Temat: Moc Nowenny i otrzymane łaski z samego Nieba

NP odmawiam od jakiegoś czasu i choć nie robię tego doskonale to Matka nasza przekazuje moje intencje Swojemu Synowi. Otrzymałam i nadal otrzymuję wiele łask.
Read More

Wymodlone małżeństwa

Nowennę pompejańską odmawiam nieprzerwanie od 20 sierpnia 2013 roku. Prosiłam w wielu intencjach, a szczególnie o nawrócenie córki, która mieszkała z narzeczonym bez zawarcia małżeństwa. Ślub córki odbył się 16.08.2014 roku. Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej za wysłuchanie mojej prośby. Ponadto otrzymałam wiele łask, których się po prostu nie spodziewałam. Modlę się w dalszym ciągu i wiem, że jestem pod opieką Matki Bożej Pompejańskiej.
Read More

Wdzięczna czcicielka: Nowenna która zmienia wszystko

Chce bardzo ale to bardzo podziekować Ci KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW nasza kochana Matko za to że nigdy mnie nie zostawiłas samej i wysłuchujesz naszych prózb .Przy tobie Maryjo nie boję sie i jestem spokojna.Odmowilam kilka nowenn te które odmówiłam zaczynajac przed kazdą czescią rozanca od (Ten rozaniec odmawiam ........a koncząc krolowo rozanca sw )zostały wysłuchane wszystkie a te ktore odmawiałam jednym ciągiem wszystkie tajemnice na raz nie zostały wysluchane
Read More

Martyna: Uzdrowienie

nadal wierzyłam ze zostanę wysłuchana
Read More

Angelika: cudowne poczęcie dziecka

Witam wszystkich, którzy trafili na tą stronę chciałam się podzielić z wami swoim świadectwem. Pięć miesięcy po ślubie zaczęliśmy z mężem starania o dziecko po 6 miesiącach starań zaszłam w ciążę i kiedy zobaczyłam dwie kreski na teście byłam najszczęśliwsza
Read More

Piotr: Nowenna – moje świadectwo

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z Internetu, przeglądając chrześcijańskie strony i materiały. Przechodziłem wtedy trudny okres w życiu. Emigracja, najpierw solo, następnie trud sprowadzenia rodziny i organizacji życia od nowa w innym kraju. Trudności językowe, praca poniżej kwalifikacji, brak perspektyw na jakąkolwiek poprawę sytuacji – wszystko to sprawiało, że dominujące poczucie beznadziei zaczęło coraz bardziej gościć w moim życiu. Byłem i jestem człowiekiem wierzącym, tym niemniej Bóg stawał się powoli ale systematycznie odległą i niezainteresowaną rzeczywistością, zaś problemy bliską i namacalną. W tym ponurym czasie przyszło światełko w tunelu: postanowienie, że dopóki zupełnie okoliczności nie wygaszą wiary będę się modlił. Co będzie później – zobaczymy, ale póki co trwam w nadziei.
Podczas jednej z wizyt w Polsce na Jasnej Górze usłyszałem kazanie o talentach. I cichy głow w duszy „nie zmarnuj tego”. Po przemyśleniu i przemodleniu sprawy, chcąc zdobyć kwalifikacje zdecydowałem sie rozpocząć dzienne studia na jednym z zagranicznych uniwersytetów. Konieczność pogodzenia pracy, życia rodzinnego i studiów wydawała się niemożliwa do spełnienia, ale ja wiedziałem, że z Panem Bogiem wszystko jest możliwe. Godzenie pracy, życia rodzinnego i studiów było faktycznie bardzo trudne, ale modlitwa, nadzieja i wsparcie najbliższych dodawało sił. Wtedy właśnie rozpocząłem odmawianie Nowenny Pompejańskiej. W jej trakcie nic się specjalnie nie wydarzało, oprócz częstych problemów zdrowotnych, na które wcześniej nie cierpałem z taką częstotliwością. Interpretowałem to jako duchową walkę, przebijanie się przez trudny teren na nowe pastwiska. Po zakończeniu Nowenny, także nic specjalnego się nie wydarzało, ale pamiętałem i cierpliwie czekałem. Mniej więcej rok później z doskonałymi wynikami skończyłem studia i od razu dostałem pracę o jakiej marzyłem, a nasza sytuacja rodzinna zaczęła się stabilizować.
Patrząc na to z perspektywy czasu wiem, że wiele z tego zawdzięczam wstawienniectwu Matki Bożej i Nowennie Pompejańskiej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ninaadam Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
adam
Gość
adam

Dobre męskie świadectwo.
Odmawiałem nowennę w intencji prowadzonej przeze mnie działalności, Maryja pomimo początkowych trudności mnie nie opuściła. Porządkowanie firmy trwało rok: wymiana pracowników, nowi kontrahenci; teraz z wielkim pokojem patrzę w przyszłość i wiem, że gdy szuka się najpierw Królestwa Bożego to wszystko inne zostaje dodane. (Mt 6,33)

Nina
Gość
Nina

Ze łzami w oczach czytam świadectwa ,zwłaszcza mężczyzn. To piękne i wzruszające. Chwała Bogu i Maryi, ze są mężczyzni, którzy z wiarą odmawiają różaniec. Gratuluję wytrwałości Piotrze! Niech Ci Maryja wyprasza nadal wiele łask. Szczęść Boże na dalsze lata.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!