Aneta: O zdrowie dla mamusi

Odmawiałam Nowenn Pompejańską za zdrowie dla mojej mamy. Okazało sie, ze ma raka. Doktor nastraszył nas ze to moze byc 2 lub 3 stadium. Wiec prosiłam w mojej Nowennie o to aby to nie było 3 stadium i zeby była operacja oraz zeby była zdrowa. Po 2 tyg od odmawiania okazało sie, ze to nie jest rak tylko jakieś stadium przed rakowe.
Read More

Kasia: Maryja odmieniła mnie duchowo

Kilka dni temu ukończyłam swoją 1. nowennę pompejańską. Prosiłam Maryję o pomoc w kłopotach i problemach finansowych, które dopadły moją rodzinę. Prosiłam o łaskę pozyskania środków na spłatę zobowiązań finansowych i stabilizację finansową.Przeczytaj Kasia: Maryja odmieniła mnie duchowo
Read More

Justyna: Wsparcie w najtrudniejszych chwilach małżeństwa

Witam Was, chciałam sie podzielić z Wami moim świadectwem. Nowennę pompejańską odmówiłam juz 4 razy i za każdym razem Pan Bóg wysłuchał moich próśb po swojemu. Pierwsza nowenna była odmówiona za moje małżeństwo, ponieważ mąż mnie zostawił i odszedł do innej kobiety.
Read More

Anonim: Żyję i mam się coraz lepiej

Witam wszystkich, moja przygoda z nowenną zaczęła się kilka miesiecy temu kiedy to mój chłopak po 3, 5 roku z dnia na dzień mnie zostawił. Byłam załaman,ale zacznijmy od początku. Pewnego razu nakryłam mojego chłopaka na zdradzie, nie była to pierwsza tego typu sytuacja. Oczywiście postanowiłam dać mu kolejną szansę, ale początkowo nie byłam przekonana. Pamiętam jak płakałam tamtej nocy jak się dowiedziałam że ktoś kogo tak bardzo kochałam tak mnie skrzywdził. Nie byłam jakoś szczególnie związana z modlitwą, myślałam że to trochę nierealne by "zdrowaśka" mi pomogła jednak coś mi podpowiadało żeby zacząć się modlić.
Read More

Justyna: Nowenna w intencji siostrzeńca i siostry

Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych
Read More

Papież Franciszek odwiedził Pompeje! ZOBACZ FILM!

Dzisiaj, 21 marca, papież Franciszek odwiedził sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach! Tak bliskie wszystkim nam, modlącym się nowenną pompejańską!

Modląc się przed cudownym obrazem Matki Bożej Różańcowej, Ojciec Święty odmówił modlitwę napisaną przez założyciela sanktuarium, bł. Bartolo Longo, pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej:

„Matko i wzorze Kościoła, Ty jesteś przewodniczką i pewnym oparciem. Daj jedno serce i jednego ducha nam, czyniąc z nas silny lud pielgrzymujący ku niebieskiej ojczyźnie. Powierzamy Ci nasze nędze, tak wiele dróg nienawiści i krwi, dawnych i nowych form ubóstwa, a przede wszystkim nasz grzech. Powierzamy się Tobie, Matko miłosierdzia: wyjednaj nam Boże przebaczenie, pomóż nam budować świat według Twego macierzyńskiego serca”.

Papież Franciszek to kolejny papież na tronie Piotrowym, który odwiedził sanktuarium pompejańskie. Wcześniej gościli tu Jan Paweł II (dwukrotnie) oraz Benedykt XVI.

Także i ty możesz pielgrzymować do tego najważniejszego sanktuarium różańcowego na świecie. Już w maju odbędzie się nasza pompejańska pielgrzymka! Zostało kilka wolnych miejsc – zapraszam! Zobacz tutaj…

Więcej o pielgrzymce papieża Franciszka do Królowej Różańca Świętego napiszę w następnym numerze KRŚ.

Po pobycie w Sanktuarium w Pompejach, papież udał się do Neapolu. W czasie jego obecności przy relikwiach św. Januarego doszło do cudu – zastygła krew częściowo upłynniła się (zwykle ten cud ma miejsce 19 września).

Film dłuższy:

Film krótszy:

 

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Papież Franciszek odwiedził Pompeje! ZOBACZ FILM!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

<3

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

No to mamy kolejnego Papieża, który nawiedza to święte miejsce! 🙂

Mateusz
Gość

Właśnie jestem na etapie mówienia tej modlitwy , zacząłem 22 dzień 🙂

Anna MM
Gość
Anna MM

A ja dziś odmawiam 16 dzień! Część błagalną kończę w dziesiątą rocznicę śmierci naszego Świętego Papieża Jana Pawła II!!!

bozena1
Gość
bozena1

Ja swoją nowennę odmawiam od 7 marca, to jest też 16 dzień mojej modlitwy. Ale już kilka razy wcześniej zaczynałam i nigdy nie mogłam jej skończyć, bo zasypiałam. zawsze miałam wyrzuty sumienia z tego powodu, bo tak bardzo chciałam ją odmówić. Ponieważ tym razem też czasami zdarza mi się mówić wieczorem to jakoś nigdy podczas odmawiania tej nowenny nie zasypiam. Tym razem czuję w sobie ogromną siłę.

Henryka
Gość
Henryka

Ja też odmawiam czwartą Nowennę Pompejańska II cześć ,a był dzień 14.Pozdrawiam wszystkich modlących się ta cudowną uzdrawiającą dusze i wielokrotnie ciało modlitwą.Szczęść Boże wszystkim.

Elzbieta Halina Słodki
Gość

Ja odmawiam Nowennę Pompejańską od 13 marca ,od 25lat należę do Róż Różańcowych.odmawiam w godz.nocnych.
Pozdrawiam Wszystkich modlących się.Z Panem Bogiem.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!