Iwona: pomoc w problemie

Chcę dać świadectwo na cześć Matki Bożej Z Pompei. Mija teraz prawie 2 lata kiedy pierwszy raz odmówiłam nowenne Pompejańską. Kiedy wydawało mi się że życie nie ma sensu i rozpacz wdzierała się do serca problem za problemem kłopoty finansowe rodzinne sądowe wszystko tak się nagromadziło że myślałam że już...
Read More

N: Warto zaufać i być cierpliwym

Choć z każdej nowenny złożyłam już świadectwo to chciałabym opowiedzieć jak moje życie zmieniło się trzy miesiące od zakończenia ostatniej nowenny. Nowennę Pompejańską odmówiłam do tej pory trzy razy. Pierwszą zaczęłam 25 marca 2017 roku. Każda z nich była w intencji znalezienia chłopaka, który w przyszłości zostanie moim mężem. Modląc się miałam w sercu konkretnego człowieka, miałam nadzieje, że mnie pokocha, choć pod koniec drugiej nowenny już nie mieliśmy ze sobą kontaktu.
Read More

Anna: Czuję bliskość Boga

Już nie długo zakończę część dziękczynną swojej drugiej nowenny. Pierwszej nie udało mi się dokończyć, jednak wewnętrznie czułam, że intencja, w której się modlę jest niewłaściwa.
Read More

Sara: Uzdrowienie, spokój wewnętrzny, wyciszenie

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w marcu 2014r , teraz jest to moja 5 Nowenna którą właśnie ukończyłam .Zgodnie z obietnicą którą dałam Maryi pragnę napisać moje kolejne świadectwo .Otrzymałam wiele łask dla siebie i mojej rodziny .Łaski o jakie prosiłam w czasie 1 Nowenny teraz się spełniły ,ustąpiły silne bóle...
Read More

Maria: Tysiące łask

O nowennie pompejańskiej słyszałam kilkakrotnie ale nigdy nie brałam tego do siebie. Zbyt długo, za dużo. Od roku w moim życiu więcej dowiaduję się o Bogu ze względu na trudną sytuację braku pracy po studiach. Po kolejnej odmowie wracając do domu w mojej głowie tak wyraźnie pojawiła się chęć podjęcia...
Read More

Paweł: Zdrowie żony i ciąża

Od pewnego czasu bardziej intensywnie staraliśmy się o poczęcie nowego Życia. Niestety niezbyt się udawało. Potem diagnoza lekarska niezbyt przychylna dla naszych starań, która była impulsem do rozpoczęcia Nowenny. Obydwoje ją zmówiliśmy i wynik kolejnego badania nie pozostawał żadnych złudzeń – brak jakiejkolwiek choroby, a tym samym przeciwwskazań do zajścia w ciążę!
Po przyjęciu radością, ale i pokorą tej nowiny, dalej rozpoczęły się starania. Od razu się nie udało, ale zupełnie niespodziewanie dla nas, po paru 2-3 miesiącach wynik testu pokazał śmiało 2 kreseczki i żona od 7 tygodni nosi nowe Życie pod swym ufającym sercem.
Także różańce w dłoń! Pamiętajmy przy tym o zobowiązaniu wynikającym z drugiej modlitwy końcowej. Nabożeństwo staram się szerzyć wśród znajomych i widzę, już sama wieść o nim przynosi wiele dobra. Ave Maria!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paweł: Zdrowie żony i ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Dziękuję za świadectwo. Czekamy z utęsknieniem na maleństwo…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo . Aż łezka w oku sie kręci. Sama chciała bym zaznać takiego cudu. Ufam Naszej Matce

Doris
Gość

Dziękuję za to świadectwo,bardzo go potrzebowałam.Razem z mężem czekamy na taki cud już ponad 2lata. Właśnie zaczęłam odmawiać po raz drugi w tej intencji Nowennę Pompejańską. Wierzę,że nasze modlitwy w końcu zostaną wysłuchane. Wierzę w potęgę tej modlitwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!