Anna: Modlitwa o ratowanie małżeństwa

wierzę, że te doświadczenia są częścią Bożego planu wobec mnie
Przeczytaj całość

Marta: Cudowna moc modlitwy!

Ta modlitwa ma niesamowitą moc, bardzo „wciąga”, daje nadzieję, ukojenie i wiarę, że Bóg wie co dla nas jest najlepsze. Pozwala zrozumieć sytuacje w których się znaleźliśmy. Nowenna stała się częścią mojego życia, nie wyobrażam już sobie dni bez odmawiania tej cudownej modlitwy.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Umocnienie w wierze

Mam na imię Elżbieta i dzisiaj zrozumiałam, że Maryja pomaga mi żyć i jest blisko mnie. Odmówiłam już 5 razy Nowennę Pompejańską i nie mogę bez niej żyć.Jak pierwszy raz usłyszałam o niej to było dla mnie przerażające jak można tak długo odmawiać różaniec a jak pierwszy raz się udało...
Przeczytaj całość

Marzena: Matka Boża mnie wysłuchała

Odmówiłam Nowennę Pompejańską w intencji mojego syna. Od wielu lat modlę się za niego, gdyż zmaga się on z pewnym problemem. Czasem traciłam już wiarę w to, że kiedykolwiek się ułoży jego życie, a tym samym życie jego żony i dzieci. Przez przypadek znalazłam w internecie informacje o Nowennie Pompejańskiej....
Przeczytaj całość

Wiesława: Uzdrowienie z alkoholizmu

Matka Boża nie obdarzyła nas tą łaską, ale ciągle miałam nadzieję, że ulituje się nad moim synem. Zaczęłam odmawiać drugą nowennę.
Przeczytaj całość

JACEK: SAKRAMENT POJEDNANIA

Witam ,chciałem się podzielić tym co mi Maryja Matka Boga pomogła ,prosiłem Panią Niepokalaną aby pomogła mi wrócić na drogę do Boga bo pogubiłem się . Wyspowiadałem się z całego życia i rzuciłem palenie papierosów z dnia na dzień i w ogóle mnie nie ciągnie i nie mam i nie mam głodu nikotynowego wiem co pisze ,bo paliłem 15 lat .

Ta modlitwa to potęga i bron przeciwko szatanowi . Jestem bardzo szczęśliwy ze odmawiam tę modlitwe . Dziękuje Maryji za te łaski .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "JACEK: SAKRAMENT POJEDNANIA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
mariam
Gość
mariam

Wiem ,jak to jest.Przygotowuję się do Sakramentu Pojednania z całego życia. Jeszcze kilka miesięcy temu czułam ciągły lęk -odczucie że moje życie to totalny bałagan. Odmawiam NP od października 2014r -czuję spokój i pewność że to jest dobra droga.Pozdrawiam i proszę o modlitwę aby to spotkanie z Jezusem Miłosiernym odmieniło moje serce ,pragnienia i wolę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!