Krzysztof: Spokój psychiczny

Od sześciu lat choruję na schizofrenię. Początek choroby był bardzo dramatyczny. W tym moim strapieniu przyszła mi z pomocą Matka Boża. Myślę, że to ona pokierowała tak sprawami, że usłyszałem o Nowennie Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Maria: Cud macierzyństwa dla córki

Chciałabym dać świadectwo łaski Matki Bożej Pompejańskiej. Moja córka i zięć mieli problemy z zajściem w upragnioną ciążę. Starali sie o potomstwo 5 lat. Kiedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej zaczęłam modlić się o cud macierzyństwa dla córki i jej męża. Odmówiłam w tej intencji dwie nowenny. Podczas drugiej nowenny córka zaszła w ciążę, dowiedziałam się o tym w ostatnich dniach modlitwy dziękczynnej.
Przeczytaj całość

Judyta i Adam: Zdrowie Wojtusia

Chcielibyśmy podzielić się ze Światem informacją o tym, jak wielkiej łaski i błogosławieństwa doświadczyliśmy od Boga. Pragniemy dać świadectwo o sile wiary i modlitwy. Radosny czas oczekiwania na naszego drugiego syna przerwał nieszczęśliwy wypadek. W jego wyniku nasz syn Wojtek przyszedł na świat dużo za wcześnie.
Przeczytaj całość

Ewa: wsparcie w ciężkiej chwili, siła i odwaga do działania

Chciałabym złożyć świadectwo łask, które otrzymałam od Matki Bożej w trakcie i po odmówieniu Nowenny pompejańskiej. Maryja nie pozostała obojętna na żadną z moich gorących próśb
Przeczytaj całość

N: Poszłam do spowiedzi generalnej ryczałam w trakcie jak bóbr.

Napotkałam się na nowennę pompejańską. Zamówiłam pierwsza i ogarnął mnie spokój. Poszłam do spowiedzi generalnej ryczałam w trakcie jak bóbr.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka

Jestem w trakcie odmawiania mojej 10-tej Nowenny Pompejańskiej – intencje znajdują się zawsze same. O dziecko staraliśmy się z mężem od 2013 roku. Miałam cykle bezowulacyjne i z miesiąca na miesiąc oczekiwaliśmy dobrej nowiny. W tej intencji odmówiłam 2 nowenny. W grudniu 2014 roku okazało się, że jestem w ciąży. Teraz jestem w 4-tym miesiącu i jesteśmy szczęśliwi razem z mężem i oczekujemy na narodziny naszego maleństwa. W międzyczasie udało mi się skończyć studia, napisać pracę inżynierską i się obronić, chociaż nie były to moje intencje w nowennach, ale wszystko się ułożyło pomyślnie. Matka Boża czuwa nad nami, czuje jej obecność.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Katarzyna: Wysłuchana prośba o poczęcie dziecka"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Kasia gratuluję i dziękuję za świadectwo- z utęsknieniem czekam aby sama takie napisać.Dużo zdrowia dla Was.

Laurencja
Gość
Laurencja

Niesanowita jest Twoja wytrwalosc!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Cieszę się, że mogłam komuś dać nadzieję ! Najważniejsze jest żeby się nie poddawać mimo trudności. Pozdrawiam cieplutko :*

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Moja kuzynka poczęła pierwsze dziecko po 17 latach małżeństwa i starania się o dziecko, będąc w okolicach 40stki i to jest dla mnie cud…:) Oby się Maleństwo zdrowo rozwijało.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ja tez czekam na ten cud 🙂 a Tobie Kasiu życzę dużo sił i opieki Matki Najświętszej 🙂 mam nadzieje, ze kiedyś tak jak i Ty napisze świadectwo pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!