Paulina: Moc łask

Dzięki Nowennie Pompejańskiej, dostałam łaskę odpowiedniego dobrania leków by móc funkcjonować z nieuleczalną chorobą neurologiczną. Choruję od 10 lat. Choroba bardzo wpływała na prowadzenie normalnego życia osobistego i zawodowego. Mimo wszystkich moich ludzkich starań, normalne życie było tylko marzeniem. W listopadzie 2014 roku zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji mojego zdrowia. Matka Przenajświętsza otuliła mnie płaszczem swej matczynej miłości na wielu płaszczyznach. Przez 10 lat lekarze bezowocnie dobierali najróżniejsze leki. Po Nowennie ułożony został plan farmakologiczny, który pozwala mi pracować i normalnie żyć.
Read More

Ewa: Moja walka duchowa za dusze w czyśćcu cierpiące

Witam. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Mam na imię Ewa i jest to jest moje juz 4 świadectwo na tej strone. Swoja 5 nowenne zmówiłam za Dusze w Czysccu Cierpiace. Moja nowenna trwała od 7.06 do 30.07 2015 roku. Chciałbym wam powiedzie ze był to dla...
Read More

Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię

Chciałabym napisać, że Nowenna Pompejańska czyni prawdziwe cuda. Ale nie takie jakich my ludzie szukamy w naszych kategoriach postrzegania. Ta modlitwa zmienia nasze życie. Od momentu wypowiedzenia pierwszych słów stajemy się dziećmi Boga. Nie ma większej ochrony, twardszej tarczy.Przeczytaj Mari: Jeśli ktoś doświadczył znaków od Boga, wie o czym mówię
Read More

Beata: bywa trudno ale nie zamierzam się poddać

Szczęść Boże wszystkim. Jestem w połowie mojej nowenny. Jak każdy na początku miałam obawy czy podołam, ale zdecydowałam się. Proszę Matkę Boską o łaskę dla męża. Będąc prawie w połowie zły zaczął dawać o sobie. Jestem w ciąży i będąc na ostatnim badaniu usg wyszły zakłócenia w pracy serduszka, a...
Read More

M: Zauważyłam że przestałam przeklinać.

Wtedy znalazłam w internecie nowennę pompejańską.Otrzymałam wiele łask. Gdy zaczęłam pierwszą nowennę to zauważyłam że przestałam przeklinać. Zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy, które kiedyś były mi obojętne.
Read More

Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka. Prosiłam aby Matka Boża z Pompejów pozwoliła jej odnaleźć drogę w życiu. Dziś córka jest w Zgromadzeniu Sióstr Zakonnych, tęsknię za nią, ale ufam Maryi że tak właśnie ma być. Prosiłam również, aby mąż znalazł pracę i też zostałam wysłuchana.
” Cóż Ci dać mogę o Królowo pełna miłości, ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów”.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

To świadectwo dodaje tyle wiary i nadziei… Grażynko, dziękuję…

rycerzeMBNP
Gość

Piękne świadectwo otrzymanych od Matki Bożej łask 🙂

Beata
Gość

Droga Grażynko, piękne świadectwo…dziękuję

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie, chwała Maryi!

moim zdaniem
Gość
moim zdaniem

piękny dar – powołanie zakonne …

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!