Mila: List – do ideału ciągle jeszcze daleko

Parę dni temu skończyłam odmawiać trzecią z rzędu Nowennę. Dwie pierwsze odmawiałam w konkretnych intencjach - pierwsza o uzdrowienia mojego małżeństwa, druga o uzdrowienie wewnętrzne dla mojego męża. Łaski, które dostałam przy ich odmawianiu, to przede wszystkim spokój wewnętrzny, że będzie tak jak ma być, poprawa (choć nie całkowita i nie stała; do ideału ciągle jeszcze daleko) mojej relacji z mężem, to że mąż zaczął dostrzegać we mnie częściej coś dobrego, jego odbyte w tym czasie rekolekcje, które też zaczęły przynosić owoce, jego dwa uzdrowienia fizyczne z dolegliwości, które miał od lat (na Mszach o uzdrowienie, ale właśnie w tym czasie, kiedy za niego się modliłam - myślę, że nie bezpośrednio moja modlitwa je spowodowała, ale że była dodatkowym "wspomagaczem").
Przeczytaj całość

Maria: Dzięki Panu Bogu i Maryi stan dziecka się poprawił

Nowennę pompejańską odmawiam od 1 roku z krótkimi przerwami w intencji wcześniaka, który urodził się bardzo chory.W 6 dniu odmawiania nowenny pompejańskiej stan dziecka się pogorszył i był krytyczny. Lekarze nie dawali szansy na to ,że dziecko będzie prawidłowo się rozwijać.Przeczytaj Maria: Dzięki Panu Bogu i Maryi stan dziecka się...
Przeczytaj całość

PaniB: 4 nowenny

Pragnę podzielić się z wszystkimi moimi refleksjami dotyczącymi odmówienia 4 nowenn pompejańskich, z których każdej przyświecała inna intencja.
Przeczytaj całość

Dorota: Podziękowania za okazane łaski

Wierzę, że nasza kochana Matka Boża zawsze będzie czuwać nad moją rodziną oraz nad bliskim memu sercu człowiekowi.
Przeczytaj całość

Ola: Maryja zawsze wysłuchuje

Witam wszystkich! Na nowennę natrafiłam "przypadkiem" szukając informacji potrzebnych mi na zajęcia. Od razu się nią zainteresowałam i jeszcze tego samego wieczoru zaczęłam odmawiać. Ale może od początku. Jestem młodą dziewczyną i jesienią zeszłego roku poznałam chłopaka, z którym świetnie się dogadywałam, ale po jakimś czasie wszystko zaczęło się psuć....
Przeczytaj całość

Bartek: Moc Nowenny Pompejańskiej

Jestem studentem. Na przestrzeni lat moje relacje z rodzicami nie były dobre. Do 18 roku życia z Kościołem miałem bardzo niewiele wspólnego. Mój „powrót” do Kościoła miał miejsce niecałe 4 lata temu. Od tego czasu odbyłem Spowiedź Generalną, regularnie się modlę i spowiadam, uczestniczę w Mszach Świętych, ale Nowennę Pompejańską poznałem i zacząłem odmawiać dopiero w grudniu 2014 (skończyłem na początku lutego). Modliłem się w ogólnej intencji: o błogosławieństwo dla mojego Taty.

Nie było łatwo, ponieważ modliłem się bezpośrednio przed rozpoczęciem i w trakcie sesji egzaminacyjnej. Mimo czasem bardzo silnych pokus, aby porzucić modlitwę i na przykład zająć się nauką ukończyłem Nowennę.

Pomimo trudności, czasem tak silnych, że (wstyd przyznać) nieraz miałem łzy w oczach, to był dla mnie wspaniały okres czasu. Po kilkunastu dniach do modlitwy włączyła się Mama, a na kilka ostatnich dni Tato! Byliśmy na 2 dniowych rekolekcjach! Tato kupił sobie Pismo Święte! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo poprawiły się moje relacje z rodzicami i rodzeństwem i jak wielu innych łask doświadczyłem w tym okresie i doświadczam nadal (m. in. najtrudniejszą sesję na studiach ukończyłem bardzo dobrze). Ta modlitwa naprawdę działa!

11.03 rozpocząłem kolejną Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Bartek: Moc Nowenny Pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
ania
Gość

To tak jak ja:) tez 11.03 rozpoczęłam kolejną NP. 10.03 zakończyłam w trudnej intencji, ale nic takiego nie wydarzyło się jeszcze, co by dalo mi światełko na rozwiązanie problemu. Może dwie łaski,które są powiązane.
Modlitwa przychodzi mi z łatwością,nie mam problemu z odmawianiem 🙂
Modlę się bo Różaniec daje mi siłę i spokój pomimo,że życie naprawdę nie rozpieszcza mnie:(
Życzę wytrwałości. Z Bogiem.

milena
Gość
milena

Prosze modlmy sie o pokoj aby Rosja sie uspokoila, aby nie gineli niewinni ludzie, prosze niech kazdy wlaczy sie w modlitwe w tej intencji.

zenobiusz
Gość
zenobiusz
Bóg zapłać za każdą modlitwę w tej intencji! Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Mt 5, 3 modlimy sie, ja najczesciej modle sie o pokoj dla ukrainy koronka uwielbienia Boga w aniolach strozach Koronka uwielbienia Pana Boga w Anołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na początku: Panie, wejrzyj ku wspomożeniu memu, Panie, pospiesz ku ratunkowi memu, Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…, Wierzę w Boga… Na dużych paciorkach 1 raz: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na małych paciorkach 10 razy: Bądź uwielbiony Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata… Czytaj więcej »
.
Gość

ważna sprawa

Dorota
Gość
Dorota

Popieram z całego serca apel Mileny o codzienną naszą modlitwę w intencji pokoju. Odprawiajmy także pięć pierwszych sobót miesiąca,o które prosiła Matka Najświętsza w Fatimie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!