Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna

Pierwszy raz Nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla córki odmawiałam trochę nieudolnie bo nie do końca wiedziałam jak ma to wyglądać. Ale Matka Boża wysłuchała i zakończył się niedobry związek mojej córki a po jakimś czasie poznała wspaniałego chłopca dla ktorego Bóg jest na pierwszym miejscu. Ufam że to małżeństwo jest pod opieką najlepszej Matki i czekam na szczęśliwe narodziny dzieciątka.
Kolejny raz modliłam się o szczęśliwe narodziny dziecka w małżeństwie syna bo były już trzy martwe ciąże. Patrzyłam na cierpienie dzieci i widziałam jak bardzo pragną dziecka. Ta nowenna została wysłuchana niemal natychmiast bo w dwa tygodnia po jej zakonczeniu dostałam telefon że Synowa jest w stanie błogosławionym. Mam wspaniała wnusię . Dzięki ci Matko Boża z Pompejów. Teraz odmawiam dwie nowenny równocześnie i nie mam najmniejszych wątpliwości że zostanę wysłuchana.

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
M.beataKatarzynaBeaKarolina Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
E.
Gość
E.

Jest Pani wspaniałą Matką 🙂 gratuluję.

Karolina
Gość
Karolina

Piekne swiadectwo az sie popłakałam ze wzruszenia ze Matka Boza nas słucha i tak hojnie obdarza nas tak licznymi łaskami:)

Bea
Gość
Bea

My też czekamy na wielki Cud bycia rodzicami.Dziękuję za świadectwo bo to daje mi siłę i wiarę, że mimo wielu lat starań też w krótce doczekamy się upragnionego dzieciątka.Dużo zdrowia dka Wszystkich.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bea kochana czytam twoje komentarze i dostrzegam jak bardzo cierpisz i pragniesz swojego małego aniołka,wielkiego małego CUDU.Nie poddawaj się a jak trzeba zrób szturm na niebo,ale błagam nie daj sobie wmówić złu,że macie z mężem być bezdzietni,że taka jest wola Boża.Przeczytałam kiedyś w książce”Bóg znalazł mnie na ulicy”,że Bóg nie chce pozbawiać nas tego daru i uważam to za świętą prawdę. Często w swoich modlitwach jestem jak natrętna wdowa,ale wtedy niejako słyszę”TWOJA WIARA CIĘ OCALIŁA”. Małe sprawy potrzebują małych modlitw,a duże dużych i tego się trzymam. Życzę Ci wytrwałości,siły,ale przede wszystkim życzę Ci wiary,ja sama przy obrazie Jezusa Miłosiernego mam… Czytaj więcej »

beata
Gość
beata

podziwiam osoby odmawiające dwie nowenny pompejańskie równocześnie 🙂

M.
Gość
M.

Ja też odmawiałam 2 równocześnie 😉

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką