Ela: Co daje Nowenna Pompejańska…

Kochani chciałam się podzielić z wami tym, co daje modlitwa Nowenną Pompejańską. Odmawiam ją od 25 sierpnia 2015 r. Zaczęłam ja odmawiać jak mąż mnie zostawił. I choć nie zostałam wysłuchana dostałam coś więcej od Maryi głębszą wiarę, spokój i miłość nawet do tych, od których płynie tyle zła. Wybaczyłam im dzięki tej modlitwie
Przeczytaj całość

Paulina: niespodziewane łaski

Witam Was wszystkich, Niedawno skończyłam moją 3 Nowennę Pompejańską. Początkowo zainspirowana tą stroną chciałam ją odmówić (jak dwie poprzednie) w intencji odnalezienia miłości - Nowenna miała się rozpocząć 23 grudnia i zakończyć 14go lutego. Tak też się stało, jednak pewne niespodziewane wydarzenie spowodowało, że moja modlitwa była w innej intencji.Przeczytaj...
Przeczytaj całość

Karolina: twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam !

Na początku czerwca ok. godz 3ej nad ranem nasza 10 miesięczna wtedy córeczka miała prawie 41st gorączki. Natychmiast zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, o której słyszałam wcześniej ale twierdziłam, że to nie dla mnie, bo nie wytrwam.
Przeczytaj całość

Magdalena: Zdany egzamin

Witam! Chcę się podzielić z Wami kolejną łaską jaką otrzymałam od Matki Bożej a mianowicie zdany egzamin na prawo jazdy. Może niektórym wydawać się to mało ważne, jednak jestem przekonana, że bez Jezusa i Matki Bożej nic by z tego nie wyszło.
Przeczytaj całość

BB: Zaufałam i przestałam się lękać

Nadszedł czas i na moje świadectwo. Moja wspaniała przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się ok. rok temu ale dzisiaj pisze swoje pierwsze świadectwo, wiem trochę długo to trwało ale przez ten czas dawałam świadectwo w inny sposób, mówiłam o tym swoim koleżankom, bratu, przyjaciołom. Przez ten okres kiedy rozpoczęłam odmawiać pierwszy raz nowennę do dnia dzisiejszego kiedy cały czas nieustanie odmawiam kolejne nowenny w różnych intencjach mogę powiedzieć, że to był czas wielkich duchowych zmian we mnie, zaczęłam „widzieć” więcej, moje zmysły zaczęły spostrzegać rzeczy, sytuacje, zjawiska, na których wcześniej nie zwracałabym uwagi.
Przeczytaj całość

Joanna: Trudna łaska

Długo zwlekałam z napisaniem tego świadectwa, bo łaska otrzymana poprzez odmawianie nowenny pompejańskiej jest po ludzku trudna do zaakceptowania pomimo, że jest ogromna.
We wrześniu ubiegłego roku ciężko zachorował mój tato. Guz mózgu. Po pierwszej diagnozie natychmiast udałam się po pomoc do Najświętszej Marii Panny zmawiając nowennę. Wydawało się, że wszystko będzie dobrze, bo tato mimo mocno podeszłego wieku zostal zakwalifikowany do operacji, lekarze zapewniali, że pole operacji jest łatwo dostępne i sam zabieg nie będzie bardzo skomplikowany. Niestety nastąpiły powikłania i tato zmarł po siedmiu dniach śpiączki farmakologicznej…
Można by powiedzieć, że moja prośba została odrzucona, ale ja odmawiając każdą część nowenny mówiłam ,, modlę się w intencji mojego taty”. Bóg wysłuchał modlitwy po swojemu. Tato miał czas wypowiadać się , przyjąć komunię i sakrament chorych. Matka Boża dała mu ten czas na modlitwę. Odszedł od nas bez strachu i nie cierpiąc 14 października w święto św Józefa patrona dobrej śmierci.
Wiem, że po tamtej stronie czekała na niego Najśwętsza Maria Panna, że otoczyła go swoją opieką i choć ciężko jest nam tutaj bez niego to była wielka łaska wyproszona przez modlitwę różańcową.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Joanna: Trudna łaska"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
asia
Gość

Niech Bog zawsze bedzie z toba

ewa
Gość

dobra smierc to wielka łaska.choc po ludzku ciezko to pojac ogarnac.

Kasia
Gość

Joanno, współczuję śmierci Taty. Jednocześnie widzę jak wielką łaskę otrzymał Twój Tata – Twoja modlitwa nie pozostała bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że znajdziesz w tym oparcie i umocnienie. Z Bogiem!

magda2
Gość
magda2

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!