Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie...
Przeczytaj całość

Beata: Uczestnictwo we Mszy Świętej

Odmówiłam nowennę i zostałam wysłuchana! Jestem chora i mieszkam z mamą w podeszłym wieku. Obie bardzo pragnęłyśmy czynnie uczestniczyć we Mszy świętej. Niestety świątynia oddalona jest o kilka kilometrów, a żadna nie może prowadzić samochodu, autobusy nie kursują... Odmówiłam nowennę pompejańską i od tej chwili nie było jeszcze niedzieli, w której nie byłybyśmy w kościele. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego z Pompejów! Zaczęłam już kolejną nowennę w innej intencji i wierzę, że zostanę wysłuchana.
Przeczytaj całość

Karol: Różaniec jest niesamowitą modlitwą

Szczęść Boże. Chciałem się podzielić tym, jak wielką moc ma modlitwa różańcowa oraz tym jak wiele łask możemy otrzymać od Matki Bożej modląc się na różańcu.
Przeczytaj całość

KATARZYNA: Choroba się zatrzymała !

Jest w naszej rodzinie osoba ciężko chora na nowotwór.Kiedy diagnoza została potwierdzona wydawało by się ze nie ma szansy na nic.Ale ja wierzę mocno w to ze poprzez modlitwy moje i całej rodziny choroba się zatrzymała,guz się zmniejszył,a MATKA NAJŚWIĘTSZA obdarzyła moją rodzinę swoją opieką.
Przeczytaj całość

Sylwia: warto prosic o pomoc Świętych, przyzywać pomocy patronów

Witam chciałabym sie podzielić moimi doswiadczeniami odnosnie nowenny. Od paru miesięcy tkwie w bardzo trudnej sytuacji która mnie spotkała. Wielokrotnie modliłam się róznymi nowennami do róznych Świętych ale czułam że w mojej intencji którą zanosze do Boga (z punktu widzenia człowieka to o co prosze jest niemozliwe do uczynienia ale...
Przeczytaj całość

Zuzanna: Zdrowie dzieci

Gdy starszy syn zaczął chodzić do przedszkola zaczął niestety „przynosić” wirusy do domu i zarażać młodszego brata. Mój młodszy syn (miał wtedy 5 miesięcy) zaczął chorować na zapalenie oskrzeli. W ciągu 3 miesięcy miał wielokrotne nawroty. Był bardzo malutki i strasznie się męczył chorobą. Za pierwszym razem pomógł antybiotyk, za drugim wylądowaliśmy w szpitalu. Każdy lekki katarek i kaszel przekształcał się niemal od razu w zapalenie oskrzeli. Byłam już bardzo zaniepokojona stanem zdrowia młodszego syna. Jednak przypomniałam sobie o nowennie pompejańskiej, o której mówiła mi koleżanka. Wyszukałam informacji w Internecie i zaczęłam się modlić. Moje prośby zostały wysłuchane. Od zakończenia nowenny minął już rok, a moje dziecko nie miało więcej zapalenia oskrzeli. Przestało właściwie chorować. Gdy pojawia się katar czy kaszel oskrzela są zawsze czyste. Już nie zaraża się tak szybko od starszego brata. Nawet chorobami zakaźnymi, które starszy syn „przynosi” z przedszkola, się nie zaraża.
Za to wszystko, za wysłuchanie moich próśb i modlitw z serca gorąco dziękuję Królowej Różańca Świętego. Nie było łatwo modlić się przy dwójce małych dzieci. Nieraz modlitwa była „odklepana” ze zmęczenia, ale wytrwałam do końca, za co też bardzo dziękuję.
Drugą nowennę odprawiłam w intencji starszego syna też o zdrowie. Jak zaczął chodzić do przedszkola co chwilę był chory (podobno normalna sprawa). Jednak mnie te choroby dały mocno w kość, również finansowo (co tydzień nowy syrop i inne specyfiki miał przepisywane przez lekarza). Dzięki nowennie pompejańskiej Maryja złagodziła jego dolegliwości. Dalej choruje (jak to przedszkolaki), ale jego choroby to głównie lekkie przeziębienia. Choroby zakaźne (ospę i szkarlatynę) przechodził tak łagodnie, bez wszystkich typowych objawów danej choroby, że pediatra do końca nie była pewna, czy dobrze zdiagnozowała chorobę. No i zakończyły się też biegunki, które go wcześniej męczyły, z powodu których też wylądowaliśmy w szpitalu. Za wszystkie łaski, którymi obdarowała nas Matka Boża składam gorące podziękowania.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Zuzanna: Zdrowie dzieci"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anieszka mama Stasia i Basi
Gość

Ja zaczynam dziś modlitwę w intencji mojego półrocznego synka który prawie bez przerwy choruje a właściwie jego oskrzela nie funkcjonują bez leków.Diagnoza alergie i astma.Wierzę że Maryja wyprosi dla niego całkowite wyzdrowienie i będzie mógł cieszyć się normalnym życiem niemowlaka .Obiecuję że po odprawieniu Nowenny będzie można przeczytać nasze świadectwo.

Bożena S.
Gość
Bożena S.

Witamy w grupie,życzę wytrwałości,wiary i zakochania się w modlitwie różańcowej.Pozdrawiam.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!