Anna: Kto szuka pomocy, ten znajdzie ją u Maryi

Mam na imię Anna. Nowennę Pompejańską odmawiałam w intencji zdrowia mojej córki,którą dopadła depresja.Stany lękowo-depresyjne paraliżowały jej normalne funkcjonowanie a my, rodzice bardzo cierpieliśmy nie mogąc jej pomóc.Trwało to kilka lat, aż dowiedziałam się o nowennie. Zaczęłam ją odmawiać. To był wrzesień 2015. Skończyłam nowennę w listopadzie 2015 i cierpliwie czekałam.
Read More

Marta: Cudowna modlitwa i dziwny sen

Szczęść Boże, nazywam się Marta, mam 29 lat z czego 13 lat żyłam z dala od Pana Boga. Moje nawrócenie zaczęło się w styczniu tego roku (2015), zaczęłam się modlić, odmawiałam różaniec kilka razy dziennie i Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Z czasem jednak zaczęłam odczuwać niedosyt w modlitwie, pomyślałam, że...
Read More

Małgosia: Dziękuję za otrzymane łaski

Dziękuje Matce Bożej za opiekę i otrzymane łaski, a na spełnienie prośby, którą złożyłam w nowennie czekam.
Read More

Marta: Dziekujemy Ci Maryjo!!!

Mój mąż od niespełna roku szukał pracy bez skutku, postanowiliśmy odmawiać Nowenne Pompejańska i po tygodniu jej odmawiania mąż dostał dobrą pracę, bo Matka Boża nas wszystkich ludzi bardzo kocha i troszczy sie o kazdego! Jedno co moge poradzic, ( bo niektórzy pisza, ze sa nie wysluchiwani) musimy byc blisko...
Read More

Ina: doświadczyłam również innych darów

Około miesiąca temu skończyłam drugą w życiu nowennę pompejańską, różnica pomiędzy pierwszą a tą była znaczna. Intencja pierwszej była " na zabój ", to było być albo nie być jednego z naszych synów, targały mną wówczas wielkie emocje, czułam się zupełnie bezsilna i nerwowo wykończona,ciągle płakałam i aż fizycznie dusiłam...
Read More

Katarzyna: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych

Witajcie,
Chciałam się podzielić z Wami moim doświadczeniem, ponieważ jeszcze w listopadzie to one były motorem do tego, abym zaczęła nowennę.
Nasze problemy (pomimo ogromnej miłości) zaczęły się około 4 lata temu.
Jesteśmy doświadczeni chorobą męża, moją, kilkoma poronieniami, pobytami w szpitalu w czasie ciąż oraz później z dziećmi.
Raz było lepiej raz gorzej, jednak nigdy nie dotykało to bezpośrednio naszej głębokiej relacji.
Jednak ostatnio mój mąż od jakiegoś czasu był inny- jakby nie mój. Wychodziły poranienia rodzinne, depresja. Ale w głębi serca wiedziałam, że to nie tylko to.
Po jego powrocie z pracy (wyjeżdża na kilka miesięcy) znalazłam jego korespondencję z kobietą. Wynikało z niej, że są w sobie zakochani, a ona w nim po uszy.
Nie miałam, żadnej karty przetargowej, ona o nas wiedziała (tzn. o mnie i naszych dzieciach) i nie przeszkadzało jej to. Nie była Polką i chciała, aby mąż zaryzykował i był z nią.
Kilkakrotnie później dzwoniła do niego na telefon komórkowy, wiedząc, że jestem w domu.
Dodam, że mąż znał ją już kilka lat a któregoś razu, gdy się jeszcze kolegowali, przywiózł dla naszych dzieci upominki od niej na Święta.
W takiej patowej sytuacji, gdy świat runął zupełnie, Bóg dał nam niesamowity spokój. Bardzo rzadko się kłóciliśmy, krzyczeliśmy. Udało nam się do sporu nie wciągnąć dzieci.
Po 10 dniach pobytu męża w domu wpadła mi w oko w internecie ta strona ze świadectwami o niesamowitych łaskach płynących ze szkoły modlitwy, jaką jest nowenna pompejańska. Już od następnego dnia modliłam się nią o umocnienie naszego małżeństwa. Moja mama zaczęła się modlić pompejanką dwa dni później w tej samej intencji.
I tak jak się spodziewałam, na początku było tylko gorzej i gorzej. Zaczęły się telefony od niej i do niej, maile za moimi plecami i napięcie rosło. Mąż wiedział, że nie chce nas opuścić ale bał się z niej zrezygnować. Miotał się. Proponował wiele razy, że przeniesie się na inne łóżko lub, że się wyprowadzi. Ale nie dałam się- dzięki modlitwie, wyprowadzić z równowagi. Dodatkowo strasznie trudno było mi się modlić. Zawsze coś mi wypadało lub głos uwiązł w gardle.
Gdy doszło do części dziękczynnej przez pierwsze dwa dni miałam problem, żeby choć przeczytać słowa dziękczynienia. Głosy w głowie podpowiadały mi, że nie mam za co dziękować i, że mam porzucić modlitwę.

