Sylwia: Maryja dała mi pracę

Witam,
chcę, czuję i muszę podzielić się z wami moim doświadczeniem. W niedzielę 15.03.2015r. zakończyłam odmawianie nowenny pompejańskiej w intencji pracy. Przez długi czas nie mogłam znaleźć pracy, więc postanowiłam prosić i modlić się do Matki Bożej, aby mi pomogła. Nie było łatwo, ale udało się. We wtorek, dwa dni po zakończonej nowennie dostałam wiadomość, że mam zgłosić się w pewne miejsce i tam złożyć swoje CV. Od razu zostałam przekierowana też na rozmowę z dyrektorem. Teraz jest to tylko kwestia niespełna miesiąca, gdy zacznę tam pracować. Matka Najmilsza, Maryja, zawsze nas wysłuchuje. Dziękuję Jej, a teraz z wielką radością będę szerzyć Jej wielkie dzieła. A w sercu zawsze będę miała ten jeden fragment nowenny „Bo gdy Twojej pomocy wezwałam, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszystkim opowiadać będę o miłosierdziu które mi wyświadczyłaś ” Kochana Maryja. Módl się za nami !

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KatarzynaSylwiaGosiaAlaJ Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
AlaJ
Gość
AlaJ

ładnie, ale należałoby jeszcze poczekać czy dostaniesz na pewno tę pracę.

Gosia
Gość
Gosia

Pięknie! Masz rację, Maryja zawsze wysłuchuje. Powodzenia w nowej pracy!!!

Sylwia
Gość
Sylwia

Ale to jest już pewne że ją dostanę 🙂 W kwietniu zaczynam pracę 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

gratuluję 🙂 ja również bardzo bym chciała napisać swoje świadectwo bo odmawiam już drugą nowennę, obie w różnych intencjach ( pierwsza z nich również jak u Ciebie była prośbą o pracę ) ale niestety póki co żadna się nie spełniła… a była to tzw. ostatnia deska ratunku…

%d bloggers like this: