Kinga: Zwycięstwo nad samym sobą

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 23 czerwca 2013 r. Prośba którą skierowałam do Matki Bożej była dość osobista i dotyczyła moich uczuć do pewnego człowieka. Już podczas jej odmawiania umiałam rozpoznać w sobie wolę Bożą w tej sprawie. Wiedziałam (po prostu czułam), że znajomość z tym człowiekiem nie była dla mnie...
Przeczytaj całość

Zosia: W intencji córeczki

Kochani,chciałabym opowiedzieć Wam o tym jak dobrotliwie zostałam wysłuchana.I to juz po raz drugi.. Mam mała córeczkę.Obie Nowenny były w jej intencji,aby była zdrowa i dobrze się rozwijała. Martwiłam się o jej mowę,bo według mnie mówiła zbyt mało jak na swój wiek.
Przeczytaj całość

Mariusz: Zięć zagraniczny był w sekcie

4 wykształconych dzieci. Pierworodna -studia za granicą.Głupota.Zięć zagraniczny był w sekcie. Cóż że z niej wyrzucony. Dzieci córki i zięcia ochrzciłam potajemnie chrztem z wody.Modlę się o nawrócenie dla zięcia.Wiem że Matka czuwa i zna mojej rodziny problemy, nawet łapie się że o niektórych rzeczach nawet nie powinnam myśleć i prosić bo inni mają większe problemy.W ubiegłym roku nowenną prosiłam o dary Ducha Świętego dla córki z mózgowym porażeniem, i widzę jak mnożą się jej umiejętności -jest na studiach doktoranckich.Aleluja.
Przeczytaj całość

Helena: Prawo jazdy zdane za pierwszym razem!

Moje świadectwo będzie trochę nietypowe... Kilka razy już przymierzałam się do nowenny w różnych intencjach ale nigdy nie udawało mi się jej skończyć. Wreszcie nadszedł czas by zmierzyć się z egzaminem na prawo jazdy.
Przeczytaj całość

Magdalena: Matka czuwa

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać z początkiem nowego roku. Prosiłam o pozostanie na tym samym miejscu pracy, Miałam kontrakt do końca marca i w zasadzie nie było woli przełożonych, aby mi przedłużyć. Odmawiałam nowennę, a sytuacja w pracy pogarszała się. Co prawda pracy nie traciłam, ale po przeniesieniu są gorsze warunki. Dostałam okresowe przedłużenie kontraktu. Matka czuwa, a ja mam w sobie większy spokój.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Magdalena: Matka czuwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wiktoria
Gość
Wiktoria

A na czym polegało pogorszenie się sytuacji w Twoim miejscu pracy? Przepraszam, że pytam ale odmawiałam Nowennę w podobnej intencji i tez nastąpiło pogorszenie….

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!