Dorota: Dziękuję Maryjo za opiekę!

Szczęść Boże wszystkim. Pierwszą NP zaczęłam odmawiać w kwietniu 2016r., a w niedzielę 25.09.2016 skończyłam odmawiać drugą Nowennę Pompejańską.
Read More

Aneta: narodziny zdrowej Gabrysi

Podczas mojej trzeciej ciąży dowiedzieliśmy się, że istnieje bardzo duże ryzyko, że dziecko będzie obciążone wadą genetyczną lub inną ciężką wadą wrodzoną, byliśmy załamani, niemniej od razu zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską Przeczytaj Aneta: narodziny zdrowej Gabrysi
Read More

Matka: Świadectwa po 2 latach odmawiania.

nasze drogi ida w dobrym kierunku
Read More

Anonim: Tata wrócił do pełni sił

Z krytycznego stanu zdrowia tata wrócił do pełni sil! Wiem, że to Matka Boska prowadziła tatę przez ten okres pobytu w szpitalu. Dziekuje, kocham, ufam! Cuda dzieją się naprawdę, trzeba tylko zaufać Matence Boskiej!
Read More

Anonim: Nie palę

Równo rok temu 6 stycznia zaczęłam odmawiać NP i to właśnie w tym dniu postanowiłam skończyć z paleniem papierosów. I dzięki Matce Bożej, Naszej Królowej Różańca mija rok od mojego uwolnienia od nałogu.W pierwszą rocznicę obiecałam sobie ze napiszę świadectwo. Dziękuję Mateczko.
Read More

Krzysztof: Odmawiając Nowennę jestem lepszym człowiekiem

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się w październiku 2014. To był czas kiedy borykałem się z brakiem kompetentnych ludzi do odpowiedzialnej pracy. Ciesze się, że dzisiaj mogę zaświadczyć, że Matka Boża mnie wysłuchała i pisać o problemach w czas przeszłym. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego. Na początku bałem się, że nie dam rady wytrwać w postanowieniu, ale zacząłem się przygotowywać i przypominać jak prawidłowo modlić się na Różańcu, aby 1 listopada rozpocząć Nowennę, która kończyła się w Wigilię Bożego Narodzenia. Już 3 dnia pojawiło się ,,światełko” obecności Matki Bożej, jakby chciała mnie zachęcić, abym wytrwał i uwierzył, że mi pomoże, bo gorsze dni były dopiero przede mną. W 2 i 3 tygodniu obudził się szatan i zaczęło się wszystko walić i robić gorzej niż było, tak jakby za moment miało wszystko runąć, ale ja już miałem różaniec w rękach, w kieszeni, na stoliku nocnym przy łóżku, zawsze przy sobie i przegrał, bo w tej walce nie byłem już sam, była ze mną moc Matki Najświętszej. Działania Marii w mojej rodzinie były tak widoczne, że dzisiaj różaniec jest codzienną modlitwą dla mnie, mojej żony i mojej 21-letniej córki. Czekam jeszcze aby dołączyła do nas 18-letnia córka to będziemy w komplecie. Dziękuję i proszę KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO MÓDL SIĘ ZA NAMI

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
wenia Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wenia
Gość
wenia

Pięknie Krzysztofie, że zachęciłeś rodzinkę do modlitwy. Niech Was Matka Królowa
Różańca Świętego prowadzi – piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!