Zbyszek: Nawrócenie żony

Witam, nowennę podjąłem w intencji nawrócenia mojej żony, gdyż spostrzegłem rozkład naszego związku zmierzający ku przepaści. Od dłuższego czasu modliłem się o jej nawrócenie jeszcze przed nowenną. Jednym z jej strony objawów to trudne relacje czyli: z jej strony duże emocje, krzykliwość, pycha niezgoda zwłaszcza z moją matką. Wybuchy kłótni w domu o byle co, z czego wyciągała najtrudniejsze sprawy i moje winy.
Read More

Asia: Zaufałam Jej, a Ona mnie nie zawiodła

Piszę to świadectwo, bo chciałam wszystkim niewierzącym przekazać, iż Matka Boża naprawdę w życiu każdego człowieka działa cuda. W moim przypadku Jej wstawiennictwo jeszcze bardziej uświadomiło mi, że zawsze mogę na Nią liczyć i że nigdy mnie nie opuści. W czerwcu dowiedziałam się, że mam zmiany na trzustce i innych narządach. Czekały mnie badania i potwierdzenie diagnozy, bardzo się bałam.
Read More

Bogusława: rozwiązanie trudnej sprawy

Witam wszystkich! o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się z internetu, przez przypadek otworzyłam artykuł w którym pewien człowiek opisywał jak dzięki tej nowennie został uleczony z nowotworu. Na początku trochę się przestraszyłam, że do odmówienia są codziennie aż trzy części różańca, zastanawiałam się czy dam radę, ale byłam zdesperowana, koniecznie chciałam...
Read More

Sylwia: trwajcie w modlitwie

Witam Was wszystkich serdecznie, chciałabym podzielić się z Wami kolejnym świadectwem kilku nowenn, które już od dwóch lat regularnie odmawiam. Na przełomie sierpnia i września zeszłego roku modliłam się o dobrą pracę we właściwym czasie. Jestem studentką i mój kierunek jest nieprzyjazny jeśli chodzi o rynek pracy.Przeczytaj Sylwia: trwajcie w...
Read More

BARBARA: Udało się !

Modliłam się wtedy praktycznie jak mi się wówczas wydawało o cud aby spłacić wszystkie długi w ciągu roku. Po pewnym czasie wszystko zaczęło się układać, miałam coraz więcej pracy wręcz tyle że „nie wyrabiałam” a tym samym więcej pieniędzy.
Read More

Adela: Matka Boża wysłuchała moich modlitw

Szczęść Boże Bracia i Siostry!

W zeszłym roku byłam bardzo niezadowolona ze swojej pracy. Mimo ogromnego zmęczenia, przygnębienia oraz późnych powrotów do domu wiosną zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia dobrej pracy. Moja modlitwa daleko odbiegała od wyobrażenia idealnej modlitwy. Zawsze natomiast zdążałam odmawiać ją do godziny 24:00. Na początku modlitwy zawsze wypowiadałam jasno sprecyzowane wymagania co do pracy, którą chciałabym otrzymać: „Panie Boże, jeśli jest to zgodne z Wolą Twoją proszę Cię o łaskę pracy:
a) w której będę mogła Cię wielbić, i którą będę wykonywała na Cześć i Chwałę Twoją
b) w której będę wzrastała duchowo
c) w której spotkam wspaniałych i wartościowych ludzi
d) żeby to nie była praca z dziećmi
e) w której będę się spełniała
f) która pozwoli mi się utrzymać”.

Pod koniec sierpnia otrzymałam nową pracę. Z powyżej wymienionych kryteriów jakie Panu Bogu przedstawiłam spełniły się podpunkty a, b, c, d oraz e. Otrzymałam pracę w szkole katolickiej prowadzonej przez wspaniałe Siostry Zakonne. Jest to praca z młodzieżą. Z podpunktem ‚f’ było pod górkę, ale szybko znalazłam dodatkową pracę popołudniami.

Chwała Panu!
Dziękuję kochana Matko Boża!

W tym roku – mimo pięknej pracy, którą bardzo lubię – mam wiele problemów ze znalezieniem odpowiedniego mieszkania i współlokatorów. To natchnęło mnie do refleksji, że zawsze w życiu są jakieś trudności. Jak nie w jednej sferze życia to w innej. Widocznie bez krzyża nie ma wzrastania. W trudnych momentach siły dodaje mi lektura „Moc uwielbienia”. Wstąpiłam również do wspólnoty w pobliskim kościele i od tamtego momentu towarzyszy mi taka myśl: Pan Jezus Chrystus jest Panem mojego życia i to On idzie przede mną – być może wszystkie te trudne sprawy też mają swój sens oraz swój cel, który sobie uświadomimy za jakiś czas.

Nie zdradzajcie Nadziei moi Bracia i Siostry! Nie traćcie ducha!

Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
DankaalikAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chwała Maryji! Dziękuję za swiadectwo,sama odmówiłam kilka nowenn o inną prace lepsza,ale jeszcze nie otrzymałam, W obecnej nie da się wytrzymać .Odmawiam obecnie nowenne za dusze w czyścu sierpiące,nastepną odmówie o dobrą prace.

alik
Gość
alik

jakie to ma znaczenie odmawianie nowenny do godziny 24? mój czas normuje pora od wstania do pójścia spać, resztą się nie przejmuję.

Danka
Gość
Danka

do Alik- popieram, ja mialam dosc czesto zaleglosci, ktore odrabialam nastepnego dnia, i Bóg obdarzył mnie cudem i trwa to juz 3,5 roku