Arleta: Niemożliwe staje się możliwe

Nowenną Pompejańską modlę się od dłuższego czasu w różnych intencjach. Otrzymałam wiele łask dla całej rodziny .Łaski otrzymujemy w odpowiednim czasie ,niekoniecznie oczekiwanym przez nas, Jestem spokojniejsza , bardziej uzdrowiona duchowo, nawrócona.
Read More

Przemyslaw: praca i zdrowie wymodlone

Moj syn dluzszy czas pozostawal bez pracy i doslownie usychal, wpadl w depresje i bardzo martwilismy sie o niego. Jednoczesnie bardzo sie oddalil od Boga i od nas - rodzicow. W tej sytuacji "wpadla mi w reke" (doslownie) nowenna Pompejanska. Zaczalem odmawiac, proszac o dary Ducha swietego i wymarzona prace...
Read More

Maria: powrót starej taryfy

Szczęść Boże ! Moje świadectwo dotyczy prądu. Rok temu przyszli do nas Panowie sprawdzający stan licznika. Dodatkowo namawiali moją mamę do zmiany taryfy, bo mamy gospodarstwo i mòwili że ta nowa taryfa będzie dla nas korzystniejsza. Podali treść wniosku i moja mama przekonana że to są ludzie ze Spòłki ten...
Read More

Ewelina: Wysłuchane modlitwy

Witam, chcę się podzielić z wszystkimi , którzy odwiedzają ten stronę, że Królowa Różana Św. wysłuchuje proszących o łaskę. Gorliwie modliłam się o potomstwo oraz o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze syna, zostałam wysłuchana bardzo umocniło to moją wiarę. Teraz również odmawiam Nowennę i mam nadzieję, że moja modlitwa zostanie...
Read More

Kasia: mój narzeczony jest teraz w areszcie

Obecnie odmawiam trzecia Nowenna Pompejańska w intencji mojego narzeczonego. Proszę nie pomyślcie, że jest to zła intencją, ponieważ mój narzeczony jest teraz w areszcie. Niestety nie chodził na spotkania do pani kurator i tak to się właśnie skończyło.
Read More

Bartek: Moc Nowenny Pompejańskiej

Jestem studentem. Na przestrzeni lat moje relacje z rodzicami nie były dobre. Do 18 roku życia z Kościołem miałem bardzo niewiele wspólnego. Mój „powrót” do Kościoła miał miejsce niecałe 4 lata temu. Od tego czasu odbyłem Spowiedź Generalną, regularnie się modlę i spowiadam, uczestniczę w Mszach Świętych, ale Nowennę Pompejańską poznałem i zacząłem odmawiać dopiero w grudniu 2014 (skończyłem na początku lutego). Modliłem się w ogólnej intencji: o błogosławieństwo dla mojego Taty.

Nie było łatwo, ponieważ modliłem się bezpośrednio przed rozpoczęciem i w trakcie sesji egzaminacyjnej. Mimo czasem bardzo silnych pokus, aby porzucić modlitwę i na przykład zająć się nauką ukończyłem Nowennę.

Pomimo trudności, czasem tak silnych, że (wstyd przyznać) nieraz miałem łzy w oczach, to był dla mnie wspaniały okres czasu. Po kilkunastu dniach do modlitwy włączyła się Mama, a na kilka ostatnich dni Tato! Byliśmy na 2 dniowych rekolekcjach! Tato kupił sobie Pismo Święte! Nie jestem w stanie opisać jak bardzo poprawiły się moje relacje z rodzicami i rodzeństwem i jak wielu innych łask doświadczyłem w tym okresie i doświadczam nadal (m. in. najtrudniejszą sesję na studiach ukończyłem bardzo dobrze). Ta modlitwa naprawdę działa!

11.03 rozpocząłem kolejną Nowennę Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
zenobiusz.Dorotamilenaania Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
ania
Gość
ania

To tak jak ja:) tez 11.03 rozpoczęłam kolejną NP. 10.03 zakończyłam w trudnej intencji, ale nic takiego nie wydarzyło się jeszcze, co by dalo mi światełko na rozwiązanie problemu. Może dwie łaski,które są powiązane.
Modlitwa przychodzi mi z łatwością,nie mam problemu z odmawianiem 🙂
Modlę się bo Różaniec daje mi siłę i spokój pomimo,że życie naprawdę nie rozpieszcza mnie:(
Życzę wytrwałości. Z Bogiem.

milena
Gość
milena

Prosze modlmy sie o pokoj aby Rosja sie uspokoila, aby nie gineli niewinni ludzie, prosze niech kazdy wlaczy sie w modlitwe w tej intencji.

.
Gość
.

ważna sprawa

zenobiusz
Gość
zenobiusz

Bóg zapłać za każdą modlitwę w tej intencji! Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi. Mt 5, 3 modlimy sie, ja najczesciej modle sie o pokoj dla ukrainy koronka uwielbienia Boga w aniolach strozach Koronka uwielbienia Pana Boga w Anołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na początku: Panie, wejrzyj ku wspomożeniu memu, Panie, pospiesz ku ratunkowi memu, Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu…, Wierzę w Boga… Na dużych paciorkach 1 raz: Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata Na małych paciorkach 10 razy: Bądź uwielbiony Boże w Aniołach Stróżach wszystkich ludzi świata… Czytaj więcej »

Dorota
Gość
Dorota

Popieram z całego serca apel Mileny o codzienną naszą modlitwę w intencji pokoju. Odprawiajmy także pięć pierwszych sobót miesiąca,o które prosiła Matka Najświętsza w Fatimie.