Sylwia: ochrona Matki Bożej

Szcześć Boże! Chciałabym się podzielić tym co mnie spotkało.Nie jest to może tak do końca świadectwo bo łaski w której się modlę jeszcze nie otrzymałam ale jest to b.trudna sprawa.Ale chciałam napisać że Maryja otacza wszystkich modlących się łaskami.Przeczytaj Sylwia: ochrona Matki Bożej
Przeczytaj całość

Elżbieta: znaleziona praca

Odmawiałam nowennę od listopada zeszłego do stycznia, w intencji znalezienia pracy, której nie miałam od lutego 2012r. I praca "przyszła" sama, pracuję od maja 2013. No i jak nie wierzyć w skuteczność Nowenny - rozmowy z naszą Mateńką Kochaną? Podczas Nowenny prosiłam też o wiele innych łask i one spływają,...
Przeczytaj całość

Antonina: Nowenna uratowała nam życie!!

W końcu koleżanka w pracy powiedziała mi o pompejance. Wahałam się parę miesięcy, zanim zaczęłam ją odmawiać. Bałam się, że nie wytrwam.
Przeczytaj całość

Iwona: List: Nie poddaję się, odmawiam nadal.

Jakby nagle coś spadało na mnie i blokowało modlitwę. Potworne zmęczenie, a nawet zapominanie kolejnych tajemnic, zapominanie co odmówiłam, i co rozważałam.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Ta dziewczyna go omotała.

Treść świadectwa: Pierwszą Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w 2014 roku z prośbą o poprawę naszej sytuacji materialnej.Było nam bardzo ciężko. Dwie Firmy, kredyty, mało zleceń, duże koszty utrzymania i groźba bankructwa.Strach, i przyszłość widziana w czarnych kolorach.Było mi bardzo trudno odmawiać tą modlitwę, nic się nie poprawiało.Przeciwnie było coraz gorzej.Zniechęcenie...
Przeczytaj całość

Nowe i poprawione nagrania w Radio Różaniec

Witam Słuchaczy! Od dzisiaj wieczorem słuchamy poprawionych nagrań różańca w Radio Różaniec. Rzeczy, które zmieniłem:

  • podkłady muzyczne w trakcie rozważań – ktoś sugerował, by były bardziej w tle. Tak zrobiłem, zmieniłem je na inne, mniej monotonne.
  • odstępy między modlitwami – były miejscami zbyt krótkie, gdzieś nawet nakładały się końcówka i początek dziesiątki różańca. Skorygowałem to, różaniec trwa kilka minut dłużej.

Posklejałem wszystko na nowo i podmieniłem stare nagrania na nowe.

Jeśli gdzieś coś jest jeszcze do poprawy, proszę o komentarz. Z góry przepraszam za ew. niedociągnięcia – totalny ze mnie dźwiękowiec-amator! 😉

Dodatkowo w RR pojawiły się nowe nagrania muzyczne: religijne, literackie, patriotyczne – w sumie 6 płyt. Poszukuję nagrań wielkopostnych.

Przypominam, że w tych dniach o 20.30 modlimy się w naszych wspólnych intencjach (zobacz…).

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Nowe i poprawione nagrania w Radio Różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

…Panie Marku…..dziękuję….jestem bardzo wdzięczna za dzisiejszą modlitwę o 20.30 ..
( 1 dziesiątka różańca) za mojego brata „wybudzić Janka” słuchałam i modliłam się ze łzami w oczach ………to dobra forma modlitwy, od niedawna tu zajrzałam i od razu skorzystałam…….by wymodlić powrót do zdrowia dla brata Janka…..jutro postaram się i zatelefonować i dołączyć ( na żywo) do różańca….pozdrawiam Krysia Z.

Dorota Karnicka
Gość

http://piosenkireligijne.pl/piesni-wielkopostne/
To z portalu Dariusza, który przybył do nas na Żywy Różaniec:)

Ja
Gość

może jeszcze gorzkie żale skoro jest wielki post a w okresach zwykłych godzinki, byłoby super

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

..sorry..w sklepiku przy obrazkach z nowenną brakuje „e”…..jest „ołtarzyk z nownną „..

Krystyna
Gość
Krystyna

Panie Marku,
Wspominal Pan ze bedzie mozna kupic Nowenne na dysku, czy jest juz dostepna? nie moge znalezc na stronie.
krystyna

Adam S.
Gość

Panie Marku kilka pytań:
1. Kiedy będzie można kupić Nowennę Pompejańską w mp3. Wspominał Pan w najnowszym numerze KRŚ nr 13 o tym.
2. Dlaczego będą dostępne tylko 3 części różańca, a nie 4?
3. Zacząłem częściej odmawiać NP z radiem, ale tam jest 3-częściowa NP. Czy jeśli odmówię NP z radiem, a potem jeszcze do modlę cześć światła, to czy będzie to jakiś wielki błąd, że nie po kolei?

Z Bogiem!

Kotlarska Maria
Gość
Kotlarska Maria

Panie Marku! Dlaczego od paru dni o godz 21,30 nie ma nowenny Pompejańskiej tylko odmawiane są tajemnice światła? To jest godzina mojej modlitwy i tak mi żal. Na jaki numer zadzwonić zeby kupić płytę z nowenną ? Pozdrawiam, Maria

Maria
Gość

Panie Marku,
W programie podany jest Różaniec Pompejański o 6:00 rano. Niestety o tej godzinie nie ma w radiu różańca…Czy mogę Prosić o sprawdzenie? Bardzo zależy mi na tej godzinie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!