K: Dziękuję Maryi za otrzymane łaski

Różaniec odmawiany dziesiątkami, później całe części różańca. Myślałem, że nie znajdę czasu na tyle rożańców dziennie, ale Maryja tak ten czas mi zagospodarowała, że się udało.
Przeczytaj całość

Robert Pawlowicz: O dobra żonę dla mnie

Wierze,ze spotkam w koncu fajna dziewczyne i bede z nia szczesliwy
Przeczytaj całość

Jolka: miłość

Witam wszystkich. Chciałabym potwierdzić skuteczność tej nowenny i zachęcić do jej odmawiania. Dziękuję Matce Boskiej za to, że zaufała mi i wysłuchała moich modlitw.
Przeczytaj całość

Daria: O potrzebne łaski dla taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się na pielgrzymce do Częstochowy. Od razu pomyślałam o modlitwie za mojego tatę. Nie prosiłam Maryji o nic konkretnego, bo wiem, że Bóg sam wie co dla niego będzie najlepsze.
Przeczytaj całość

MMP: nie używam tylu wulgaryzmów co kiedyś

Pragne podziękować Najświętszej Marii Pannie za to że zmówiłem kolejną Nowenne Pompejańską . Modlitwe tą skączyłem 05.01.17 roku modliłem się o chęci i siły do walki ze złem , grzechem . Zbliża się moja druga rocznica od kiedy odmawiam nowenne . Przez ten czas modlitwy otrzymałem dużo łask m. in. nie używam tylu wulgaryzmów co kiedyś , mam czas na zmówienie tego różanca , mam czas aby chodzić cześciej do kościoła , jestem pod opieką Naszej Królowej czyli mniej grzesze odczuwam taki spokój , radość . Maryja uświadomiła mi że nie własciwie się spowiadałem mimo tego że często to robiłem
Przeczytaj całość

Iwona: Otrzymana praca

Witam wszystkich serdecznie ! 😉 Jestem młodą osobą mam dopiero 20 lat,w styczniu tego roku postanowiłam poszukać pracy,martwiło mnie jednak to,ze jestem osobą młodą i przede wszystkim bez zadnego doświadczenia, co bardzo zrażało pracodawców.Postanowiłam oddać sprawę Matce Bożej,o nowennie wiedziałam już dawno,przeczytałam o niej na jednym z portali społecznościowych. Już 8 dnia nowenny zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu odzieżowego(może nie jest to praca marzeń,ale na początek wystarczy ) a kilka dni pózniej zatrudniona.Sklep jest bardzo blisko mojego domu i otaczają mnie tam naprawdę miłe osoby.Wiem,że bez pomocy naszej Matki na pewno nie dostała bym tej pracy,to wszystko dzięki niej! Dziękuję Ci Matko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!