A: Pierwsza nowenna przyniosła mi niesamowity pokój i wiarę

Zawsze dziękuję za ich poprawę. Już niedługo odbędzie się sprawa. Oddaję wszystko to, co trapi moje serce Naszej Mateńce. Zawierzam Jej to wszystko, co przede mną. Zawierzam Jej moje intencje i moje życie.
Read More

Magda: Cudowna modlitwa

Mimo to Matka Najświętsza zsyłała mi ogrom łask, o które nie prosiłam bezpośrednio w głównej intencji. Modlitwa ta nauczyła mnie pokory, cierpliwości, sprawiła, że w ciemności w jakiej się znalazłam pojawiło się światło.
Read More

Krystyna: nowenna o miłość

Odmawiałam swoją pierwszą nowennę pompejańską, ukończyłam ją 24 października o poznanie partnera, którego mogłabym oddać swoje serce.Od 15 lat jestem samotną matką, mąż zginął w wypadku samochodowym.Świat mi się zawalił. Dałam radę poprzez wsparcie Matki Bożej wychować i wykształcić 3 dzieci. Zostałam sama, dzieci usamodzieliają się. Przeczytaj Krystyna: nowenna o...
Read More

Sylwia: zdrowie, praca, ciąża

Witam serdecznie! Polecam wszystkim Nowennę Pompejańską gdyż jest bardzo skuteczna, choć nie zawsze działa w sposób oczekiwany przez nas. Narzeczony otrzymał dodatkową pracę i choć nie jest to ta wymarzona, to daje możliwość przeżycia. Przeczytaj Sylwia: zdrowie, praca, ciąża
Read More

Maja: Jesteśmy szczęśliwi

Szczesc Boże Dziekujemy Ci Mateczko za cud poczęcia, za to dzieciatko, które jest juz z nami całe i zdrowe. Z mężem tak bardzo pragnelismy mieć dziecko, ale przez ponad rok nam się nie udawało. To dzięki nowennie, która odmówiła 3 razy w tej intencji stał się cud.
Read More

Jadwiga: Będę mamą

Chcę podzielić się swoim świadectwem o łaskach i cudach Matki Boskiej z Pompejów i jej cudownej nowennie. Nowennę odmawiam  około dwóch lat w różnych intencjach , Matka Boska otaczała mnie swą opieką i wielu sprawach za jej przyczyną moje życie uległo diametralnej zmianie .

Myślę że to właśnie dzięki Niej poznałam swojego męża i wyszłam za mąż mimo skończonych 40 lat , doświadczyłam też bólu po stracie nienarodzonego dziecka ,dzięki Niej przeszlam żałobę i pogodziłam się z losem . Pan powiedział proście a otrzymacie więc 13 stycznia zaczęłam nowennę o pobłogosławienie naszego związku potomstwem a 2 lutego w święto Matki Boskiej Gromnicznej zrobiłam test i zobaczyłam dwie kreski .

Widziałam moje dziecko na usg i zawierzyłam nas całkowicie opiece Matki Boskiej . Jestem spokojna i wierzę że w pażdzierniku miesiącu różańcowym powitam moje dzieciątko na świecie . Mój mąż również odmawia nowennę . Matko Boska z Pompejów módl się za nami .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AnianieznajomajadwigaGosiaBea Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo .Dziękuję.

Gosia
Gość
Gosia

Czy mogę prosić o adres mailowy do Ciebie ?

jadwiga
Gość
jadwiga

Oczywiście . Oto on matylda124.33@tlen.pl

ANIA
Gość
ANIA

Piękne ! Ja wierze odmawiam nowennę i dostaje duża naukę pokory … Proszę o modlitwę za nasz cud macierzyństwa

nieznajoma
Gość
nieznajoma

witam Ja tez odmowilam 4 razy juz Nowenne o macieżyństwo lecz jak do tej pory nie zostałam jeszcze wysłuchana 🙁 dlaczego ?? proszę o modlitwę i za mnie.

Ania
Gość
Ania

Ja właśnie zaczęłam moja 4 nowennę w tej intencji. Proszę o modlitwę za nas