Jan: Po paru dniach naszło na mnie zaskoczenie !

Dopóki nie będę szczęśliwy będę odmawiać tą nie łatwą modlitwę.
Przeczytaj całość

Gosia: Prośba o pracę

Mam na imię Gosia. Pisze kolejne świadectwo chcąc bardzo podziękować Maryi za wszelkie łaski. Ostatnio odmawiałam Nowennę Pompejańską w intencji znalezienia pracy. Od czerwca jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Chciałam pracować, ale tak do końca nie wiedziałam gdzie. Myślałam, może praca sama mnie znajdzie... Przeczytaj Gosia: Prośba o pracę
Przeczytaj całość

Patrycja: Wysłuchana intencja.

Nowennę Pompejańską odmówiłam jak do tej pory jeden raz. Potraktowałam tę modlitwę jako ostatnią deskę ratunku, która może uratować mojego męża od zgubnego nałogu alkoholizmu, a nasze małżeństwo i naszą rodzinę od rozpadu
Przeczytaj całość

Renia: Nieoczekiwane łaski

Na Nowenne natrafilam przypadkiem od samego początku mnie zaciekawiła . Moja ciekawość była coraz większa w moich myślach pojawiło się pytanie czy odmawiać nowenne , w jakim czasie I o co prosić ? Bo przecież mam tyle intencji, trudno mi było wybrać tą jedną I wybrałam , wiedziałam równieże że dam rade wytrwać w modlitwie.
Przeczytaj całość

Wojtek: Uczyniliśmy spowiedź życia tak ja jak i żona

Moi drodzy chciałbym napisać świadectwo co do wielkości NOWENNY POMPEJAŃSKIEJ. Może nie będzie to moje świadectwo tak pięknie napisane jak tutaj niektóre z powyższych lub poniższych ale jednak chcę to uczynić . A więc do rzeczy o Nowennie Pompejańskiej poinformowała mnie żona w sposób naturalny jak to kobiety potrafią czyli" ja zacząłem odmawiać N-P".
Przeczytaj całość

Marzena: Dziękuję Maryjo!

Odmawiajcie nowennę i módlcie się codziennie. Nigdy nie ustawajcie w modlitwie. Prosiłam Maryję za przyjaźń, która przeszła trudne chwile. Odmówiłam dwie nowenny. Już w trakcie zaczęły się dziać wspaniałe rzeczy. Obecnie odmawiam trzecią. Ufam i wierzę z całego serca, że Matka Boża mnie wysłucha. Królowo Różańca Świętego módl się za nami!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!