Adela: Matka Boża wysłuchała moich modlitw

Szczęść Boże Bracia i Siostry!

W zeszłym roku byłam bardzo niezadowolona ze swojej pracy. Mimo ogromnego zmęczenia, przygnębienia oraz późnych powrotów do domu wiosną zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrej pracy. Moja modlitwa daleko odbiegała od wyobrażenia idealnej modlitwy. Zawsze natomiast zdążałam odmawiać ją do godziny 24:00. Na początku modlitwy zawsze wypowiadałam jasno sprecyzowane wymagania co do pracy, którą chciałabym otrzymać: „Panie Boże, jeśli jest to zgodne z Wolą Twoją proszę Cię o łaskę pracy:
a) w której będę mogła Cię wielbić, i którą będę wykonywała na Cześć i Chwałę Twoją
b) w której będę wzrastała duchowo
c) w której spotkam wspaniałych i wartościowych ludzi
d) żeby to nie była praca z dziećmi
e) w której będę się spełniała
f) która pozwoli mi się utrzymać”.

Pod koniec sierpnia otrzymałam nową pracę. Z powyżej wymienionych kryteriów jakie Panu Bogu przedstawiłam spełniły się podpunkty a, b, c, d oraz e. Otrzymałam pracę w szkole katolickiej prowadzonej przez wspaniałe Siostry Zakonne. Jest to praca z młodzieżą. Z podpunktem ‚f’ było pod górkę, ale szybko znalazłam dodatkową pracę popołudniami.

Chwała Panu!
Dziękuję kochana Matko Boża!

W tym roku – mimo pięknej pracy, którą bardzo lubię – mam wiele problemów ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania i współlokatorów. To natchnęło mnie do refleksji, że zawsze w życiu są jakieś trudności. Jak nie w jednej sferze życia to w innej. Widocznie bez krzyża nie ma wzrastania. W trudnych momentach siły dodaje mi lektura „Moc uwielbienia”. Wstąpiłam również do wspólnoty w pobliskim kościele i od tamtego momentu towarzyszy mi taka myśl: Pan Jezus Chrystus jest Panem mojego życia i to On idzie przede mną – być może wszystkie te trudne sprawy też mają swój sens oraz swój cel, który sobie uświadomimy za jakiś czas.

Nie zdradzajcie Nadziei moi Bracia i Siostry! Nie traćcie ducha!

Z Panem Bogiem!

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
DankaalikAgnieszka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Maryji! Dziękuję za swiadectwo,sama odmówiłam kilka nowenn o inną prace lepsza,ale jeszcze nie otrzymałam, W obecnej nie da się wytrzymać .Odmawiam obecnie nowenne za dusze w czyścu sierpiące,nastepną odmówie o dobrą prace.

alik
Gość
alik

jakie to ma znaczenie odmawianie nowenny do godziny 24? mój czas normuje pora od wstania do pójścia spać, resztą się nie przejmuję.

Danka
Gość
Danka

do Alik- popieram, ja mialam dosc czesto zaleglosci, ktore odrabialam nastepnego dnia, i Bóg obdarzył mnie cudem i trwa to juz 3,5 roku

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką