Jadwiga: zaczęłam odmawiać nowennę-praca ruszyła

Z chwilą gdy ją skończyłam w niedzielę syn oznajmił że zakończył ten projekt i praca gotowa.
Read More

Marek: moja nowenna

Wcześniej modliłem się na różańcu ale często brakowało mi dnia by skończyć jeden, więc nie brałem nawet pod uwagę, że będę odmawiał nowennę. Wtedy wydarzyło się w pracy coś co sprawiło że rozpocząłem jej odmawianie widząc w Matce Bożej moją jedyną nadzieję. I nagle już z pierwszym dniem nowenny znajduję...
Read More

Zostałam wysluchana. a szans zadnych nie było.

56 dni temu odszedł ode mnie mąż,skladajac od razu pozew rozwodowy. błagalam jak tylko może błagać kobieta by wrócił,by wycofał pozew. Mąż był nieugięty,zdecydowany i granitowo pewny tego że chce rozwodu. Byłam zrozpaczona,zalamana. Moje życie straciło sens.
Read More

Paweł: Nowenna daje mi siłę oraz nadzieję

Nowennę zacząłem odmawiać kiedy zdalem sobie sprawę do czego mogą doprowadzić moje czyny. Gdyby nie nowenna pewnie teraz nie byłbym w stanie pisać tego świadectwa. Przed nowenną zacząłem modlić się o wstawiennictwo do św. Rity i św. Judy Tadeusza. Dużo czasu poświęcałem na szukanie wiadomości i tych świętych i dzięki temu (a raczej dzięki tym świętym) trafiłem na Nowennę Pompejańską.
Read More

K: Pamiętam jak dostałam łaskę spokoju

Pamiętam jak dostałam łaskę spokoju,dziwiłam się sama sobie,że nie przeklinam na innych kierowców a bardzo często to robiłam.Wiem,że również osoby z rodziny czy mojego otoczenia odmawiały za mnie tą piękną modlitwę
Read More

Izabela: świadectwo otrzymanych łask

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Jego Matka Przenajświętsza! Witam i pozdrawiam wszystkich, którym potrzebna jest pomoc w trudnych życiowych problemach. Ufajcie i wierzcie głęboko, że Matka Boża czuwa nad Wami i spieszy z pomocą nawet w beznadziejnych sprawach. Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać 12 kwietnia 2014 roku w intencji chorej cioci, która przeszła trzy operacje głowy z powodu tętniaka mózgu. Mimo tego, że ciocia nie wróciła do zdrowia, ale odeszła do Pana dopiero w styczniu tego roku, wierzę, że modlitwy moje i całej rodziny były potrzebne, bo miała zapewnioną bardzo dobrą opiekę i odeszła spokojna. Kolejne Nowenny Pompejańskie odmawiałam w intencji różnych osób i dostawałam od nich potwierdzenie o jej skuteczności, np: w czasie odmawiania Nowenny Pompejaśńkiej w jego intencji, wnuczek mojej sąsiadki miał wypadek – wybuch pieca do centralnego ogrzewania poparzył mu twarz, ale dzięki opiece Matki Bożej zasłonił ręką oczy i nie stracił wzroku, a poparzona twarz i ręka zagoiły się nie pozostawiając nawet blizn, co było zdumiewające. Moja siostra zaczęła odmawiać Nowennę Pompejańską i po dwóch dniach udało jej się załatwić sprawę w urzędzie, która po ludzku biorąc, była nie do osiągnięcia. Teraz modlę się za człowieka, z którym miałam nadzieję się związać na resztę życia, ale na razie nie mam z nim kontaktu, wiem tylko, że znalazł pracę, a był od dawna bez stałej pracy. Dziękuję za to wszystko Królowej Różańca świętego z Pompejów, za wszystkie otrzymane łaski i gorąco zachęcam wszystkich do modlitwy, bo nikogo Matka Boża nie opuści, tak, jak obiecała.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Izabela: świadectwo otrzymanych łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
rycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwa miłosierdzia Matki Bożej. Życzę dalszych łask płynących od serca Matki Bożej

Anna
Gość

Piękne świadectwo. Szczęść Boże.

Obrazki z nowenną pompejańską?