Monika: czy to jest ten mężczyzna z którym mam spędzić resztę życia ?

Za pierwszym razem nie udało mi się dokończyć Nowenny. Bardzo ciężko było mi znaleźć czas na odmówienie całego różańca w ciągu dnia, chociaż starałam się to robić w każdej wolnej chwili. Jednak czułam, że "coś" mi w tym przeszkadza. Często zdarzało mi się zasnąć w trakcie modlitwy... Jednak nie zniechęciło mnie to, ponieważ czytałam świadectwa innych osób, które również borykały się z podobnymi problemami w trakcie odmawiania Nowenny. Tak Zły próbuje zniechęcić nas do tego nabożeństwa, wiedząc jak jest skuteczne.
Read More

Patrycja: czuję się bezpieczna w ramionach naszej niebiańskiej MAMUSI

Witam.Jestem winna naszej Królowej zaległe świadectwa.Sama nie wiem jak to jest że nie raz po skończonej nowennie od razu piszę świadectwo a nie raz odwlekam je pół roku...czyżby taka była wola Pana Boga?czy raczej zaniedbanie z mojej strony? Modliłam sie w intencji nawrócenia kuzynki.Nowenna była naprawdę trudna,miałam okropne sny i...
Read More

Justyna: Odzyskanie wewnętrznego spokoju i szczęśliwe przeżycie porodu

Matka Boża wstawiła się za mną a Pan Jezus okazał się być bardzo miłosierny.
Read More

Wojtek: Uczyniliśmy spowiedź życia tak ja jak i żona

Moi drodzy chciałbym napisać świadectwo co do wielkości NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ. Może nie będzie to moje świadectwo tak pięknie napisane jak tutaj niektóre z powyższych lub poniższych ale jednak chcę to uczynić . A więc do rzeczy o Nowennie Pompejańskiej poinformowała mnie żona w sposób naturalny jak to kobiety potrafią czyli" ja zacząłem odmawiać N-P".
Read More

Justyna: uzdrowienie duchowe ojca

Bez wątpienia ogromną moc ma modlitwa rodziców za dzieci, więc namówiłam babcię, by odmówiła nowennę pompejańską w intencji mojego Taty. Intencja była ogólna: "O potrzebne łaski". 7 lat temu, tragicznie zginął moj Brat, pogrzeb był dzień po jego 22 urodzinach. To wydarzenie na zawsze zmieniło nasze życie, Tata zaczął nadużywać...
Read More

Mika: praca licencjacka

Kochani. Chciałabym złożyć świadectwo Nowenny Pompejańskiej. Kilka dni temu obroniłam pracę licencjacką. Modliłam się o natchnienie do pisania do Matki Bożej Pompejańskiej a także o pozytywną ocenę. Otrzymałam i jedno i drugie, a także wiele innych łask, chociaż niestety nie dokończyłam Nowenny Pompejańskiej. Czemu tak się stało? Zły bardzo mi przeszkadzał w odmawianiu Różańca w ramach Nowenny Pompejańskiej. Atakował mnie poprzez poczucie beznadziei i jakieś depresyjne klimaty. Poza tym dosłownie opadałam z sił. Już teraz wiem, w jakiej intencji będzie następna Nowenna Pompejańska i z pomocą Bożą dokończona. Piszę z pomocą Pana Jezusa, bo samemu naprawdę ciężko cokolwiek. Nie ustawajcie w modlitwie nawet , gdy zły atakuje. Proście Aniołów Stróżów o pomoc. Szatan chce przestraszyć człowieka. Wiem, że nie wolno się poddawać. Pozdrawiam wszystkich wątpiących . Różaniec jest największą bronią. Matko Boża Pompejańska módl się za nami!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!