Darek: Zawierzenie Maryi

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się z czasopisma Miłujcie się,jednak odkładałem myśl o tym aby ją rozpocząć.Od kilkunastu lat choruje psychicznie.Moja choroba jest dość ciężka więc niemogę tez funkcjonować normalnie jak zdrowy człowiek.Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać jakieś pół roku temu,dzisiaj kończę już 3 nowenne.Ta nowenna jest niesamowita.Przeczytaj Darek: Zawierzenie Maryi
Przeczytaj całość

Patrycja: Zaufałam Matce Bożej

Podczas modlitwy miałam wiele trudnych chwil, chwil zwątpienia.
Przeczytaj całość

Klara: Maryja zaskakuje cudami

W listopadzie minie rok, kiedy podjęłam pierwszą nowennę pompejańską, każdą w tej samej intencji. Prosząc Maryję o cud w bardzo trudnej sprawie, która ciąży nad moją rodzina. Muszę nadmienić, że modlitwa różańcem nie należała do ulubionych moich modlitw, wręcz właściwie jej nie było. Zawsze moje oczy i dusza skierowane były...
Przeczytaj całość

Anna: Uzdrowienie ze zranienia

Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. Chciałabym podziękować Maryi za wstawiennictwo i uzdrowienie ze zranienia. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji znalezienia pracy gdyż wiem, że w firmie nie otrzymam kolejnej umowy dla tego moją reakcją na sytuację była ucieczka do Matki Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Michał: NP w intencji pracy i zdanie egzaminu na prawo jazdy

Mam na imię Michał. Mam 23 lata. Chociaż nawróciłem się około rok temu to o Nowennie pompejańskiej usłyszałem stosunkowo niedawno od kolegi. W chwili, gdy o niej mówił, pomyślałem "54 dni odmawiania, nawet nie będę zaczynał, bo i tak nie dam rady", ale po tygodniu przemyśleń zacząłem odmawiać swoją pierwszą...
Przeczytaj całość

Paweł: Zdrowie żony i ciąża

Od pewnego czasu bardziej intensywnie staraliśmy się o poczęcie nowego Życia. Niestety niezbyt się udawało. Potem diagnoza lekarska niezbyt przychylna dla naszych starań, która była impulsem do rozpoczęcia Nowenny. Obydwoje ją zmówiliśmy i wynik kolejnego badania nie pozostawał żadnych złudzeń – brak jakiejkolwiek choroby, a tym samym przeciwwskazań do zajścia w ciążę!
Po przyjęciu radością, ale i pokorą tej nowiny, dalej rozpoczęły się starania. Od razu się nie udało, ale zupełnie niespodziewanie dla nas, po paru 2-3 miesiącach wynik testu pokazał śmiało 2 kreseczki i żona od 7 tygodni nosi nowe Życie pod swym ufającym sercem.
Także różańce w dłoń! Pamiętajmy przy tym o zobowiązaniu wynikającym z drugiej modlitwy końcowej. Nabożeństwo staram się szerzyć wśród znajomych i widzę, już sama wieść o nim przynosi wiele dobra. Ave Maria!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Paweł: Zdrowie żony i ciąża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Dziękuję za świadectwo. Czekamy z utęsknieniem na maleństwo…

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Piękne świadectwo . Aż łezka w oku sie kręci. Sama chciała bym zaznać takiego cudu. Ufam Naszej Matce

Doris
Gość

Dziękuję za to świadectwo,bardzo go potrzebowałam.Razem z mężem czekamy na taki cud już ponad 2lata. Właśnie zaczęłam odmawiać po raz drugi w tej intencji Nowennę Pompejańską. Wierzę,że nasze modlitwy w końcu zostaną wysłuchane. Wierzę w potęgę tej modlitwy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!