Ania: Wciąż wierzę, że się uda.

Szczęść Boże! Teraz nadszedł czas na mnie. Podobnie jak większość ludzi piszących o Nowennie dowiedziałam się z Internetu, kiedy moje krótkie małżeństwo stało przed rozwodem.
Przeczytaj całość

Marcin: Zdane prawo jazdy

Witam. Chciałbym podzielić się z wami siłą nowenny pompejańskiej. Dzięki Maryi zdałem prawo jazdy za 3 razem. Nie ja odmawiałem nowennę, ale moja mama nic mi o tym nie mówiąc.
Przeczytaj całość

M: cud – wspólnie spędzone święta. nic na to nie wskazywało

Nowennę rozpoczęłam, ponieważ chłopak z którym byłam od ponad roku kilka miesięcy temu stwierdził, ze nigdy mnie nie kochał, poznał kogoś innego i chce być wreszcie szczęśliwy. wszystko wydarzyło się dosłownie z dnia na dzień, ja nie potrafiąc sobie z tym poradzić w akcie desperacji zaczęłam modlitwę o to, żeby Maryja pomogła mu zrozumieć uczucia do mnie, żeby wrócił.
Przeczytaj całość

Paulina: Odzyskałam zdrowie i spokój

Witam. Nazywam się Paulina, mam 23 lata. Chciałabym podziękować Maryi za otrzymaną łaskę zdrowia. Od wielu lat miałam problemy z żołądkiem, jelitami w zasadzie sama nie umiem powiedzieć co to było.
Przeczytaj całość

Agnieszka: rodzicielstwo

O nowenne usłyszałam najpierw od koleżanki z pracy, która wiedziała, że staramy się o dziecko. Jednak dopiero jak druga osoba mi o tej nowenne powiedziała zaczęłam ją odmawiać. Najpierw intencją miała być prośba o zajście w ciążę, ale ponieważ byliśmy już wtedy z mężem w trakcie procesu adopcyjnego postanowiłam, że...
Przeczytaj całość

WOJTEK: POWRÓT DO UKOCHANEJ

TO DZIAŁA! Ludzie, uświadomcie sobie pewne FAKTY, modlicie się do MATKI BOŻEJ, MATKI SAMEGO BOGA, która złożyła obietnicę! NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, żeby z wiarą odmówiona nowenna pompejańska nie przyniosła łaski, o którą prosicie. Fakt objawienia też jest nie do podważenia, ta chora dziewczynka mówiła co stanie się w jej przyszłości, jeśli chodzi o wyzdrowienie i inne zdarzenia. Tak więc módlcie się! wierzcie! nie poddawajcie! walczcie! bo to jest walka, należy sobie z tego zdawać sprawę. Ale do świadectwa, odmówiłem 3 może 4 nowenny, z 4 częściami różańca (tajemnica światła), jedną kończyłem drugą zaczynałem, w tej samej intencji, zostawiła mnie miłość mojego życia, kobieta, którą kochałem autentycznie głęboką miłością, a mam porównanie, bo nie była to pierwsza kobieta w moim życiu:). Nie ukrywam, że oprócz modlitwy aktywnie ją odzyskiwałem, to się da zrobić, ale nie jest to proste zadanie. Od momentu ukończenia pierwszej nowenny jej nastawienie do mnie zmieniło się diametralnie i ocieplało się sukcesywnie, cały czas też walczyłem, modliłem się i działałem na rzecz odzyskania jej, aż w końcu sama ze łzami w oczach błagała, żebyśmy wrócili do siebie, wróciliśmy, na krótko, mimo, że dosłownie pokazałem całym sobą, że ją kocham, wiem, że to zabrzmi zuchwale, ale ja naprawdę byłem ideałem z kobiecych marzeń, wszystkie koleżanki jej mnie zazdrościły, wiem to skądinąd… no cóż, wiedziałem, że jest pogubiona i sama nie wie czego chce, więc modliłem się dalej, walczyłem dalej, po kilku miesiącach wróciliśmy do siebie znowu, tym razem na dłużej, później znowu się rozstaliśmy, a ja dalej walczę i modlę się, miłość nie minęła, od kilku lat ta sama, wiem, że ona jest pogubiona, widzę to, wiem, że sama nie wie czego chce, ale ja wiem, że chcę jej na zawsze i nigdy nie przestanę walczyć, modlić się i wierzyć. Piszę to świadectwo, bo nie mam wątpliwości, że to właśnie nowenna pompejańska sprawiła, że się do siebie zbliżyliśmy znowu, a rozstania, no cóż, myślę, że było w tym trochę naszej wspólnej winy, o otrzymaną łaskę trzeba dbać, co się działo, nie napiszę, bo to zbyt intymne. W każdym razie nowenna pompejańska działa, módlcie się, wierzcie, a jak już otrzymacie łaskę, dbajcie o nią, pielęgnujcie, żeby nie stracić tego co dała wam MATKA BOGA.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "WOJTEK: POWRÓT DO UKOCHANEJ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
K
Gość

