Monika: Ziarno zostało zasiane

Po raz kolejny za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej stał się w moim życiu cud. Pierwszy raz modlitwa ta pojawiła się w moich rękach "przypadkowo" (oczywiście wiem, że to nie był przypadek) w momencie, kiedy dowiedziałam się, że u mojej mamy zdiagnozowano szpiczaka. Jeszcze w trakcie odmawiania nowenny okazało się, że diagnoza się nie potwierdziła, co było o tyle zaskakujące, że pierwsze badanie było z tych najbardziej specjalistycznych i bardzo dokładnych.
Read More

Pati: Matuchna była przy mnie bardzo blisko cały czas

Miałam ogromne problemy mieszkaniowe przez moje zaniedbanie mogłam wylądować na bruku.Mój spowiednik zabronił mi już odmawiać pompejańską nowennę(ponieważ mówiłam jedna po drugiej) i nie wiedziałam co zrobić.Maryja wiedziała że nie złamię posłuszeństwa i sama za rękę zaprowadziła mnie do spowiednika(mały cud ponieważ nie było możliwości go w tym dniu spotkać)poprosiłam...
Read More

Ola: wierzę, że Matka Boża mi pomoże

Witam. Nowennę pompejańską odmawiam od niedawna choć słyszałam o niej już 3 lata temu. Moja siostra podarowała mi kiedyś wydruk jak odmawiać Nowennę Pompejańską gdy nie mogłam znaleźć pracy.
Read More

Agata: Szczerze do tego namawiam

Pochodzę z rodziny katolickiej, więc modlitwa różańcowa nie jest mi obca. Jednakże odmawianie różańca trzy razy w ciągu dnia mocno mnie odstraszało i zniechęcało, dlatego też długo nie mogłam się zdobyć na to aby rozpocząć nowennę. A w tym momencie jestem w trakcie odmawiania już drugiej z kolei. Nie jest...
Read More

Kamila: trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze

Witam serdecznie wszystkich, chcialam zlozyc swoje juz trzecie swiadectwo tym razem modlilam sie za mojego brata, ktory jest opetany :( moj brat jeszcze kiedys chodzil do kosciola byl modlitewny jednak z tego wszystkiego zrezygnowal juz tez dawno temu wogole nie bylo z nim kontaktuPrzeczytaj Kamila: trzeba wierzyć że wszystko będzie...
Read More

Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu

Jestem już po drugiej Nowennie Pompejańskiej i niebawem mam zamiar rozpocząć kolejną. Pierwszą moją nowennę odmówiłam w 2014 rok, intencja w której ją omawiałam była bardzo ogólna ciężko stwierdzić czy i jak się sprawdziła, to druga naprawdę do mnie trafiła i spłynęły na mnie liczne błogosławieństwa. Wszystko zaczęło się od tego, że miałam wiele trudności w tym semestrze na uczelni, ciężki materiał oraz bardzo trudni wykładowcy z którymi w żaden sposób nie można było się dogadać. Stwierdziłam, że o własnych siłach nie przetrwam tego semestru i tu postanowiłam się o to pomodlić właśnie Nowenną Pompejańską. Intencją było zaliczenie tego semestru i dostanie się na kolejny. W czasie odmawiania miałam lepsze i gorsze dni ale wierzyłam i gorliwie modliłam się. Wierzę, że tylko i wyłączenie dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej udało mi się przez to wszystko przejść. Nie dość że zaliczyłam semestr, to zrobiłam to bez żadnych warunków, których byłam pewna, że mnie czekają. Matka Boska nie dość, że spełniła to o co ja prosiłam to dała mi o wiele więcej. Spełnienie mojej intencji w tym wszystkim nie jest największym cudem, stało się nim to co zrozumiałam w czasie odmawiania tej nowenny; Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu. Moja ostatnia intencja była nieco samolubna a mimo to została wysłuchana, dlatego kolejną Nowennę pragnę ofiarować za dusze czyśćcowe. Różaniec stał się ważną częścią mojego życia a nie tylko odklepywaną modlitwą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
RycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwo i zależność, którą zrozumiałaś. To prawda – Bóg zawsze musi być na pierwszym miejscu. Życzę dalszych sukcesów. Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!