Sandra: Prośba wysłuchana w inny sposób

Wczoraj zaczęłam część dziękczynną nowenny pompejańskiej. I choć moja prośba się jeszcze nie spełniła, otrzymałam w zamian inny dar. Bardzo mnie ucieszył bo czekałam od dłuższego czasu na niego.
Przeczytaj całość

Zosia: Zdrowie dziecka

Kochani! Chciałabym Was gorąco zachęcić abyście odmawiali Nowennę Pompejańska jeśli jeszcze nie zaczeliście. Jestem w ciązy.W 21 tygodniu lekarz stwierdził u mojej córeczki torbielowatość płuca.Podcas kolejnych badań wyszło,że całe śródpiersie łącznie z sercem jest mocno przesunięte na lewa strone.Przeczytaj Zosia: Zdrowie dziecka
Przeczytaj całość

Znalezienie pracy – Ania

zakonczylam wlasnie nowenne modlilam sie o prace i zostalam wysluchana wierze w ogromna moc tej modlitwy Maryjo Dopomagaj Dodawaj Wiary Wytrwalosci oddalaj zwatpienia Tobie powierzam siebie imoje dzieci . Za pare dni zaczynam 2 nowenne
Przeczytaj całość

Iwona: otrzymanie pracy

Ja też zaczęłam w ten sposób modlić się dołączając jeszcze 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa. Już w połowie tej modlitwy dowiedziałam się, że zostałam przyjęta i w ciągu godziny miałam pracę, która jest dla mnie bardzo dobra.
Przeczytaj całość

Marta: Wierzyć i ufać do samego końca

Kolejnym wnioskiem jaki wyciągnęłam z odmawiania Nowenn to to, że zmienia nas samych. Daje łaski, takie jak cierpliwość, czas, bliskość Boga, bliskość Maryi,a potem dostajemy to o co prosimy.
Przeczytaj całość

Marzena: Wiara, nadzieja, miłość

Witam,
wczoraj zaczęłam odmawiać moją trzecią Nowennę Pompejańską. Poprzednie dwie odmówiłam w zeszłym roku, pierwszą o miłość, wierność i uczciwość małżeńską mojego Męża, a drugą o umocnienie Jego wiary i wrażliwe sumienie potrafiące rozpoznać i odrzucić wszelkie pokusy i zło prowadzące do grzechu ciężkiego. Wiem, że dzięki temu silnemu i ponad ludzkie siły Orężu i wsparciu „z góry”, nasze małżeństwo trwa… DZIEKUJĘ.
Aktualnie proszę w nowennie o potrzebne łaski dla mojej Rodziny i dla mnie.
Zyskałam mocniejszą, głębszą wiarę i nadzieję, że będzie z każdym dniem lepiej. Terapia poprzez wiarę jest jedyną skuteczną drogą dla mnie, na której początku dopiero jestem… Nie jestem sama, zawierzyłam i zaufałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!