Zazdroszczę Ci Twojego optymizmu i głębokiej wiary w cuda czynione przez Maryję 😉 Mam nadzieje, ze tez ich niedługo doswiadcze i Tobie też tego życzę 😉

lolek
Gość

A o co się modliłeś ? O pojednanie w związku ? O powrót ukochanej, czy o coś innego ?

Maariusz
Gość
Maariusz

jaa również swoją nowenne ;p odmówiłem w tej intencji 😀 jak narazie nie ma tego o co prosilem mineło dopiero 2 tyg. ale wierze gorąco 😛 ii ufam Maryji, Bogu, że moja wewnetrzna i duchowa walka przyniesie upragniony rezultat…z miłoscia nie ma zartów;p ufam gooraco ze przyjdzie czas kiedy znów bedziemy razem ii nie wroci to co było lecz bedzie lepsze;p bede sie modlil za Ciebie bo Cie stary rozumiem….ii prosze o modlitwe:)) pozdrawiam Pan z Tobą a zokazji z bliżających sie swiat zycze trwania w wierze!! Pan Zmartwychwstał Prawdziwie Alleluja!!

Janek
Gość

Piękne świadectwo. Maryja obiecała i dotrzyma słowa. Powiedział Jezus „Niebo i ziemia przeminą ale Moje słowa nie przeminą”. Czego się obawiać? Błogosławię

Monika
Gość
Monika

Własnie tego samego doświadczyłam 🙂 Moja milosc -moj maz .Jeszcze nie skonczylam odmawiac nowenny a maz wrocil do Nas po 4 miesiacach od rozstania,to wszystko dzięki sile tej modlitwy .Wierze w to głeboko i dziekuje Matce Bozej za otrzymane łaski ,inne o ktore nawet nie prosilam a ta najwazniejsza zostala wysluchana.Dziekuje Ci Najswietsza Matko ,Chwała Tobie.
Trwaj w modlitwie i wierze ze Twoja milosc wroci do Ciebie na zawsze .

uparta maupa
Gość
uparta maupa

Chłopie, dzięki Ci!!! Mam teraz moment zwątpienia, to świadectwo dodaje mi skrzydeł. Druga nowenna, walczę włącznie z tym, że nie pamiętam którą to tajemnicę odmówiłam. Chaos. Dzięki!

pan t
Gość

moja nowenna trwa 2 tygodnie a moja byla mnie dodatkowo zwyzywala I kreci sie kolo innych slyszalem od znajomysz ze zachowuje sie jak dz… pomuzcie co mam robic bardzo ja kocham I chce jej wybaczyc choc raz grozilem ze znajde kazdego z ktorym kreci

pan t
Gość

dodaje do tamtego kom ze nadal wierze I modle sie prosze wspomuzcie mnie modlitwa jestem jeszcze mlody mam 18 lat ona 16 ake czuje ze to nazawsze tylko z nia chce byc do konca życia

Hubert z Borow
Gość
Hubert z Borow
t
Gość

heh dowiedziakem sie ze ma nowego

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!