Anonim: Boża obecność

Odmówiłam już w swoim życiu dwie nowenny, tydzień temu skończyłam trzecią. Była to pierwsza w moim życiu nowenna, którą postanowiłam odmówić, mimo natłoku zajęć. Wcześniejsze odmawiałam w wakacje, kiedy miałam dużo czasu. Trzecią nowennę postanowiłam odmówić w intencji chłopaka, który był ( i jest ) mi bardzo bliski. Przyjaźniliśmy się już dłuższy czas...
Read More

Katarzyna: Nowenna daje mi nadzieje

Z upływem czasu doprowadzają do refleksji , że nawet te niby nieważne ,złe , nie po naszej myśli zdarzenia mają Sens. Pomału doprowadzają do spełnienia tego wszystkiego co dla nas dobre. Dziękuje , Maryjo za nadzieję którą dajesz mi każdego dnia.
Read More

Megi: obrona pracy dyplomowej

Dziękuję Matce Bożej Pompejańskiej, św. Ricie i innym świętym za łaskę obrony pracy dyplomowej mojej i mojej siostry. Sprawa wydawała się niemożliwa, ale udało się. Dziękuje również wszystkim, którzy się za mnie modlili na stronie pompejanskarosemaria. Niech Wam Bóg pobłogosławi.
Read More

Agata: Pierwszy raz w życiu doświadczyłam czegoś „pozaziemskiego”

Zanim złożę świadectwo , pragnę podziękować mojej przyjaciółce Kasi :) To ona opowiedziała mi o mocy tej nowenny... i to ona wytrwale, nienachalnie namawiała mnie do jej odmówienia... namowy trwały około roku...
Read More

Marzena: Wiara, nadzieja, miłość

Witam,
wczoraj zaczęłam odmawiać moją trzecią Nowennę Pompejańską. Poprzednie dwie odmówiłam w zeszłym roku, pierwszą o miłość, wierność i uczciwość małżeńską mojego Męża, a drugą o umocnienie Jego wiary i wrażliwe sumienie potrafiące rozpoznać i odrzucić wszelkie pokusy i zło prowadzące do grzechu ciężkiego. Wiem, że dzięki temu silnemu i ponad ludzkie siły Orężu i wsparciu „z góry”, nasze małżeństwo trwa… DZIEKUJĘ.
Aktualnie proszę w nowennie o potrzebne łaski dla mojej Rodziny i dla mnie.
Zyskałam mocniejszą, głębszą wiarę i nadzieję, że będzie z każdym dniem lepiej. Terapia poprzez wiarę jest jedyną skuteczną drogą dla mnie, na której początku dopiero jestem… Nie jestem sama, zawierzyłam i zaufałam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!