Ania: Praca dla mamy

Dziękuję Ci Maryjo, że wyprosiłaś u Boga mą modlitwę.
Przeczytaj całość

Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Nowenna otworzyła mi oczy …

Chcę złożyć świadectwo otrzymania wielu łask. Odmówiłam kilkakrotnie NP. Otrzymałam wiele, wiele łask. Przede wszystkim uwolniłam się od nałogu, który niszczył mnie, moje zdrowie i moją rodzinę. Stało się to niemalże z dnia na dzień, ale dopiero po pewnym czasie uświadomiłam sobie, że moja prośba została wysłuchana. Tak jakby ktoś...
Przeczytaj całość

Babcia: Prawidłowy rozwój wnuka

Na wizycie kontrolnej lekarz stwierdził, że mój 6-miesięczny wnuk nieprawidłowo porusza rączkami, ma za słabe mięśnie i nie może się na nich podpierać i raczkować. Postanowiłam odmówić nowennę pompejańską w jego intencji, a mama rozpoczęła z nim ćwiczenia rehabilitacyjne.
Przeczytaj całość

Dariusz: Przemiana

Odkąd zacząłem modlić się nowenną pompejańską czuję, że moje życie zaczyna się zmieniać
Przeczytaj całość

Jadwiga: Będę mamą

Chcę podzielić się swoim świadectwem o łaskach i cudach Matki Boskiej z Pompejów i jej cudownej nowennie. Nowennę odmawiam  około dwóch lat w różnych intencjach , Matka Boska otaczała mnie swą opieką i wielu sprawach za jej przyczyną moje życie uległo diametralnej zmianie .

Myślę że to właśnie dzięki Niej poznałam swojego męża i wyszłam za mąż mimo skończonych 40 lat , doświadczyłam też bólu po stracie nienarodzonego dziecka ,dzięki Niej przeszlam żałobę i pogodziłam się z losem . Pan powiedział proście a otrzymacie więc 13 stycznia zaczęłam nowennę o pobłogosławienie naszego związku potomstwem a 2 lutego w święto Matki Boskiej Gromnicznej zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski .

Widziałam moje dziecko na usg i zawierzyłam nas całkowicie opiece Matki Boskiej . Jestem spokojna i wierzę że w pażdzierniku miesiącu różańcowym powitam moje dzieciątko na świecie . Mój mąż również odmawia nowennę . Matko Boska z Pompejów módl się za nami .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Jadwiga: Będę mamą"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

Piękne świadectwo .Dziękuję.

Gosia
Gość

Czy mogę prosić o adres mailowy do Ciebie ?

jadwiga
Gość
jadwiga

Oczywiście . Oto on matylda124.33@tlen.pl

ANIA
Gość

Piękne ! Ja wierze odmawiam nowennę i dostaje duża naukę pokory … Proszę o modlitwę za nasz cud macierzyństwa

nieznajoma
Gość
nieznajoma

witam Ja tez odmowilam 4 razy juz Nowenne o macieżyństwo lecz jak do tej pory nie zostałam jeszcze wysłuchana 🙁 dlaczego ?? proszę o modlitwę i za mnie.

Ania
Gość

Ja właśnie zaczęłam moja 4 nowennę w tej intencji. Proszę o modlitwę za nas

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!