Jolanta: Nawrócenie

Powiem tak, Matka Boza zmienila i zmienia ciagle zycie na pewno moje i ufam ze nie tylko. DZieki niej otwarly mi sie oczy na wiele spraw dotyczacych wiary i Pana Boga.
Read More

Irena: Każdy dzień z różańcem, Maryją i Jezusem

O NP dowiedziałam się z internetu. Postanowiłam spróbować, chociaż wydawała mi się bardzo długą i trudną modlitwą. Zaczęłam odmawiać NP od lutego 2012r. i tak odmawiam do dnia dzisiejszego bez jednego dnia przerwy. Czasem odmawiam nawet dwie NP na raz. Otrzymałam bardzo dużo łask od Matki Bożej Pompejańskiej.Przeczytaj Irena: Każdy...
Read More

Elżbieta: droga do macierzyństwa

Choć nie wszystkie intencje do końca się spełniły jednak wciąż pragnę polecać swe sprawy Maryi.Dużo więcej teraz się modle niż przedtem, chociaż czasem jest trudno to nadal trwam przy sercu Maryi.
Read More

Aga: Toczeń, a może jednak nie?

Pierwszą nowenne odmówiłam w tamtym roku, mniej więcej w tym czasie co teraz. Początkiem stycznia 2017r. odebrałam wyniki, które ewidentnie wskazywały na chorobę autoimmunologiczną. Pani doktor, u której się diagnozowałam wypisała mi silne leki i kazała przyjść za 4 miesiące. Byłam w szoku po diagnozie - toczeń ukladowy. Nie poddałam się jednak, pojechałam na konsultację do jeszcze dwóch lekarzy.
Read More

Agnieszka: modlitwa za syna

Witam wszystkich. odmówiłam 2 nowenny. Pierwszą o uwolnienie mnie ze stosowania przemocy względem mojego syna. Syn jest chory na zespół Aspergera i ADHD. Często jego zachowanie sprawiało, że traciłam panowanie nad sobą. Leczyłam się na depresje, dość długo. Chciałam wreszcie odstawić leki. Kiedy doktor zmniejszyła mi dawkę leku, nakrzyczałam na...
Read More

Karol: Nowenna z żoną

Odmówiłem z żoną naszą pierwszą nowennę, mówię z żoną bo sam bym raczej nie dał rady (szacunek dla osób odmawiających samodzielnie). Moja prośba jeszcze się nie spełniła, ale to tylko dlatego, że najpierw sam muszę trochę w tej sprawie zadziałać, ale się spełni, nie ma innej możliwości :). Żona mnie trochę zaskoczyła prośbą, żeby odmawiać tą modlitwę, dlatego moja prośba nie była może do końca przemyślana, ale Matka Boża wzięła na szczęście sprawy w swoje ręce i myślę, że obdarowała mnie tym czym tak naprawdę było mi/jej potrzeba. Moje małżeństwo nie było może najgorsze, ale przeżywaliśmy z żoną trudne chwile i te nasze spięcia powodowały rozłam małżeństwa, obydwoje czuliśmy topniejącą miłość. Dzisiaj sobie uświadomiłem, że było naprawdę kiepsko, przerażająco kiepsko. Także nie ulega wątpliwości, że otrzymaliśmy wielką łaskę, takiego ciepła rodzinnego, trochę ciężko to opisać…takiego domu do którego chce się wracać po pracy :), bo jest fajnie. Myślę, że nasze dzieci też są dużo szczęśliwsze. Także warto odmawiać tę nowennę i gorąco wszystkich do tego zachęcam.
Z relacji znajomych którzy nas do tego zachęcili, dowiedzieliśmy się, że podczas odmawiania, byli mocno dręczeni, były „kosy” szczególnie pod koniec. U nas nie było „kos” w ogóle, ale powiedzieliśmy sobie przed, że mocno wrzucamy na luz, maksymalne studzenie emocji. Bardzo ciężko nam się odmawiało mniej więcej w połowie, pod koniec już było lżej, po ostatniej to było mi trochę smutno…ale nic, od października zaczynam nową.
Pozdrawiam
Karol

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!