Justyna: Kryzys małżeński

Od jakiegoś czasu mój mąż dziwnie się zachowywał. Wszystko wskazywało na to, że chodzi o inną kobietę. Domyślałam się tego, ale czekałam aż sam się przyzna. Od początku miesiąca zaczęło być między nami coraz gorzej. Wina za wszystkie kłótnie i nieporozumienia została zrzucona na mnie. Padło wiele przykrych słów, w tym to najgorsze - rozwód i mój świat się zawalił.
Przeczytaj całość

Joanna: tak wiele łask!

Odmawiam już drugą nowennę pompejańską, a co do pierwszej jeszcze nie otrzymałam to o co prosiłam. Podczas odmawiania nowenny otrzymałam wiele łask: pozytywną ocenę z egzaminu, dołączyłam do katolickiego stowarzyszenia młodzieży.Dziękuje wszystkim za świadectwa umieczone tuta,gdy się je czytało zawsze dodawały nadziei.
Przeczytaj całość

K: 5 nowenn odnowionych – Cud! mąż się nawrócił

Nagle zdarzył sie cud moj mąż tak silnie to przeżył, że nawrócił sie zacza szukać Boga wyspowiadał sie z całego życia. Biegnie na spotkania wspólnoty i na mszę święta.
Przeczytaj całość

Dorota: prosiłam Pana Jezusa o to aby posyłał do mnie Ducha Świętego

Moja pierwsza Nowenna Pompejańska dobiega końca, dziś 51 dzień. Chcę w tym świadectwie na początek wspomnieć o trudnościach jakie robił mi zły w trakcie odmawiania Nowenny
Przeczytaj całość

Wdzięczna: Szansa na życie

W sierpniu br. roku dowiedziałam się o chorobie nowotworowej mojej mamy. Diagnoza była jak grom z jasnego nieba. Rodzaj raka i wyniki przedoperacyjne wskazywały na zaawansowanie i tragiczne rokowania. W tym momencie zaczęłam odmawiać Nowennę. Ostatnie lata żyłam zupełnie odsunięta od Boga i kościoła, lecz usłyszałam o tym jakie łaski może przynieść ta modlitwa.
Przeczytaj całość

Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka. Prosiłam aby Matka Boża z Pompejów pozwoliła jej odnaleźć drogę w życiu. Dziś córka jest w Zgromadzeniu Sióstr Zakonnych, tęsknię za nią, ale ufam Maryi że tak właśnie ma być. Prosiłam również, aby mąż znalazł pracę i też zostałam wysłuchana.
” Cóż Ci dać mogę o Królowo pełna miłości, ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

To świadectwo dodaje tyle wiary i nadziei… Grażynko, dziękuję…

rycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwo otrzymanych od Matki Bożej łask 🙂

Beata
Gość

Droga Grażynko, piękne świadectwo…dziękuję

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, chwała Maryi!

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

piękny dar – powołanie zakonne …

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!