N: Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie,

Odmawiam juz czwartą NP, ale dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Zawsze przy drugiej tajemnicy radosnej miałam wyrzuty sumienia, ze Maryja od razu pobiegła do Elżbiety pochwalić sie otrzymaną łaską, a ja, pomimo obietnicy, nadal nie napisałam świadectwa. Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie, byłam nieszczęśliwa i zrozpaczona, na nowennę trafiłam przypadkiem, ale czuję ze to Maryja mnie odnalazła, bo juz wcześniej często na modlitwie pojawiały mi sie myśli, żeby oddać to jej.
Przeczytaj całość

Dorota: pomoc i prośba

Nowennę pompejską odmawiam po raz czwarty. Pierwsza nie została wysłuchana w inny sposób niż się modliłam... ale z pewnością dużo lepiej niż sobie wymarzyłam. Prosiłam Najświętszą Panienkę aby wrócił do mnie partner.. wrócił na chwilę i znów odszedł. Bóg wybrał i postawił przed mną innego mężczyznę dużo lepszego, wyrozumiałego. Obecnie...
Przeczytaj całość

Mirka: Dla Boga nie ma nic niemozliwego. Czyni cuda!

Pan Bog czyni cuda! Zlitował się nad nami i pomógł wyjść nam z tej trudnej sytuacji i sprzedaliśmy te nieruchomość. Dziękuje Ci Krolowo Różańca Świętego z Pompejow za te wszystkie łaski. Chwała Panu!
Przeczytaj całość

Aneta: To co najpierw zauważyłam, to ogromny spokój, który na mnie spłynął

O dłuższego czasu zbieram się na napisanie tego świadectwa. Jakoś nigdy specjalnie nie byłam przekonana do takich modlitw, wydawało mi się, że to takie wielmówstwo do niczego nie prowadzące. Jednak od dłuższego czasu bardzo martwiłam się o mojego wtedy czteroletniego synka, który jak na swój wiek bardzo słabo mówił. Odwiedziliśmy...
Przeczytaj całość

Dorota: Cuda na co dzień

Chciałam dać świadectwo działania nowenny pompejańskiej w swoim życiu. Obecnie odmówiłam 2 NP w sowim życiu. Prosiłam o jedną łaskę a dostałam ich o wiele więcej. Nastąpiło uzdrowienie całej mojej rodziny, w której stosunki od lat nie były najlepsze. Moja wiara stała się naprawdę głęboka i zrozumiałam co tak naprawdę dzieje się wokoło nas, że ciągle trwa walka dobra ze złem o każdą duszę.
Przeczytaj całość

Dorota: dobre wyniki

Szczęść Boże. Chciałabym podziękować za Matce Pompejańskiej za dobre wyniki badań mamy. Mama narzekała na częste bóle głowy i zawroty głowy. Tomografia na szczęście nie wykazała niczego niepokojącego. Czeka jeszcze na rezonans. Mam jednak nadzieję, że wyniki badań będą dobre.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Dorota: dobre wyniki"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Doroto, nie wiem, czy przeczytasz ten komentarz. Mam podobne problemy zdrowotne i u mnie biorą się od kręgosłupa szyjnego (wielopoziomowa dyskopatia). Mama powinna prześwietlić sobie szyję lub zrobić rezonans szyi. Życzę zdrowia!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!