Aleksandra: Pomyślałam że to ostatni ratunek i rozpoczęłam modlitwę.

tylko dzięki tej Modlitwie i pomocy Matki Najświętszej.
Read More

Magdalena: Jezu, ufam Tobie!

Moja siostra wraz z mężem są bardzo zaangażowani we wschodnią duchowość: joga, medytacja, wiara w reinkarnację, w domu mają posąg Buddy, spotykają się z medium, chodzą do wróżek i bioenergoterapeutów, mówią o potędze umysłu i samozbawieniu. Nie chodzą do kościoła, mają tylko ślub cywilny. Uważają, że ja się zamknęłam w wąskich ramach Kościoła, a oni doświadczają głębszej duchowości.Przeczytaj Magdalena:...
Read More

Justyna: Otrzymana praca

W intencji otrzymania pracy odmawiałam moją trzecią Nowennę Pompejańską. Prosiłam, bym mogła znaleźć dobrą pracę tuż po studiach. Nie dostałam jej po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej - znalezienie tej właściwej oferty zajęło mi parę tygodni. Okres poszukiwań był dla mnie trudny, ale wniósł wiele dobrego do mojego życia. Zaczęłam się więcej...
Read More

Magdalena: Szkoła podoficerska

Szczęść Boże, pragnę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowenna była moim postanowieniem noworocznym. Modliłam się w intencji mojego chłopaka, który pragnął dostać się do szkoły podoficerskiej, bo od zawsze marzył aby pracować w służbach mundurowych. Niestety wielokrotnie się na tym sparzył. Kompletnie nie wierzył w siebie.
Read More

Gosia: Wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Matko Boża Królowo Różańca Świętego nadszedł czas aby podziękować Tobie za dar otrzymania pracy przez mojego syna. Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w lipcu 2016 roku, kiedy to mój syn zwolnił się z pracy i wyjechał w głąb kraju.
Read More

Nowe i poprawione nagrania w Radio Różaniec

Witam Słuchaczy! Od dzisiaj wieczorem słuchamy poprawionych nagrań różańca w Radio Różaniec. Rzeczy, które zmieniłem:

  • podkłady muzyczne w trakcie rozważań – ktoś sugerował, by były bardziej w tle. Tak zrobiłem, zmieniłem je na inne, mniej monotonne.
  • odstępy między modlitwami – były miejscami zbyt krótkie, gdzieś nawet nakładały się końcówka i początek dziesiątki różańca. Skorygowałem to, różaniec trwa kilka minut dłużej.

Posklejałem wszystko na nowo i podmieniłem stare nagrania na nowe.

Jeśli gdzieś coś jest jeszcze do poprawy, proszę o komentarz. Z góry przepraszam za ew. niedociągnięcia – totalny ze mnie dźwiękowiec-amator! 😉

Dodatkowo w RR pojawiły się nowe nagrania muzyczne: religijne, literackie, patriotyczne – w sumie 6 płyt. Poszukuję nagrań wielkopostnych.

Przypominam, że w tych dniach o 20.30 modlimy się w naszych wspólnych intencjach (zobacz…).

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Nowe i poprawione nagrania w Radio Różaniec"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

…Panie Marku…..dziękuję….jestem bardzo wdzięczna za dzisiejszą modlitwę o 20.30 ..
( 1 dziesiątka różańca) za mojego brata „wybudzić Janka” słuchałam i modliłam się ze łzami w oczach ………to dobra forma modlitwy, od niedawna tu zajrzałam i od razu skorzystałam…….by wymodlić powrót do zdrowia dla brata Janka…..jutro postaram się i zatelefonować i dołączyć ( na żywo) do różańca….pozdrawiam Krysia Z.

Dorota Karnicka
Gość

http://piosenkireligijne.pl/piesni-wielkopostne/
To z portalu Dariusza, który przybył do nas na Żywy Różaniec:)

Ja
Gość

może jeszcze gorzkie żale skoro jest wielki post a w okresach zwykłych godzinki, byłoby super

Krysia Z.
Gość
Krysia Z.

..sorry..w sklepiku przy obrazkach z nowenną brakuje „e”…..jest „ołtarzyk z nownną „..

Krystyna
Gość
Krystyna

Panie Marku,
Wspominal Pan ze bedzie mozna kupic Nowenne na dysku, czy jest juz dostepna? nie moge znalezc na stronie.
krystyna

Adam S.
Gość

Panie Marku kilka pytań:
1. Kiedy będzie można kupić Nowennę Pompejańską w mp3. Wspominał Pan w najnowszym numerze KRŚ nr 13 o tym.
2. Dlaczego będą dostępne tylko 3 części różańca, a nie 4?
3. Zacząłem częściej odmawiać NP z radiem, ale tam jest 3-częściowa NP. Czy jeśli odmówię NP z radiem, a potem jeszcze do modlę cześć światła, to czy będzie to jakiś wielki błąd, że nie po kolei?

Z Bogiem!

Kotlarska Maria
Gość
Kotlarska Maria

Panie Marku! Dlaczego od paru dni o godz 21,30 nie ma nowenny Pompejańskiej tylko odmawiane są tajemnice światła? To jest godzina mojej modlitwy i tak mi żal. Na jaki numer zadzwonić zeby kupić płytę z nowenną ? Pozdrawiam, Maria

Maria
Gość

Panie Marku,
W programie podany jest Różaniec Pompejański o 6:00 rano. Niestety o tej godzinie nie ma w radiu różańca…Czy mogę Prosić o sprawdzenie? Bardzo zależy mi na tej godzinie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!