Ewa: Nowenna jest dla mnie wielkim wsparciem

Witajcie, NP odmówiłam 3 razy, zamierzam rozpocząć następną od 1 listopada, NP jest juź poprostu we mnie, jest dla mnie wsparciem, dodaje mi otuchy i siły, czuję moc Mateńki dzięki tej modlitwie. Historia jest moja następującą, sama wychowuje córkę od urodzenia, jej ojciec odszedł od nas bez słowa gdy byłam w 7 miesiącu ciąźy, ale wówczas nie znałam NP, po 15 latach doszłam do wniosku, że powinnam znaleźć osobę, ktöra mogłaby pokochać mnie i moją nastoletnie córkę.
Przeczytaj całość

Natalia: Czas nowenny to czas wielu łask

 Witam!  Ukazał się mój artykuł na stronie deon.pl - może można wrzucić go na stronę, aby jeszcze bardziej rozszerzać kult naszej Matki!! - robię co mogę :)) Pozdrawiam – Natalia Kiedy usłyszałam o "Nowennie Pompejańskiej", pomyślałam: "Piękna modlitwa, ale nie dam rady jej odmawiać, mam przecież pracę, studia i wiele innych obowiązków". Jednak myśl o...
Przeczytaj całość

Monika: Poczęcie dziecka

Witam, mam na imię Monika, chciałam podzielić się swoim świadectwem i otrzymanymi łaskami po odmówieniu nowenny pompejańskiej. Kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko - bezskutecznie. Mnóstwo badań, lekarzy, wyjazdów - brak przyczyny niepłodności. Proponowano nam inseminacje albo in vitro - wiedzieliśmy że nigdy się na to nie zgodzimy. Po kilku latach modlitwy o dar potomstwa zaczęłam modlić się o dobrego lekarza, który znajdzie przyczynę naszego niepowodzenia. I znalazł się lekarz, który w niedługim czasie postawił diagnozę i skierowanie na leczenie.
Przeczytaj całość

Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .

Odmawiam chyba 9 tą Nowennę , a Łaski Otrzymane od Boga przez Maryję są Ogromne . Droga do Boga to nieustanna Modlitwa przeplatana życiem codziennym .Przeczytaj Władysław: Świadectwo Pomocy Matki Bożej Różańcowej z Pompejów .
Przeczytaj całość

Agnieszka: Łaski otrzymane w chorobie

Podjęłam nowennę pompejańską, kiedy moja cierpiąca na depresję maniakalną mama była w złym stanie i zaczęła sięgać po alkohol, a leki nie pomagały. Kiedy odmawiałam ją po raz pierwszy, pojawiły się kolejne problemy. Mój tata trafił do szpitala, moja siostra miała omdlenia, których przyczyn lekarze nie mogli znaleźć, a stan mamy pogarszał się. Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Szczęśliwa: Proście a będzie Wam dane…

Dziś chciałabym złożyć nietypowe świadectwo wysłuchania modlitwy za przyczyną Matki Bożej z Pompejów. Nietypowe ponieważ to, że Matka Boża wysłuchała mojej prośby wiem ze snu, który mi zesłała.

Modliłam się za duszę mojego kolegi Maćka, który na skutek kilkuletniej pogłębiającej się choroby psychicznej odebrał sobie życie. Przekonałam się kilkakrotnie, że ta Nowenna naprawdę jest nie do odparcia więc pragnęłam właśnie dzięki niej pomóc mu w otrzymaniu łaski zbawienia. Wiedziałam, że nie dowiem się czy Matka Boża wysłuchała moich błagań ale mimo to wierzyłam, że Ona może wszystko. Dziś zesłała mi sen, który wyraźnie dał mi do zrozumienia, że moje modlitwy nie poszły na marne (choć wiem, że szczera modlitwa nigdy nie idzie na marne), a Maciek uzyskał jej pomoc.

