Anna: Mnogość łask

Nowennę pompejańską odmawiam już po raz czwarty, za każdym razem odmawiałam ją w innej intencji. Mam wielką nadzieję i ufność, że również i tym razem Maryja mnie wysłucha. Modliłam się o pomyślny przebieg studiów - i obecnie kończę doktorat. Modliłam się o miłość - i znalazłam najwspanialszego mężczyznę, który jest moim przyjacielem, wsparciem i z którym wspólnie planujemy życie.
Read More

Agnieszka: Zadziwiająca moc Nowenny Pompejańskiej w moim życiu

...ale ostatnia Nowenna Pompejańska dosłownie mnie zadziwiła...
Read More

Marzena: Ofiarowanie małżeństwa w modlitwie

Jestem w trakcie odmawiania mojej piątej nowenny pompejańskiej, którą rozpoczęłam 1 listopada w intencji zbawienia dusz czyśćcowych. Wcześniejsza nowenna była z prośbą o otrzymanie potrzebnych łask dla mnie i mojej rodziny. Myślę, że te łaski cały czas spływają… Owoce obecnej nowenny już są widoczne. Pewnego dnia, przez pomyłkę, otrzymałam SMS od byłej kochanki mojego męża,...
Read More

Sylwia: Modlitwa o laske macierzynstwa

Niestety miesiac temu Pan Bog wezwal to dzieciatko do siebie... mimo, ze jest mi czasem smutno i ciezko pogodzic sie ze strata swojego dziecka, to dziekuje bardzo Matce Bozej za wstawiennictwo i za cud nowego zycia.
Read More

Maria: Małżeństwo – rewolucja

Z napisaniem świadectwa zwlekałam kilka lat, gdyż przez cały ten czas nie umiałam rozpoznać działania Boga w swoim życiu. Jakieś 6 lat temu zaczęłam modlić się o dar potomstwa. Zmówiłam w tej intencji nowennę, dziecko się nie pojawiło. Gdzieś po około roku później zmówiłam kolejną. Po każdej z nich czułam...
Read More

Kalina: zachęcam wszystkich niezdecydowanych!

Nowennę odmówiłam trzy razy, jedną w 2013 a dwie w 2014 roku. pierwsza była w intencji znalezienia dobrego męża – w tym roku wychodzę za mąż, druga w intencji uzdrowienia taty z choroby alkoholowej – nic się nie zmieniło w tej sprawie, trzecią w intecji uzdrowienia mamy  – obecnie mama ma tylko niewielkie niegrozne naczyniaki, zagrozenie nowotworem na razie odeszło.

Zamierzam odmowic kolejną, w intencji mojego brata. wierzę, że jezeli nie od razu to z czasem modlitwy i nasze szczere prośby zostają wysłuchane. zachęcam wszystkich niezdecydowanych do podjęcia modlitwy; jest to wspanialy czas 54 dni, wspaniały choć momentami trudny. dzien wygląda inaczej z nowenną, jest bardziej poukladany, zaczynamy bardziej cenić CZAS. Zblizamy sie do Pana Boga, brakuje potem tej nowenny po jej zakonczeniu… zachęcam jeszcze raz niezdecydowanych, pragnę umocnić też juz odmawiających – nie przerywajcie różańca, wierzcie w naszego Pana bezgranicznie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
łukaszpetrusM.Beata Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość
Beata

To prawda, dni z nowenną są zupełnie inne, jakby bogatsze. Odmówiłam dotąd dwie nowenny i niedługo napiszę świadectwo. Na razie powstaje w głowie a chcę by miało sens. Najtrudniej jest zacząć. Ale jeśli modlitwa, intencja a przede wszystkim Pan Bóg i Jego Matka są WAŻNI, to czas zawsze się znajdzie!
Kalino, dziękuję za Twoje słowa i też zachęcam niezdecydowanych! Beata

M.
Gość
M.

Piękne świadectwo, życzę dużo szczęścia dla rodziny 😉

petrus
Gość
petrus

Dziękuję wam wszystkim za te świadectwa. One krzepią, dodają otuchy, zachęcają. Ja jednak boję się zacząć. Czasami mam trudności odmówić jedną dziesiątkę w skupieniu. Ponadto obawiam się postawy rodziny (żony) i samego siebie.

łukasz
Gość
łukasz

„Nie ma na tym świecie gorszej i większej iluzji, niż strach. Nie pokonasz tej ułudy samym myśleniem, bo strach właśnie myśleniem się karmi. Wygrać możesz tylko dzięki działaniu.
Ale jak działać, kiedy się boję? – zapytasz.
Znajdź sobie miłość, która zawładnie twym umysłem i pokona lęk….”
Fabian Błaszkiewicz – szkoda tylko że sie pogubił.