Beata: wiele łask…

Moja przygoda z nowenną trwa już kilka lat... Wile razy odmawiałam już nowennę i za każdym razem otrzymuje wiele łask a intencje spełnia Matka Boska na swój Boży sposób. Jednak w tym roku , a właściwie w roku miłosierdzia była dla mnie szczególnie łaskawa .
Read More

Maria: modlitwa o zdrowie córki

Witajcie! Zgodnie z obietnicą Matce Najświętszej składam świadectwo łaski otrzymanej za Jej pośrednictwem. W lutym tego roku dowiedzieliśmy się o problemach z tarczycą naszej córki. Zaskoczenie, trochę strachu przed nieznanym. Wtedy po raz pierwszy pomyślałam o nowennie pompejańskiej, o istnieniu której usłyszałam kilka miesięcy wcześniej przy okazji poważnej choroby naszej...
Read More

Maja: Jesteśmy szczęśliwi

Szczesc Boże Dziekujemy Ci Mateczko za cud poczęcia, za to dzieciatko, które jest juz z nami całe i zdrowe. Z mężem tak bardzo pragnelismy mieć dziecko, ale przez ponad rok nam się nie udawało. To dzięki nowennie, która odmówiła 3 razy w tej intencji stał się cud.
Read More

Magdalena: Od nowenny do… naszego cudu

Witam wszystkich. O Nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy rok temu. Poleciła mi, abym zaczęła od czytania świadectw i staram się praktycznie codziennie je czytać, niektóre napawały nadzieją, a czasem i złością, dlaczego innym się udaje a nam nie. Teraz wiem, że na wszystko trzeba czasu. Ale zacznę od początku. Zaczęłam modlić się o poczęcie i narodziny zdrowego dzieciątka, o które staraliśmy się z mężem już ponad rok (rok przed tym, jak dowiedziałam się o nowennie, straciliśmy nasze pierwsze dzieciątko, bardzo to przeżyłam, mąż również, choć starał się mnie bardzo wspierać i gdyby nie On to załamanie trwało by dłużej i byłoby jeszcze dotkliwsze).
Read More

Doli: szczęśliwa z Bogiem

Modląc się za innych Pan Bóg pokazał mi prawdę o sobie jak wiele muszę pracować aby zmienić swoje postępowanie.Nie należy działać emocjonalnie bo chwilę potem okazuje się że prawda jest inna nie należy dużo mówić o innych bo się ich krzywdzi(WIDZISZ DRZAZGĘ W OKU INNYCH A BELKI WE WŁASNYM NIE DOSTRZEGASZ)
Read More

Magdalena: Matka czuwa

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać z początkiem nowego roku. Prosiłam o pozostanie na tym samym miejscu pracy, Miałam kontrakt do końca marca i w zasadzie nie było woli przełożonych, aby mi przedłużyć. Odmawiałam nowennę, a sytuacja w pracy pogarszała się. Co prawda pracy nie traciłam, ale po przeniesieniu są gorsze warunki. Dostałam okresowe przedłużenie kontraktu. Matka czuwa, a ja mam w sobie większy spokój.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Matka czuwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

A na czym polegało pogorszenie się sytuacji w Twoim miejscu pracy? Przepraszam, że pytam ale odmawiałam Nowennę w podobnej intencji i tez nastąpiło pogorszenie….

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!