Anonim: Warto wierzyć i ufać

Witam wszystkich. Bardzo się cieszę że istnieje taka strona na której można opisać swoje przemyślenia, dać świadectwo które należy się Maryi za opiekę i otrzymane łaski. Zacznę od tego że jestem dojrzałą kobietą, mam rodzinę, ale zawsze byłam daleko od Boga. Modliłam się jak mi było źle, ale do kościoła czy do spowiedzi nie chodziłam (szkoda czasu). Ale moje życie nagle się załamało. Mąż poinformował mnie że składa pozew o rozwód, bo od dawna mnie nie kocha.
Przeczytaj całość

Barbara: Bogu niech będą dzięki!

Bądź pozdrowiona Królowo Różańca Świętego Maryjo, bądź uwielbiona i błogosławiona na wieki !!! 7 października zakończyłam moją 9 Nowennę Pompejańską . Jest to moje trzecie świadectwo.
Przeczytaj całość

Andrzej: Ogromne zmiany w życiu

Borykam się od kilku lat z problemem utraty wiary w Boga. W głębi serca wiary chyba nigdy nie utraciłem ale powracające wątpliwości są czasem nie do zniesienia. Nie o tym jednak chciałem pisać lecz musiałem o tym wspomnieć ponieważ jest to dla mnie samego zaskakujące i niesamowite, że mimo tego zwróciłem się z prośbą do Maryi a Ona mnie wysłuchała i udziela mi tylu łask.
Przeczytaj całość

Ania: Uzdrowienie

Kiedy ukończyłam nowennę, zapytałam siostrę o stan tego chłopaka. Powiedziała, że jest on całkowicie zdrowy.
Przeczytaj całość

x: Miałam sen, w którym ktoś powiedział Maryja nie przychodzi do pijaków

Moją pierwszą Nowennę w życiu zaczęłam odmawiać w intencji dobrego męża. W pierwszych dniach oderwal mi się krzyżyk od różanca. Po siedmiu dniach zachorowalam. Mam zdiagnozowaną chorobę afektywną dwubiegunową.
Przeczytaj całość

Katarzyna: Każdego zachęcam odmawiajcie różaniec !!!

Szczęść Boże.Nowennę Pompejańską odmawiam od 2012 roku. z przerwami kilkudniowymi, a często były to po dwie trzy Nowenny naraz.
W skrócie postaram się opowiedzieć o wszystkich łaskach.
O cudzie poczęcia już tutaj pisałam,urodziłam zdrowego synka.Po tej Nowennie kolejną odmówiłam dziękując Mateczce za tak wielką i piękną łaskę jaką nam wyprosiła u Najwyższego.
Modliłam się m.in. o uratowanie małżeństwa Doroty i Tomasza,taki był znak od Najświętszej Panienki i dzięki Niej nadal są małżeństwem.
Za chłopca,który miał sepse i był w ciężkim stanie,dzięki Maryji wrócił do zdrowia.
Dwie w intencji pracy dla męża(tutaj także modliłam się do Św.Józefa Nowenną 30-dniową i Koronką wyzwolenia,oraz Koronką do Bożego Miłosierdzia)mój mąż ma pracę z której jest zadowolony i ma umowę na stałe.O poprawę sytuacji finansowej,już nie brakuje nam pieniędzy Mateczka o to zadbała.
Za moją ciotkę pogrążoną w nałogach co prawda nie mam z nią kontaktu,aczkolwiek wiem,że nadal pije,jednak wiem,że Mateczka Najświętsza wyprosi jej potrzebne łaski w czasie dla niej potrzebnym,gdyż otrzymałam ogromny spokój o nią.
Modliłam się za szwagierkę,która bardzo źle znosi ciąże intencja na pewno została wysłuchana pomimo iż szwagierka do samego porodu wymiotowała i fatalnie się czuła,było to wynikiem tego iż ona sama swoje cierpienie oddała jako ofiarę,abym zaszła w ciąże.Teraz odmówiłam 3 w intencji domu,gdyż mieszkamy kątem u teściów w jednym pokoiku i już jestem spokojna,ponieważ Mateczka Niebieska dała mi znak,abym ufała i nie przestawała się modlić.Modliłam się o zdrowie,prawidłowy rozwój i donoszenie ciąży która była zagrożona,w tej chwili jestem w 29 tygodniu ciąży,a nasza córeczka rozwija się dobrze.
W tej chwili odmawiam dwie,o przesypianie nocy mojego dziecka,które bez powodu budzi się po kilka razy w nocy,co jest dla mnie bardzo wykańczające biorąc pod uwagę,że wkrótce na świat przyjdzie nasze drugie dziecko i drugą o zdanie egzaminu z prawa jazdy.
Otrzymałam mnóstwo łask o które nawet nie prosiłam,a są cudem w moim życiu to m.in; łaska nawrócenia,spokojne noce bez upijania się alkoholem bądź braniem tabletek nassennych,wyjście z depresji,ogromna łaska przebaczenia mojej mamie,łaska poznawania wspaniałych lektur takich jak np.”Moc uwielbienia” czy „Jezus mówi do Ciebie”,dzięki której coraz częściej sięgam do Pisma Świętego,modlitw takich jak np.Dworu Niebieskiego,Tajemnice Szczęścia,Nowenna do Matki Bożej Rozwiązującej Więzy i wielu innych,a także łaska swojego spowiednika.
Przepraszam,że może tak bez wyrazu w wielkim skrócie piszę,ale jak wspomniałam było to bardzo wiele Nowenn.
Nie umiem żyć bez Różańca,bez Nowenny w tej chwili zajmuję się 1,5 rocznym dzieckiem i odmawiam 8różańcy,kiedy chodziłam do pracy odmawiałam nawet 10,da się naprawdę się da:) Nie jest łatwo są rozproszenia,zwątpienia,ciężkie chwile ,ale tylko z Maryją można przejść przez wszystko.
Każdego zachęcam odmawiajcie różaniec!!!
Mateczko Ukochana dziękuję Ci z całego serca i nie przestanę Ci dziękować za te wszystkie łaski i cuda,za siłę i za Twoją miłość.Kocham Cię Maryjo i Twojego syna Jezusa.
Dziękuję Duchowi Świętemu i wszystkim Świętym którzy wstawiają się za mną.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Katarzyna: Każdego zachęcam odmawiajcie różaniec !!!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

