Sylwia: Uzdrowienie które trwa

Luty 2017 rok wtedy dowiedieliśmy się, że mama ma nowotwór złośliwy płuc. W pierwszym momencie uczucie żalu, smutku, bezradności i strachu. Mimo tego trzeba było działać.Zaczęła się walka. Jedna na płaszczyźnie medycznej, druga jeśli mogę tak powiedzieć na płaszczyźnie duchowej. Wiele się nie zastanawiając pojechaliśmy do Czatachowej. Jak wierzymy tam Pan Jezus zaczął uzdrawiać mamę. Modlitwa wstawiennicza Ojca Daniela, ciepło które mama wtedy poczuła było dla nas iskrą wiary i nadziei, która z czasem coraz bardziej się rozpalała.
Read More

Marlena Teresa: Obiecałam Matce Bożej Pompejańskiej…

Jeszcze nie jest tak jakbym chciała...ale już widzę promyki..a przede wszystkim, kiedy się modlę czuję, że coś robię ...najcenniejszego, co tylko mogę dać dziecku swojemu.
Read More

Marta: Strzelam z łuku Nowenny Pompejańskiej już od ponad 2 lat

Święty Maksymilian gdy brał Różaniec do ręki zwykł mówić: „Idę strzelać do szatana” - wspaniałe słowa. A ja strzelam z łuku Nowenny Pompejańskiej już od ponad 2 lat. Różaniec dał mi pokój, siłę, nadzieję i zdrowie podczas całego procesu leczenia choroby nowotworowej. Matka Boża z Jezusem i wieloma świętymi towarzyszyli...
Read More

Agnieszka: kręgosłup męża

Pierwszy raz odmawiałam nowennę w intencji o zdrowie i udaną operację mojego męża na kręgosłupie. Ostatni dzień nowenny zbiegł się z datą operacji. Operacja udała się. Mąż wspaniale i szybko doszedł do siebie. Sam również odmówił 2 nowenny. Dziękuję Ci Mamo.
Read More

Eliza: Podziękowanie za zdrowie Taty

Zanim skończyłyśmy Nowennę, Tatuś sam już chodził
Read More

JACEK: SAKRAMENT POJEDNANIA

Witam ,chciałem się podzielić tym co mi Maryja Matka Boga pomogła ,prosiłem Panią Niepokalaną aby pomogła mi wrócić na drogę do Boga bo pogubiłem się . Wyspowiadałem się z całego życia i rzuciłem palenie papierosów z dnia na dzień i w ogóle mnie nie ciągnie i nie mam i nie mam głodu nikotynowego wiem co pisze ,bo paliłem 15 lat .

Ta modlitwa to potęga i bron przeciwko szatanowi . Jestem bardzo szczęśliwy ze odmawiam tę modlitwe . Dziękuje Maryji za te łaski .

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
mariam Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
mariam
Gość
mariam

Wiem ,jak to jest.Przygotowuję się do Sakramentu Pojednania z całego życia. Jeszcze kilka miesięcy temu czułam ciągły lęk -odczucie że moje życie to totalny bałagan. Odmawiam NP od października 2014r -czuję spokój i pewność że to jest dobra droga.Pozdrawiam i proszę o modlitwę aby to spotkanie z Jezusem Miłosiernym odmieniło moje serce ,pragnienia i wolę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!