troszeczkę.Siostra udała się do neurologa okazało się że jest wszystko w porządku a badania z krwi musi jeszcze powtórzyć ale wierze w to ze będzie dobrze:)
To dopiero minął tydzień mojej nowenny o zdrowie a przez ten tydzień już tyle łask otrzymała moja rodzina i ja.
Podczas odmawiania różańca dopada mnie senność, czasami odklepuje, nie skupiam sie nawet różaniec porwał mi się w 3 miejscach ale te przeciwność staram sie przezwyciężyć bo wiem że Matka Boża jest i czuwa..
Poza nowenna odmawiam inne modlitwy o których dowiedziałam się z tej strony ze świadectw składanych np. koronka wyzwolenia, koronka do ran Chrystusa i wiele innych.
Trwajmy na modlitwie z Matka Bożą i Jej Synem łatwiej żyć!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ufająca
Gość
Ufająca
Podziwiam za te cztery nowenny! Kiedy zaczęłam odmawiać moją pierwszą nowennę to wydawało mi się, że nie dam rady. Trzy części różańca – długo – ale udało mi się. W trakcie jej odmawiania działy się różne rzeczy. Nie tylko senność. Szatan bardzo przeszkadzał. Szczególnie w snach. Koszmary były tak realistyczne i prawdziwe, że budziłam się zmęczona i roztrzęsiona. Śniły mi się demony i opętane osoby, które mówią do mnie konkretne zdania. (Nie będę tutaj tego przytaczać.) Pewnej nocy usłyszałam w głowie, żeby odmawiać również tajemnice światła. I tak podczas odmawiania mojej pierwszej nowenny dodałam kolejną część różańca. Koszmary dalej nie… Czytaj więcej »
monika
Gość
monika

4 nowenny dziennie!!! Przeczytałam i poczułam wstyd, że odwlekam z lenistwa rozpoczęcie kolejnej nowenny. Już nie będę czekać, zacznę dziś.

Agata
Gość

Też odmawiałam 4 Nowenny naraz czy nawet 5,ale ksiądz na ostatniej spowiedzi kazał mi z tych wszystkich intencji zebrać w jedną, że za dużo to niedobrze, że Bóg nie lubi gadaniny:((((:((((Pamiętam jak źle się czułam, bo już długo odmawiałam i nagle przerwać? Poczułam pustkę. Obecnie odmawiam 2 Nowenny

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!