Zofia: Matka Najswietsza kocha wszystkie swoje dzieci

Na razie jest wszystko w porzadku nie moge wymagac natychmiatowej reakcji, ale wierze ze Matka Najswietsza koccha wszystkie swoje dzieci i mnie rowniez, i chce abym i ja byla zadowolona i szczesliwa.
Przeczytaj całość

Elżbieta: praca dla męża

Mój mąż bezskutecznie poszukiwał pracy przez kilka miesięcy. Popadł w depresję i było tylko coraz gorzej. Sama musiałam utrzymać rodzinę. Było mi bardzo ciężko, bo musiałam ciągle pożyczać aby przetrwać.W końcu i ja się załamałam i nie chciało mi się nic robić. Przeczytaj Elżbieta: praca dla męża
Przeczytaj całość

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Tata nikł w oczach, w ciągu 4 miesięcy schudł 35kg. To straszne patrzeć na cierpienie bliskiej osoby.... Wtedy postanowiłam zawierzyć Tatę opiece Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Barbara o nowennie

Pragnę podziękować Królowej Różańca Św.za wszystkie łaski które otrzymałam dzięki odmawianiu nowenny pompejańskiej.Radośc i wdzięcznośc moja jest ogromna.Wszyscy z trudnymi problemami uciekajcie się do Matki i ufajcie bądzcie wytrwali w modlitwie a Ona was nie zawiedzie.Zachęcam wszystkich do odmawiania nowenny pompejańskiej jest to bardzo skuteczna modlitwa która daje wielką siłę działa...
Przeczytaj całość

Paweł: Zdane prawo jazdy

Wszystkim Szczęść Boże !!!! :)
Przeczytaj całość

Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu

Jestem już po drugiej Nowennie Pompejańskiej i niebawem mam zamiar rozpocząć kolejną. Pierwszą moją nowennę odmówiłam w 2014 rok, intencja w której ją omawiałam była bardzo ogólna ciężko stwierdzić czy i jak się sprawdziła, to druga naprawdę do mnie trafiła i spłynęły na mnie liczne błogosławieństwa. Wszystko zaczęło się od tego, że miałam wiele trudności w tym semestrze na uczelni, ciężki materiał oraz bardzo trudni wykładowcy z którymi w żaden sposób nie można było się dogadać. Stwierdziłam, że o własnych siłach nie przetrwam tego semestru i tu postanowiłam się o to pomodlić właśnie Nowenną Pompejańską. Intencją było zaliczenie tego semestru i dostanie się na kolejny. W czasie odmawiania miałam lepsze i gorsze dni ale wierzyłam i gorliwie modliłam się. Wierzę, że tylko i wyłączenie dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej udało mi się przez to wszystko przejść. Nie dość że zaliczyłam semestr, to zrobiłam to bez żadnych warunków, których byłam pewna, że mnie czekają. Matka Boska nie dość, że spełniła to o co ja prosiłam to dała mi o wiele więcej. Spełnienie mojej intencji w tym wszystkim nie jest największym cudem, stało się nim to co zrozumiałam w czasie odmawiania tej nowenny; Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu. Moja ostatnia intencja była nieco samolubna a mimo to została wysłuchana, dlatego kolejną Nowennę pragnę ofiarować za dusze czyśćcowe. Różaniec stał się ważną częścią mojego życia a nie tylko odklepywaną modlitwą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Ola: Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, wszystko inne będzie na właściwym miejscu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
RycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwo i zależność, którą zrozumiałaś. To prawda – Bóg zawsze musi być na pierwszym miejscu. Życzę dalszych sukcesów. Szczęść Boże!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!