Renata: Dobre wyniki badań

Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się parę miesięcy temu, ale wtedy nie zmobilizowałam się, żeby zacząć ją odmawiać. Przypomniałam sobie o tej Modlitwie, gdy kilka tygodni później okazało się, że w piersi mam dużą torbiel, która sama w sobie nie jest groźna, ale u mnie torbiel miała w środku cystę, co zaniepokoiło lekarza.
Przeczytaj całość

Sabina: Zdrowy SYNEK

Zdecydowaliśmy z mężem o nie wykonaniu badana a zaufaniu Bożej opatrzności
Przeczytaj całość

Dagmarka: Więcej niż się spodziewałam!

To jest moje pierwsze świadectwo, chociaż jestem już w trakcie 3 nowenny. Na początku przyznam się, że modlitwa różańcowa w dawniejszych czasach nie należała do moich ulubionych – w skrócie wydawała mi się nudnawa. Wolałam inne modlitwy, w tym koronkę do Miłosierdzia Bożego. Sytuacja z różańcem zmieniała się powoli gdy wciągnęłam...
Przeczytaj całość

Kasia: Wierzę, że dam radę…

Zaczęłam więc prosić Matkę Bożą, aby pozwoliła mi z tego wyjść, bo było to jak choroba, ja uzależnienie. I pozwoliła.
Przeczytaj całość

Joanna: Dzięki modlitwie jest coraz lepiej

Dzień dobry, modliłam się nowenną pompejańską w różnych intencjach, wiele z nich zostało wysłuchanych. Jestem przekonana, że tylko dzięki Maryi poradziłam sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Obecnie odmawiam dwie nowenny w bardzo ważnych dla mnie intencjach i wierzę, że wcześniej czy później zostaną wysłuchane.
Przeczytaj całość

Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna

Pierwszy raz Nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla córki odmawiałam trochę nieudolnie bo nie do końca wiedziałam jak ma to wyglądać. Ale Matka Boża wysłuchała i zakończył się niedobry związek mojej córki a po jakimś czasie poznała wspaniałego chłopca dla ktorego Bóg jest na pierwszym miejscu. Ufam że to małżeństwo jest pod opieką najlepszej Matki i czekam na szczęśliwe narodziny dzieciątka.
Kolejny raz modliłam się o szczęśliwe narodziny dziecka w małżeństwie syna bo były już trzy martwe ciąże. Patrzyłam na cierpienie dzieci i widziałam jak bardzo pragną dziecka. Ta nowenna została wysłuchana niemal natychmiast bo w dwa tygodnia po jej zakonczeniu dostałam telefon że Synowa jest w stanie błogosławionym. Mam wspaniała wnusię . Dzięki ci Matko Boża z Pompejów. Teraz odmawiam dwie nowenny równocześnie i nie mam najmniejszych wątpliwości że zostanę wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość

Jest Pani wspaniałą Matką 🙂 gratuluję.

Karolina
Gość
Karolina

Piekne swiadectwo az sie popłakałam ze wzruszenia ze Matka Boza nas słucha i tak hojnie obdarza nas tak licznymi łaskami:)

Bea
Gość

My też czekamy na wielki Cud bycia rodzicami.Dziękuję za świadectwo bo to daje mi siłę i wiarę, że mimo wielu lat starań też w krótce doczekamy się upragnionego dzieciątka.Dużo zdrowia dka Wszystkich.

Katarzyna
Gość
Katarzyna
Bea kochana czytam twoje komentarze i dostrzegam jak bardzo cierpisz i pragniesz swojego małego aniołka,wielkiego małego CUDU.Nie poddawaj się a jak trzeba zrób szturm na niebo,ale błagam nie daj sobie wmówić złu,że macie z mężem być bezdzietni,że taka jest wola Boża.Przeczytałam kiedyś w książce”Bóg znalazł mnie na ulicy”,że Bóg nie chce pozbawiać nas tego daru i uważam to za świętą prawdę. Często w swoich modlitwach jestem jak natrętna wdowa,ale wtedy niejako słyszę”TWOJA WIARA CIĘ OCALIŁA”. Małe sprawy potrzebują małych modlitw,a duże dużych i tego się trzymam. Życzę Ci wytrwałości,siły,ale przede wszystkim życzę Ci wiary,ja sama przy obrazie Jezusa Miłosiernego mam… Czytaj więcej »
beata
Gość

podziwiam osoby odmawiające dwie nowenny pompejańskie równocześnie 🙂

M.
Gość

Ja też odmawiałam 2 równocześnie 😉

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!