Piekne swiadectwo.Dziekuje. Ja odmawiam 3 NP ale jeszcze nieb zostalam wysluchana. Twoje swiadectwo uswiadomilo mi ile roznych lask otrzeyamalam av poprostu ich nie dostrzeglam.
Zgadzam sie z Toba ze Rozaniec jest piekna modlitwa, tez bywalo ze odmawialam 7 dziennie.Pozdrawiam i zycze wielu lask. Trwajmy w modlitwie.

Teresa
Gość
Teresa
Piękne świadectwo.. Ja na początku też odmawialam naraz 3 nowenny pompejanskie i oprócz tego tajemnica szczęścia i 7 ojcze nasz modlitwę i litanie do Najświętszej Krwi Pana Jezusa i inne modlitwy.. Da się radę jeśli tylko są chęci niesienia pomocy innym… Nigdy wcześniej nie modliłam się rozancem bo czułam niechęć i w ogóle mało się modliłam ….teraz bardzo dużo się modlę i to sprawia mi radość i nie mogę zacząć dnia dopóki nie Zmowie pacierza… Nowenne pompejanska będę odmawiać do końca życia jedna po drugiej… Oprócz tego zamawiam jeszcze dwa czasem trzy całe części różańca.. Nie pisze tego po to… Czytaj więcej »
Bea
Gość

Piękne świadectwo. Gratuluję z wytrwałość.

Katarzyna
Gość
Katarzyna
Nie jest łatwo,ale staram się być przede wszystkim systematyczna i nie odkładać na później różańca,Nowenną rozpoczynam każdy dzień.Zły nie śpi,teraz jak byłam na egzaminie z teorii,cały czas mi podpowiadał,że nie zdam,że jestem do niczego,a zdaję ponad 10 raz,ale ja ufałam do końca dzięki Duchowi Świętemu,którego prosiłam i nadal proszę o przymnażanie wiary. Jestem osobą dość impulsywną i niecierpliwą i często zdarzają się chwile zwątpienia,ale teraz wiem kiedy zostaję bardzo atakowana,abym szła do spowiedzi ponadto następnego dnia budzę się z jeszcze większą nadzieją i siłą,która płynie z nieba. Ja także mam myśli,że wyczerpałam swój limit,albo,że początkowe łaski to była zachęta do… Czytaj więcej »
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Pragnę jeszcze do tego świadectwa dołożyć,że skończyłam Nowennę za synka i mniej się budzi i zaczęłam kolejną o potrzebne łaski dla mojej rodziny dając Mateczce Najświętszej wolną rękę w końcu ona wie czego nam potrzeba.Intencji nie brakuje,także Nowennę odmawiać będę do końca życia.
Zachęcam także do odmawiania modlitw w intencji dusz w czyśćcu cierpiących,bo one potrzebują naszego wsparcia i na pewno nie będą nam dłużne.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Jest bardziej jaka inna osoba rozmodlona jak Ty? chyyyyyyba nie

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Tereso myślę,że każdy może być rozmodlony,bo czas zawsze się znajdzie,nie zaniedbując niczego i nikogo.
Każda z tych modlitw jest dla mnie ważna i trudno mi z nich zrezygnować,zresztą jak to napisałam dawno w pierwszym świadectwie-stałam się szaleńcem Bożym.Niejednokrotnie Nowennę odmawiałam kiedy synek się budził o 2 czy 3 w nocy.

Magdalena
Gość
Magdalena

Cieszę się, że mogłam przeczytać to świadectwo. Modlitwa zmienia życie to pewne:) aktualnie odmawiam moja 7 nowennę, tym razem za dusze w czyśćcu cierpiące, skończę w dzień Miłosierdzia Bożego. Jest tylu ludzi, nawet wśród moich znajomych, którzy nie znają Boga, modlitwy, nie mają życia duchowego. Każdego dnia dziękuję Bogu za to że mogłam Go poznać.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!