Podczas odmawiania jej, to co dla nas-ludzi, wydawało się niemożliwe, Ona przemieniła w dobro.
Jestem nadal z mężem, widzę, że to doświadczenie nas umocniło, mąż uciął wszelkie kontakty z tą kobietą.
Dodam, że mąż od przeszło roku nie był u spowiedzi, co mu się przedtem NIGDY nie zdarzało.
Teraz jest po spowiedzi, po której mnie szczerze przeprosił oraz podzielił się ze mną swoimi spostrzeżeniami.
Dużo wskazuje na to, że w naszym życiu zły próbuje od dłuższego czasu zmienić nasze życie ale ja wierzę, że z pomocą Królowej Aniołów, mając w ręku różaniec zwyciężymy go.
Teraz czekają mnie jeszcze dwie nowenny za męża (w chwili obecnej modlę się za brata): o uwolnienie od złego oraz wszelkich pokus cielesnych oraz duchowych mogących zniszczyć nasze małżeństwo oraz następna, o czystość uczynków i myśli.

Dziękuję Ci kochana Mamo, że dałaś mi dostąpić takiego cudu…

Proszę Was o modlitwę, aby mój mąż wytrwał w postanowieniu, aby nic nie zagrażało już naszemu małżeństwu.

Z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Katarzyna: Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
darek
Gość

Czytam świadectwa łask,którymi obdarza Maryja poprzez odmawianie NP.Wiele tych świadectw czytałem ze łzami w oczach (facet,dziwne prawda ?) Kupiłem różaniec,kupiłem książeczkę z płytą i nic.Różaniec i modlitwa leżą a ja ciągle mam tyle spraw do załatwienia,że nie mam kiedy a może ochoty wziąć się za to ? Pomóżcie.

Kania
Gość

Darku, jeśli masz intencję, w której chcesz się modlić i bardzo pragniesz jej spełnienia, to „chwycenie się” Matki Boskiej poprzez różaniec staje się jakby samo – z wielkiej potrzeby serca. Wsłuchaj się w siebie czy odczuwasz tę potrzebę. A ja – skoro prosisz o pomoc – pomodlę się za Ciebie.

darek
Gość

Przepraszam za niedokładne określenie mojego stanu.Mam intencję i to nie jedną (szczerą).Serce chce,głowa mówi nie.A może na odwrót ?Nie potrafię tego określić.Za modlitwę Bóg Ci zapłać.

Sylwiaaa
Gość
Sylwiaaa

To nie zaczynaj od nowenny tylko od dziesiatki rozanca przed spaniem, czy w autobusie. Ta modlitwa eskaluje szybko, zobaczysz 🙂

darek
Gość

Diękuję 🙂

Monika Makowska
Gość

Darku spróbuj „potrenować” – np. początkowo odmawiaj tę część różańca, która przypada na dany dzień tygodnia – możesz np. omówiać w intencji żeby Ci się udało odmówić NP. Pozdrawiam 🙂

Danka
Gość

ciesze sie razem z Wami i ciesze sie z potęgi bozej… 🙂

Greg
Gość

Darek, jesli chcesz to napisz do mnie maila. Pogadamy. Moze to cos da…
Jesli chcesz, odpisz tutaj, podam ci kontakt

Sławomir
Gość
Sławomir
Katarzyno w odpowiednim czasie zareagowałaś… ja żałuje że w swoim małżeństwie, nie zareagowałem w porę, kiedy wszystko wskazywało na najgorsze i było do wyratowania… A gdy się dowiedziałem że żona ma romans… zły sam podsyłał mi takie kobiety, które w ogóle nie przejmowały się tym że jestem w małżeństwie… Od pierwszej Nowenny byłem niesamowicie kuszony dręczony emocjonalnie… (co pokrywało się jedno z drugim) Mam do siebie żal właśnie o to że moja wewnętrzna przemiana by zrozumieć że wiara nie polega tylko na samej modlitwie trwała tak długo… Ale z Bożą pomocą wszystko jest możliwe życzę wam wytrwałości w małżeństwie niech… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?