I: Spokój, radość i nadzieja

Witam, jestem przy odmawianiu kolejnej nowenne i właśnie w części dziękczynnej dlatego mam potrzebę głoszenia chwaly i miłosierdzia jakie otrzymałam ja i moja rodzina od Maryji. pierwszą nowenne odmawialam w intencji macierzyństwa, Dzisiaj jestem mamą dwóch wspaniałych synów.
Read More

Aleksander: Po każdej nowennie moje życie staje się lepsze

Odmawiając Nowennę może się okazać że nie otrzymujemy tego o co prosimy. Mi Bóg bardzo pomógł w życiu chociaż modliłem się o małżeństwo. Zrozumiałem jednak że każdy z nas musi nieść jakiś Krzyż w swoim życiu i być może że w moim przypadku tym Krzyżem jest samotność. Trzeba zawsze ufać Bogu bo on wie najlepiej co jest dla nas dobre i kiedy przyjdzie odpowiedni czas. To moja niepierwsza Nowenna a po każdej moje życie staje się lepsze
Read More

Kornelia: Nauczyłam się przyznawać przed sobą i Bogiem do swoich słabości

Poza tym Matka Boża czuwa nade mną i mnie prowadzi. Czuję jej opiekę i choć czasem bywa ciężko, staram się iść do przodu.
Read More

Agnieszka: też chę podzielić się swoimi wrażeniami

Witam. Nie wiem, czy napiszę to tak ładnie jak inni, których świadectwa czytałam. Odmawiam teraz kolejną nowennę. Wszystko się jakoś tak dziwnie zaczęło. Kiedykolwiek włączałam internet, na jakiejkolwiek stronie, praktycznie zawsze pojawiała mi się informacja o nowennie pompejańskiej. (nawet na pudelku :) ). Po jakimś czasie weszłam w jedną z...
Read More

Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.
Read More

Małgosia: Wymodlony mąż dla córki i narodziny wnuczki od syna

Pierwszy raz Nowennę pompejańską w intencji dobrego męża dla córki odmawiałam trochę nieudolnie bo nie do końca wiedziałam jak ma to wyglądać. Ale Matka Boża wysłuchała i zakończył się niedobry związek mojej córki a po jakimś czasie poznała wspaniałego chłopca dla ktorego Bóg jest na pierwszym miejscu. Ufam że to małżeństwo jest pod opieką najlepszej Matki i czekam na szczęśliwe narodziny dzieciątka.
Kolejny raz modliłam się o szczęśliwe narodziny dziecka w małżeństwie syna bo były już trzy martwe ciąże. Patrzyłam na cierpienie dzieci i widziałam jak bardzo pragną dziecka. Ta nowenna została wysłuchana niemal natychmiast bo w dwa tygodnia po jej zakonczeniu dostałam telefon że Synowa jest w stanie błogosławionym. Mam wspaniała wnusię . Dzięki ci Matko Boża z Pompejów. Teraz odmawiam dwie nowenny równocześnie i nie mam najmniejszych wątpliwości że zostanę wysłuchana.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
M.beataKatarzynaBeaKarolina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
E.
Gość
E.

Jest Pani wspaniałą Matką 🙂 gratuluję.

Karolina
Gość
Karolina

Piekne swiadectwo az sie popłakałam ze wzruszenia ze Matka Boza nas słucha i tak hojnie obdarza nas tak licznymi łaskami:)

Bea
Gość
Bea

My też czekamy na wielki Cud bycia rodzicami.Dziękuję za świadectwo bo to daje mi siłę i wiarę, że mimo wielu lat starań też w krótce doczekamy się upragnionego dzieciątka.Dużo zdrowia dka Wszystkich.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Bea kochana czytam twoje komentarze i dostrzegam jak bardzo cierpisz i pragniesz swojego małego aniołka,wielkiego małego CUDU.Nie poddawaj się a jak trzeba zrób szturm na niebo,ale błagam nie daj sobie wmówić złu,że macie z mężem być bezdzietni,że taka jest wola Boża.Przeczytałam kiedyś w książce”Bóg znalazł mnie na ulicy”,że Bóg nie chce pozbawiać nas tego daru i uważam to za świętą prawdę. Często w swoich modlitwach jestem jak natrętna wdowa,ale wtedy niejako słyszę”TWOJA WIARA CIĘ OCALIŁA”. Małe sprawy potrzebują małych modlitw,a duże dużych i tego się trzymam. Życzę Ci wytrwałości,siły,ale przede wszystkim życzę Ci wiary,ja sama przy obrazie Jezusa Miłosiernego mam… Czytaj więcej »

beata
Gość
beata

podziwiam osoby odmawiające dwie nowenny pompejańskie równocześnie 🙂

M.
Gość
M.

Ja też odmawiałam 2 równocześnie 😉