Śniło mi się, że poszłam się z Maćkiem zobaczyć…stara odrapana kamienica w jakiej się wychowywaliśmy kiedy byliśmy dziećmi, ogromne zamknięte okute drzwi, które otworzył mi człowiek, który jakby mnie nie widział, nie reagował na moją obecność. Weszłam do środka i ujrzałam jakby poczekalnię gdzie było mnóstwo ludzi, zagubionych, jakby na coś czekających, jakby w innym świecie. Wśród nich był i Maciek… Powiedziałam, że muszę z nim porozmawiać, że muszę go przeprosić, że nie pomogłam mu kiedy tego potrzebował, że mam wyrzuty sumienia. Wyszliśmy przez zakratowane drzwi do pięknego ale dziwnego ogrodu. Tam się jakby ocknął i rozmawialiśmy, choć nie potrafię powiedzieć co mówiliśmy. Nagle przybiegła dziewczyna, która ponaglała Maćka, że musi iść, że został wybrany i musi się spieszyć. Poszliśmy więc z powrotem ale ktoś zamknął przed nim te zakratowane drzwi. Za drzwiami zobaczyłam światło i grupkę ludzi, którzy jakby się ocknęli ze swego letargu i podążali w jego stronę. Wśród nich powinien być Maciek, wiedziałam to ale zamknięte drzwi uniemożliwiały mu to. Nie wiem jak ale przecisnęłam się przez te drzwi i otworzyłam je przekręcając niewielki zardzewiały kluczyk w bardzo zniszczonym zamku, który nie chciał zareagować na moje starania .* Kiedy drzwi się otworzyły odczułam, że Maciek się waha czy wejść, czy podążyć za wybranymi, on nie wiedział czy na to zasługuje. I wtedy Matka Boża pomogła mu w podjęciu decyzji i zabrała ze sobą. Dla mnie to bardzo czytelny znak, że pomogła mu odejść z miejsca w którym się znajdował do…no właśnie gdzie? Do nieba, do czyśćca? Tego nie wiem, ale wiem, że skoro poszedł za Nią to na pewno do lepszego miejsca.
Nie skończyłam jeszcze nowenny (jestem w części dziękczynnej) ale wiem, że warto odmówić ją do końca.
Jestem wdzięczna Matce Bożej, że dała mi znak, że Maciek już jest z nią… Warto więc ofiarować Nowennę Pompejańską za dusze zmarłych nam bliskich, za dusze czyśćcowe…

* Ten zardzewiały zamek tłumaczę sobie tym, że jestem niestety osobą, żyjącą bez łaski uświęcającej, dlatego tak trudno było mi otworzyć ten zamek, dlatego był taki zardzewiały i oporny. Bo taka zniszczona, zardzewiała, oporna jest moja dusza. Jak widać Matka Boża wysłuchuje naszych próśb nawet jeśli jesteśmy grzesznikami jak ja…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

14 komentarzy do "Szczęśliwa: Proście a będzie Wam dane…"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janek
Gość

Piękne świadectwo. Chwała Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu i Maryi. Błogosławię

Ew
Gość

Piękne i krzepiące. też teraz odmawiam nowennę za dusze moich bliskich: babci i dziadziusia i mam nadzieję, ze również ich ogarnie łaska zbawienia

Kamil
Gość

mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak mogę odmówić nowennę pompejańską? Bo ja nie wiem nic na temat tych tajemnic w różańcu podane mam tylko jakies nazwy których nie rozumiem i nie wiem nie mogę sobie z tym poradzić mógłby ktoś szczegółowo wytłumaczyć mi jak mam to odmawiać i co mówić? Prosze napisać na maila > Kamil@pwgama.pl

Marek (adm.)
Admin

nowenna-pompejanska.pl

Monika
Gość
Monika

Nasza Mateńka słyszy wszystko . A to , czym się kieruje jest rzeczą niepojętą . Czytając Twoje Świadectwo ; wiem , że wysłuchała Twojej prośby . Nie nam oceniać , jak to się Cudownie dzieje …kiedyś może będzie nam to dane . Nie ustawaj w modlitwie . Szczęść Boże !

Maariusz
Gość
Maariusz

Cudownie mieć takich przyjaciół jak Ty!!! szczere gratulacje, bardzo ale to bardzo szczera i piękna intencja!! Może nie wiesz ale jesteś wielka!! Tylko do przodu z Bogiem jemu chwała, że nauczył Cie takiej miłości do drugiego człowieka!! Pan z Toba!!

Barbara
Gość
Barbara

Dziękuję za to świadectwo, ponieważ tu na tym forum były kiedyś wątpliwości, czy odmawia się Nowennę za zmarłych. Po skończeniu mojej kolejnej, też zacznę odmawiać w intencji zmarłych.

Marek
Gość

Ale piękne świadectwo…Kiedyś też się modliłem za dusze dwóch zmarłych(w tym ateisty) i te dusze same przyszły do mnie w śnie poinformować o tym, że zostały zabrane do cudownego świata…

Bea
Gość

Piękne świadectwo. Dziękuję.

Meg
Gość

bardzo piekne swiadectwo, az lzy sie cisna do oczu same

Laurencja
Gość
Laurencja

Niech Ci Maryja blogoslawi!

ula
Gość

piękne

Ula
Gość

Mam zamiar odmawiać nowennę, ale mam wielkie opory że nie dam rady. Powiedzcie mi czy też tak mieliście?

Maariusz
Gość
Maariusz

każdy tak ma, zzły działa, pokazuje Twoje słabości a przedewszystkim strach 😀 grunt to zacząć :)) ii wytrwałości…dobra intencja ii jedziesz….trzeba pokazac ze Ci zalezy 😀 samej dla siebie..a reszta wola nieba:D wytrwałości i nie czekaj!! Pan z Tobą!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!