Wspólny różaniec o 20 – zawieszony

Niestety, z powodu problemu z gardłem i oskrzelami, nie jestem w stanie poprowadzić różańca dzisiaj o 20. O wznowieniu różańca w Radiu Różaniec napiszę na tej stronie, ale prawdopodobnie leczenie potrwa do świąt, więc spotkamy się za ok. 10 dni.

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

13 myśli na temat „Wspólny różaniec o 20 – zawieszony

 1. ŻYCZE SZPKIEGO POWROTU DO ZDROWIA BEDE SIĘ MODLI ZA TFIE ZDROWIE POZDRAWI CIE MAREK WOŚ BARDZO LUBIE SUCHAC TFI ADYCI I SUCHADZ RADIU RÓŻANIEC POZDRAWIAM SARDECZNA MAREK WOŚ

 2. Rychłego powrotu do zdrowia. Może w ostatnim tyg. nie uczestniczyłam w modlitwie regularnie, ale miła jest świadomość, że mogę włączyć komputer i wszyscy tam jesteście.

 3. Dorotko proponuję byśmy wszyscy modlący się i składający intencje – pomodlili się jedną tajemnicą o godz. 20,30 codziennie aż do świąt.
  Jak kto chce to niech się włączy. Będzie to nasze podziękowanie.
  I kto się dołącza do modlitwy?
  Ja tak.

 4. Świetny pomysł. Oczywiście dołączam do modlitwy, będę codziennie Markowi życzę zdrowia, a Wam dziewczyny dziękuję i cieszę się ,że jesteście.Pozdrawiam Wszystkich.Z Panem Bogiem.

 5. Ooo, nie widziałam Bożenki, chyba pisałyśmy razem 🙂
  Jest tu jednak nas więcej, Łukaszku , Anno i Ew…zapraszam też do modlitwy za Marka o 20.30 , ale i tej wspólnej w radiu po świętach , bo nasze głosy już się chyba Wam znudziły, no i żeby i nam gardła nie siadły…:)

 6. Witam ,witam Dorotko pewnie,że pisałyśmy:D. Troszkę nas jest myślę, że będzie więcej.Jak dobrze wiedzieć ,że jesteście z Elżbietką.Pozdrawiam Was oraz Łukasza,Ewę,Dominikę,Anię wierzę ,że będzie nas więcej.Spotykamy się wieczorem o 20.30.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!