Wiola: Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze

Właśnie zakończyłam odmawianie mojej 3 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku lutego i była ona w intencji pracy, druga w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża
Read More

anonimowo: Osobista przemiana

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Matka Zawsze Dziewica. Jest 14 lipiec od 10 dni odmawiam dwie nowenny naraz jest to moja 3 i 4 Nowenna w intencji ratowania mojego małżeństwa oraz nawrócenia mojego męża dwie poprzednie nowenny także były za męża. Przeczytaj anonimowo: Osobista przemiana
Read More

Marta: Matka Boża pomogła mi się zmienić

Moja przygoda z Nowenną Pompejańską zaczęła się w lutym. Odmawiam już czwartą. Chciałabym opowiedzieć o tym co działo się w moim życiu podczas odmawiania trzeciej nowenny, bo intencja była wówczas dla mnie bardzo ważna. Poprzednie prośby wybiegały w przyszłość. W lutym poznałam chłopaka. Od początku między nami zaiskrzyło. Jednak ja...
Read More

Piotr: Szczęśliwe narodziny

Szczęść Boże. To jest moje drugie świadectwo o nowennie pompejańskiej. W maju 2017 moja żona oznajmiła, że jest w stanie błogosławionym. Mamy już dwóch synów i jakoś specjalnie o dziecko się nie staraliśmy. Wtedy uświadomiłem sobie, że rok wcześniej byliśmy w pierwszą sobotę maja zawierzyć naszą rodzinę Matce Bożej na Jasnej Górze. Na akcie zawierzenia nasz starszy syn kazał napisać swoją prośbę o siostrzyczkę.
Read More

Karolcia: Wysłuchana modlitwa o miłość!

Piszę to świadectwo ku pokrzepieniu serc, które ciągle jeszcze modlą się o miłość i nie zostają wysłuchane. Sama codziennie, podczas trwania Nowenny, szukałam tutaj świadectw na ten temat, ale prawie nigdy ich nie było, co mnie bardzo smuciło...Przeczytaj Karolcia: Wysłuchana modlitwa o miłość!
Read More

WERONIKA: Otulona płaszczem opieki Maryi

Nowennę Pompejańską odmawiam od listopada 2013 roku. Usłyszałam o niej od księdza na Mszy Św. i zaraz postanowiłam dowiedzieć się coś na temat tej nowenny. W ten sposób odkryłam stronę internetową o nowennie pompejańskiej, która stanowi dla mnie ogromne źródło natchnienia i inspiracji. Modlę się nowenną już nieprzerwanie około półtora roku. Intencje są różne, najczęściej dotyczyły moich spraw tj. zdrowia, warunków pracy oraz mojej rodziny, a szczególnie siostrzeńców, którzy popadli w uzależnienia od narkotyków, hazardu i alkoholu. Jestem ogromnie wdzięczna Matce Najświętszej za ogrom łask związanych z odmawianiem nowenny. Nastąpiło moje nawrócenie i zbliżenie się do Boga, poznałam swoje grzechy, nawet te nieuświadomione z dzieciństwa i odbyłam spowiedź z całego życia. Otrzymałam łaskę łez i żalu za wszystkie najcięższe grzechy. Staram się codziennie uczestniczyć w Eucharystii, która jest największym z cudów, przemieniającym mnie każdego dnia. Poprawiły się moje relacje z innymi osobami w pracy, domu i rodzinie. Nie wiem jeszcze jak Matka Boża pokieruje życiem moich siostrzeńców, ale z niektórych sytuacji w jakich się znaleźli mogę wyciągnąć wniosek, że gdyby nie modlitwa moja, mojej mamy i siostry to skończyliby w więzieniu. Będę nadal modlić się za nich nowenną, aby Maryja wyprostowała ich drogi i uwolniła od uzależnień.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "WERONIKA: Otulona płaszczem opieki Maryi"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ewa
Gość

brawo.brawo.wierz i ufaj.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Nowenną Pompejańską modlę się od ponad roku w różnych intencjach i zawsze Mateńka przychodzi mi z pomocą.Jest to przepiękna modlitwa .ale jak nam przyobiecała Najświętsza Panienka tylko różaniec was uratuje.Więc trwajmy w niej .Szczęść Boże.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!