Marta: Łaska modlitwy i cuda,które są moim udziałem

Jestem jedną z tych osób, którym kiedyś z trudem przychodziło odmówienie dziesiątki różańca świętego. Była to modlitwa na tyle mi odległa, że przez myśl mi nie przeszło, że mogłabym odmówić cały różaniec.
Read More

Magdalena: Zostałam uratowana dzięki Maryi!

Chcialam zlozyc swiadectwo. Prosilam o znalezienie pracy,a dostalam o wiele wiecej. Maryja wyprosila wiecej lask. Na Nowenne Pompejanska trafilam przypakowo, znajdowala sie na lawce z tylu w kosciele, po prostu kiedys poszlam w tygodniu na Msz sw. i znalazlam broszurke.
Read More

Anonim: Opieka Matki Bożej

Dziękuje Matko Boża za opiekę w najtrudniejszych momentach mojego życia. Powinnam już złożyć dawno świadectwo. Modliłam sìę o uzdrowienie duchowe, dzięki czemu wytrwalam psychicznie przy mojej umierajacej babci na tyle ile moglam.
Read More

Maria: zlozenie swiadectwa

pragnę złożyc swiadectwo o następującej treści: kiedy odprawiałam nowennę z prośbą o moje zdrowie lub o jakąkolwiek pracę dla moich dwóch córek
Read More

Aga: Uczysz mnie kochać i przełamujesz trudności

Przez kilka ostatnich lat szukałam i bardzo tęskniłam za mężczyzną, którego mogłabym pokochać i stworzyć z nim szczęśliwą rodzinę. Jakiś czas temu poznałam kogoś i dość szybo poczułam, że jest on dla mnie kimś wyjątkowym. Co prawda, po licznych bardzo złych doświadczeniach z mężczyznami byłam i nadal niestety jestem bardzo nieufna w tych sprawach, ale mimo różnych obaw, w miarę poznawania się, coraz wyraźniej czułam, że moje serce wybiera i chce właśnie jego i tylko jego.
Read More

Wspólny różaniec

Zapraszam na wspólny różaniec w naszych intencjach! Już za chwile, o 20.00 na radio.rozaniec.info! Chcesz dołączyć do modlitwy? – zgłoś się przez skype: radiorozaniec !

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Wspólny różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena S.
Gość
Bożena S.

Bardzo się cieszę,że znowu będziemy się wspólnie modlić.Zachęcam wszystkich do modlitwy na żywo,to cudowne uczucie .Pozdrawiam wszystkich modlących się,szczególnie niezawodną Dorotę i oczywiście pana Marka.

Dorota Karnicka
Gość

Dziękuję za pozdrowienia Bożenko i gorąco pozdrawiam Ciebie 🙂
Dziś „przypadkiem ” załapałam się na modlitwę, nie widziałam tej wiadomości Marka, ale słuchałam akurat radia i udało mi się 🙂
Zachęcam również wszystkich do wspólnej modlitwy, zwłaszcza tych którzy wysyłają intencje , Dobry Bóg da odwagę 🙂

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Witam
też nie zauważyłam tej wiadomości 🙂
Pan Marek już zdrów – to cieszy.
Pozdrawiam Was dziewczyny. Mam nadzieję, że obowiązki mi pozwolą dołaczyć do modlitwy z Wami.
Bożenko dziekuję Ci za dodanie mi otuchy 🙂

Bożena S.
Gość
Bożena S.

No,ja myślę Elżbietko ,że dołączysz do nas ,zawsze będę cię wspierała tak jak innych również,pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!