PomorzAnka: Maryja uratowała nasze małżeństwo

Maryjo Matko Najświętsza - dziękuję całym sercem :)
Read More

Gosia: Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące

Długo wahałam się, czy nie jest za wcześnie, aby pisać świadectwo. Ale skoro otrzymałam łaskę (choćby i "drobną"), to chcę się tym podzielić. Zacznę jednak od wcześniejszej nowenny (szóstej NP). Odmawiałam ją w intencji uwolnienia od uzależnień pewnej osoby. Wydawało mi się (i nadal wydaje), że wymagam dużo od Boga w tej sprawie, dlatego oprócz odmawiania nowenny składającej się z czterech części różańca, postanowiałam przez cały czas jej trwania odmawiać także jedną część różańca za dusze w czyśćcu cierpiące i jednocześnie prosić te dusze o wstawiennictwo i opiekę nad tą osobą.
Read More

Marta: To był impuls

Dokladnie mija rok od trudnych do pogodzenia się wydarzeń w moim życiu. W październiku ubr przypadkiem znalazlam modlitwę nie do odparcia- Nowenne Pompejanska.
Read More

G.: Skomplikowane Relacje w milosci

Moja Historia. Od trzech lat prowadze powazna walke duchowa. Wiele brzydkich rzeczy sie dzialo choroby dzieci, wypadki, itp. Moje malzenstwo sie rozpadlo.
Read More

Katarzyna: Matka Boża zawsze zwycięża!

Witam. Jestem bardzo zaskoczona, że dziś piszę to świadectwo. Nowennę zaczęłam dopiero 12 dni temu. Modlę się w intencji mojego męża o nawrócenie.
Read More

Małgosia: Warto mocno wierzyć i modlić się :)

Nowennę odmawiam od ok. 1,5 roku … tj. ok. 10 Nowenn Pompejańskich. Prawie wszystkie Nowenny Pompejańskie się spełniły…a dwie z nich czekają na wypełnienie zgodnie z wolą MB i wierzę bardzo, że niedługo się wypełnią :). Zostawiłam już kilka świadectw i pragną zostawić kolejne, ponieważ otrzymałam łaskę cudownej miłości, o którą modliłam się nieustanie przez 1,5 roku i wierzyłam, że prędzej czy później będzie nam dane być razem, a modliłam się o konkretną (dodam, jeszcze, że modliłam się wieloma modlitwami jednocześnie min. do św. JP II, do św. Józefa). Najbardziej cieszę się, że jest to wierząca osoba, z którą chodzę do Kościoła i myślimy o wspólnej przyszłości.
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że możemy być razem. Życzę dużo cierpliwości i wiary. Pozdrawiam, Małgosia

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
ZadowolonaLolaM.Marekniewinna czarodziejka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elka
Gość
Elka

witam czy ta intecja byla o kogos konkretnego? mozesz opowiedziec wiecej ? pozdrawiam Bog z Toba

daria.np
Gość
daria.np

„ponieważ otrzymałam łaskę cudownej miłości, o którą modliłam się nieustanie przez 1,5 roku i wierzyłam, że prędzej czy później będzie nam dane być razem, a modliłam się o konkretną (dodam, jeszcze, że modliłam się wieloma modlitwami jednocześnie min. do św. JP II, do św. Józefa). „- Elu mysle, ze chodzilo o konkretna osobe, przynajmniej tak to rozumiem:) Malgosiu dzieki za swiadectwo:) i Chwala Panu i duzo duzo blogoslawienstwa Bozego

niewinna czarodziejka
Gość
niewinna czarodziejka

piękne świadectwo, ale mi już chyba nic nie przywróci wiary w prawdziwą miłość… chyba przestaję wierzyć, że coś takiego istnieje i że ja mogłabym tego doświadczyć…niestety.

M.
Gość
M.

🙁

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Czekam Małgosiu na Twoje świadectwo w 25 rocznicę ślubu…Nie piszę tego przez złośliwość ale sama bardzo „przejechałam” się na takiej „wymodlonej”, głęboko wierzącej osobie, która ze mną planowała przyszłość…

Marek
Gość
Marek

Ja wymodliłem sobie kogoś. Potem modliłem się o nas bedąć w związku . Był okres że przez 5 lat codziennie odmówiłem dziesiątkę w naszej intencji. Miła i dobra dziewczyna postanowiła odejść i zostać biseksualną prostytutką.Po 12 latach razem. Twierdzi że zawsze udawała i była ze mną z wygodnictwa.

Poznaliśmy się na oazie.

I jak tu wierzyć w wymodlone osoby

M.
Gość
M.

Mam nadzieję Marku, że mimo tego trudnego doświadczenia nie zamkniesz się na miłość. Życzę powodzenia 😉

Lola
Gość
Lola

„Biseksualna prostytutka” a to dobre. Takie numery to nie z nami Marku. Żyłeś z nią, znaczy seks był bez sakramentu. Więc na jakiej podstawie twierdzisz, że to właśnie o tę się modliłeś? Znaczy Bóg chciał, abyś żył w grzechu. Puknij się w główeczkę.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Świetnie Cię Marku rozumiem. Ja jeszcze dodam, że nie raz z moim „wymodlonym” modliliśmy się razem…Oddaliśmy naszą miłość Bogu pod opiekę…A jednak ów człowiek skrzywdził mnie swoim zachowaniem jak nikt.

Lola
Gość
Lola

i w tym momencie Pan Bóg Ci pokazał, kogo uczyniłaś bogiem w Waszym życiu.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

I tu się niestety Lolu mylisz…Nigdy nie stawiam i nie stawiałam faceta na pierwszym miejscu w swoim życiu za stara i za mądra jestem. Zawsze miałam i mam duże powodzenie wśród płci przeciwnej. Nikogo nie muszę ustawiać na piedestale aby się mną zainteresował. Natomiast ludzka krzywda krzywdą pozostaje. Aha i dla jasności nie żyliśmy w grzechu…