Agnieszka: przemieniło się moje serce

Kończę moją drugą nowennę pompejańską. Pierwszą odmawiałam w intencji poprawy naszej sytuacji finansowej. Zaczynając odmawianie nowenny postanowiłam, że będę odmawiać tylko raz w jednej intencji i zostawiać sprawę Bogu. Jeśli przedstawiana prośba nie jest Mu miła, to jej nie spełni. Jeśli zaś jest, to niech działa ze swoją mocą w swoim czasie. A ja będę...
Przeczytaj całość

Sylwia: Bardzo ciężko było mi się zmobilizować

Nowenna ta nauczyła mnie ufności Matce Bożej
Przeczytaj całość

Ewa: Msza Święta

Pragnę złożyć świadectwo po odprawionej Mszy Świętej zbiorowej w Pompejach 25 kwietnia 2016 r. Przeczytaj Ewa: Msza Święta
Przeczytaj całość

Aleksandra: Łaska Maryi ma niesamowitą moc

Szczęść Boże Wszystkim! Chciałabym podzielić się z Wami Moim kolejnym Świadectwem za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny. Odkąd w zeszłym roku pod koniec stycznia zaczęłam odmawiać NP wciąż doznaję niesamowitych cudów w moim życiu (nawet tych najmniejszych), dzięki Maryi.
Przeczytaj całość

Janek: Świadectwo o otrzymanych łaskach

Pierwszy raz w życiu tyle klęczałem na modlitwie odmawiając trzy części w której nie zawsze umiałem się skupić lecz ukończyłem ją.
Przeczytaj całość

Papież Franciszek odwiedził Pompeje! ZOBACZ FILM!

Dzisiaj, 21 marca, papież Franciszek odwiedził sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach! Tak bliskie wszystkim nam, modlącym się nowenną pompejańską!

Modląc się przed cudownym obrazem Matki Bożej Różańcowej, Ojciec Święty odmówił modlitwę napisaną przez założyciela sanktuarium, bł. Bartolo Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej:

„Matko i wzorze Kościoła, Ty jesteś przewodniczką i pewnym oparciem. Daj jedno serce i jednego ducha nam, czyniąc z nas silny lud pielgrzymujący ku niebieskiej ojczyźnie. Powierzamy Ci nasze nędze, tak wiele dróg nienawiści i krwi, dawnych i nowych form ubóstwa, a przede wszystkim nasz grzech. Powierzamy się Tobie, Matko miłosierdzia: wyjednaj nam Boże przebaczenie, pomóż nam budować świat według Twego macierzyńskiego serca”.

Papież Franciszek to kolejny papież na tronie Piotrowym, który odwiedził sanktuarium pompejańskie. Wcześniej gościli tu Jan Paweł II (dwukrotnie) oraz Benedykt XVI.

Także i ty możesz pielgrzymować do tego najważniejszego sanktuarium różańcowego na świecie. Już w maju odbędzie się nasza pompejańska pielgrzymka! Zostało kilka wolnych miejsc – zapraszam! Zobacz tutaj…

Więcej o pielgrzymce papieża Franciszka do Królowej Różańca Świętego napiszę w następnym numerze KRŚ.

Po pobycie w Sanktuarium w Pompejach, papież udał się do Neapolu. W czasie jego obecności przy relikwiach św. Januarego doszło do cudu – zastygła krew częściowo upłynniła się (zwykle ten cud ma miejsce 19 września).

Film dłuższy:

Film krótszy:

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Papież Franciszek odwiedził Pompeje! ZOBACZ FILM!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

<3

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

No to mamy kolejnego Papieża, który nawiedza to święte miejsce! 🙂

Mateusz
Gość

Właśnie jestem na etapie mówienia tej modlitwy , zacząłem 22 dzień 🙂

Anna MM
Gość
Anna MM

A ja dziś odmawiam 16 dzień! Część błagalną kończę w dziesiątą rocznicę śmierci naszego Świętego Papieża Jana Pawła II!!!

bozena1
Gość
bozena1

Ja swoją nowennę odmawiam od 7 marca, to jest też 16 dzień mojej modlitwy. Ale już kilka razy wcześniej zaczynałam i nigdy nie mogłam jej skończyć, bo zasypiałam. zawsze miałam wyrzuty sumienia z tego powodu, bo tak bardzo chciałam ją odmówić. Ponieważ tym razem też czasami zdarza mi się mówić wieczorem to jakoś nigdy podczas odmawiania tej nowenny nie zasypiam. Tym razem czuję w sobie ogromną siłę.

Henryka
Gość
Henryka

Ja też odmawiam czwartą Nowennę Pompejańska II cześć ,a był dzień 14.Pozdrawiam wszystkich modlących się ta cudowną uzdrawiającą dusze i wielokrotnie ciało modlitwą.Szczęść Boże wszystkim.

Elzbieta Halina Słodki
Gość

Ja odmawiam Nowennę Pompejańską od 13 marca ,od 25lat należę do Róż Różańcowych.odmawiam w godz.nocnych.
Pozdrawiam Wszystkich modlących się.Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!