Katarzyna: Łaska dla Dzieci

Nowennę odmawiałam w intencji mojego syna, gdyż ma tzw. ciężką mowę i choć powinien już dawno wyraźnie mówić wciąż sepleni. Postanowiłam ofiarować go Maryi z Pompejów.
Read More

Ewa: Jestem szczęśliwa!

Maryjo dziękuję, czuwaj nade mną i moimi bliskimi.
Read More

karolinka2207: wierzę, że dzięki Maryi się uda

Witam, ja również chciałabym się podzielić z wami tym co otrzymałam od Maryi. Nowennę zaczęłam odmawiać, podobnie jak niektórzy z was, kiedy już wszystko inne zawodziło, kiedy byłam bezsilna wobec tego co mnie spotyka. Natrafiłam na nią "przypadkiem" w grudniu i traktowałam ją jako moją ostatnią deskę ratunku.Przez 54 dni...
Read More

Kasia: Dziękuję Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mną.

Dziekuje Ci ukochana Maryjo, ze czuwasz nade mna. Kocham Cie i mam nadzieje, ze dzieki Tobie staje sie lepszym czlowiekiem.
Read More

Kasia: Roszczenie w całości zostało oddalone

Dziękuję Ci Matko Boża za wysłuchanie mojej prośby.
Read More

Ela: modlitwa za małżeństwo córki

Modliłam się pierwszą nowennę za moją córkę która miała bardzo ciężkie życie z mężem alkoholikiem.Prosiłam aby Matka Boska dała jej siły by się z tego wyrwała i ułożyła sobie razem z dzieckiem nowe lepsze życie.Po którymś z kolejnych rozpaczliwych telefonów przyjęłam ją razem z wnukiem do swojego domu.Dawała mężowi ciągle szanse na poprawę ale trwało to miesiąc a potem dalej pijaństwo.W drugim dniu pobytu u nas wtargnął zięć i dotkliwie pobił męża ,znalazł się w szpitalu.Wszyscy którzy widzieli to zdarzenie powiedzieli że to był diabeł bo miał oczy inne niż człowiek i okropną nienawiść.Modliłam się dalej,córka załatwiała swoje sprawy o znęcanie, o usunięcie z mieszkania i wszystko dała rady pozałatwiać.Gdy zaczęłam odmawiać drugą część Nowenny plątał mi się różaniec miałam chwile zwątpienia ale wiedziałam że muszę wytrwać do końca.Pod koniec odmawiania w niedzielę,wybierałyśmy się z córką do kościoła ale ja jej jeszcze przeczytałam świadectwa osób które Nowennę odmawiają ,poszła do łazienki a mnie coś z ogromnym hukiem zrzuciło na kafelki nic nie pamiętam tylko to jak dzieci mnie pamiętały.Znalazłam się w szpitalu,kroplówki i w tym samym dniu wyszłam bo mam bardzo dobre wyniki.Myślę że to zły mi zrobił bo córka także postanowiła się modlić.Jestem cała sina,zbolała mam prawą stronę twarzy opuchniętą już dwa tygodnie ale dalej się modlę zaczęłam drugą Nowennę.Dostaliśmy zawiadomienie z sądu że mamy rozprawę 13 o godz 13 w sali nr. 13 .13 to Dzień Matki Boskiej Fatimskiej i ulubiony dzień mojej córki.Myślę że to jest znak że Matka Boska nad nią czuwa.Jak tylko będę miała zdrowie to będę zawsze odmawiała Nowennę bo bardzo wierzę w opiekę Matki Boskiej.

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Teresa.AE.MarkoniAgnieszka Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Życzę wszystkim ludziom wzajemnej miłości.Najbardziej boli nieodwzajemnione uczucie.Kochasz kogoś a nie jesteś kochanym i wiesz,że nigdy nie ułożysz sobie życia.

E.
Gość
E.

Agnieszko, to przeklinanie siebie i własnego życia. Rozumiem, że przychodzą różne chwile i trudności, ale staraj się tak nie myśleć..

Markoni
Gość
Markoni

Elu, sama napisałaś, że zięć nie był sobą. Myślę, że niezależnie od biegu spraw, to on bardziej potrzebuje modlitwy, niż Twoja córka.
Osoby, które najtrudniej jest kochać, najbardziej tej miłości potrzebują.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Elu i dobrze że się córka opamiętała i że ma Was , że nie pozwoli siebie i dziecko niszczyć . Czasami tak bywa że się ratuje z piekła siebie i dziecko . Bo to nie życie z alkoholikiem