Klara: Cuda się zdarzają

Usłyszałam o tej wspaniałej modlitwie od znajomej. Na początku odmawianie trzech części różańca przychodziło mi z trudem.
Przeczytaj całość

Lidia: Moje życie nabralo rumieńców

Bez sensu i celu walesalam sie ulicami duzego,obcego mi miasta.Rowniez bez celu weszlam do sklepu z uzywanymi rzeczami.Nie lubilam tego sklepu -wszystko drogie a przeciez uzywane.Gdzies w kacie stalo pudlo , w ktorym walaly sie nikomu juz dzis niepotrzebne stare obrazki i ramki.Cos znajomego mignelo mi przed oczami i siegnelam...
Przeczytaj całość

Jarosław: dziękując za pracę i miłość

Królowo Różańca Świętego z Pompejów dziękuję Ci a wysłuchanie moich próśb. Dziękuję Ci za Edytę. Dziękuję Ci za jej dobre serce i za jej piękno. Dziękuję Ci za nią taką, jaka jest. Dziękuję Ci za wielką romantyczną miłość między Edytą i mną. Dziękuję Ci za nasze spotkania i rozmowy. Dziękuję...
Przeczytaj całość

Ewelina: Światło Maryi

Szczęść Boże, chciałabym podziękować Maryi, za wszystko co uczyniła w moim życiu poprzez Nowennę Pompejańska. O nowennie dowiedziałam się bardzo dawno temu i choć nigdy jej nie odmawiałam udało mi się namówić jedna z moich koleżanek, aby spróbowała pomodlić się w ten sposób.
Przeczytaj całość

Sylwia: Bardzo ciężko było mi się zmobilizować

Nowenna ta nauczyła mnie ufności Matce Bożej
Przeczytaj całość

Kalina: zachęcam wszystkich niezdecydowanych!

Nowennę odmówiłam trzy razy, jedną w 2013 a dwie w 2014 roku. pierwsza była w intencji znalezienia dobrego męża – w tym roku wychodzę za mąż, druga w intencji uzdrowienia taty z choroby alkoholowej – nic się nie zmieniło w tej sprawie, trzecią w intecji uzdrowienia mamy  – obecnie mama ma tylko niewielkie niegrozne naczyniaki, zagrozenie nowotworem na razie odeszło.

Zamierzam odmowic kolejną, w intencji mojego brata. wierzę, że jezeli nie od razu to z czasem modlitwy i nasze szczere prośby zostają wysłuchane. zachęcam wszystkich niezdecydowanych do podjęcia modlitwy; jest to wspanialy czas 54 dni, wspaniały choć momentami trudny. dzien wygląda inaczej z nowenną, jest bardziej poukladany, zaczynamy bardziej cenić CZAS. Zblizamy sie do Pana Boga, brakuje potem tej nowenny po jej zakonczeniu… zachęcam jeszcze raz niezdecydowanych, pragnę umocnić też juz odmawiających – nie przerywajcie różańca, wierzcie w naszego Pana bezgranicznie!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Kalina: zachęcam wszystkich niezdecydowanych!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Beata
Gość

To prawda, dni z nowenną są zupełnie inne, jakby bogatsze. Odmówiłam dotąd dwie nowenny i niedługo napiszę świadectwo. Na razie powstaje w głowie a chcę by miało sens. Najtrudniej jest zacząć. Ale jeśli modlitwa, intencja a przede wszystkim Pan Bóg i Jego Matka są WAŻNI, to czas zawsze się znajdzie!
Kalino, dziękuję za Twoje słowa i też zachęcam niezdecydowanych! Beata

M.
Gość

Piękne świadectwo, życzę dużo szczęścia dla rodziny 😉

petrus
Gość
petrus

Dziękuję wam wszystkim za te świadectwa. One krzepią, dodają otuchy, zachęcają. Ja jednak boję się zacząć. Czasami mam trudności odmówić jedną dziesiątkę w skupieniu. Ponadto obawiam się postawy rodziny (żony) i samego siebie.

łukasz
Gość
łukasz

„Nie ma na tym świecie gorszej i większej iluzji, niż strach. Nie pokonasz tej ułudy samym myśleniem, bo strach właśnie myśleniem się karmi. Wygrać możesz tylko dzięki działaniu.
Ale jak działać, kiedy się boję? – zapytasz.
Znajdź sobie miłość, która zawładnie twym umysłem i pokona lęk….”
Fabian Błaszkiewicz – szkoda tylko że sie pogubił.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!