Beata: Nie miewam lękow jak kiedyś

awierzylam bezgranicznie Krolowej Rozanca Swietego a Rozaniec to moja bron w walce ze zlem.
Read More

Liubov: gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha.

Odmawiajcie Nowennę Pompejańską, bo gdy tylko bierzecie Różaniec do ręki to ładujecie karabin na złego ducha. Każdy koralik różańca to kula na demona.
Read More

Paulina: Krzyś zaczął przybierać na wadze

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, ale jakoś w głębi duszy od razu wiedziałam, że powinnam się nią modlić w intencji mojego syna. Krzyś, jak na swój wiek jest drobnym i bardzo szczupłym chłopcem. Jako matka starałam się dbać o jego żywienie, by zjadał regularnie posiłki, ale nie przynosiło to żadnego większego rezultatu, nie przybierał zbytnio na wadze.
Read More

Beata: Jestem teraz bardzo radosna!

Na codzien jestem teraz bardzo radosna spokojna odwazna dzieki Matce Bozej. Zamierzam odmawiac Nowenne jak najdluzej bo daje duzo sily radosci spokoju .
Read More

Kate: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenna towarzyszy mi od pięciu lat. Ilość łask które otrzymałam ciężko jest wymienić… Przede wszystkim odmieniła mnie, moje serce, moja duszę. Pomogła mi dostrzec moje wady oraz złe zachowania, a następnie je zmienić na dobre.
Read More

matka: Bogu Najwyższemu dziękuję, że za sprawą tej modlitwy wysłuchał prośby mojej

Witam. Moja córka choruje od kilkunastu lat.Jej choroba to zaburzenia odżywiania. To tylko tak brzmi, ale za tam kryje sie, smutek, depresja, samotność, napady złości, samookaleczenia, alkohol itp. Długo walczyłam o jej uzdrowienie, psycholog ( ok. 8) terapie, leczenia szpitalne. Wiele razy dopadały mnie myśli że już nic nie mogę zrobić. Modliłam się gorąco, ale bez widocznych rezultatów. Kiedyś na jakimś forum zamieszczono informację o łaskach płynących poprzez odmawianie Nowenny Pompejskiej. Odnalazłam co to takiego, Wydrukowałam jak sie modlić, ale nie miałam siły, aby modlić się- aż tyle. Wydawało mi się że to ponad moje siły. Dziewiątkę różańca jak zmówiłam to było już dużo. Ale po jakimś pół roku znów wróciłam do tej modlitwy i postanowiłam spróbować. Dziś mówię juz drugi raz Nowennę. Zachowanie córki zmieniło się. Chodzi na terapię. Jest weselsza, milsza. Nie kłócimy sie tyle. Myślę że mniej pije. Mniej sie martwię, o nią. Zawierzyłam ją Maryi. Wiem, że jeszcze nie jest na 100% zdrowa, ale ja widzę że jest lepiej. Bogu Najwyższemu dziękuję, że za sprawą tej modlitwy wysłuchał prośby mojej. Módlcie się. Mateczka dotrzymuje słowa.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MarkonimatkaJózef Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Józef
Gość
Józef

Bardzo budujące świadectwo . Modlitwa za innych by wrócili do zdrowia jest trudną modlitwą , bo w tym przypadku miłość nasza musi być prawdziwie oddana drugiej osobie . Nie może być egoistyczna , że coś z tego mam , jakąś korzyść , ale poświęcam się dla niej , dla niego , by dostał łaskę uzdrowienia . Co będzie później , to już inna sprawa . Niekoniecznie osoba wyleczona uzna , że pomogła jej modlitwa , mogły pomóc lekarstwa , lub jej własna determinacja . Wszystko zależy od relacji jakie łączą ludzi ze sobą . W Twoim przypadku Matko jest sprawa… Czytaj więcej »

matka
Gość
matka

Dziękuję Józefie za te słowa. Wiem,ze ja po części przyczyniłam się do tej choroby, ale ta modlitwa zmienila moja córkę i mnie. Tam mnie też.

Markoni
Gość
Markoni

Jest wiele takich świadectw, pod którymi komentarze nie milkną, czasem odbiegamy od tematu. Myślę, że to jest jedno z tych, które będzie miało mało komentarzy. Ciche, ale mocne! Do mnie przemówiły ostanie słowa „Módlcie się. Mateczka dotrzymuje słowa.”