Elżbieta: Spokój i ukojenie

Dziękuję za wszystkie otrzymane Łaski, zdrowie i wszystkie dobre myśli...proszę, przepraszam. Amen.
Read More

Marek: Jeszcze nie wysluchana NP

Nabralem spokoju wewnetrznego i pomimo, ze intencja nie zostala wysluchana, nie zaluje i juz modle sie nowa.
Read More

Krystyna: Moja choroba się zatrzymała, to zasługa Matki Pompejańskiej !

Ufnie trzymam się Maryi i wiem, że ona mi pomaga. Jestem matką trójki dzieci, mam wspaniałego męża, którego wymodliłam sobie ponad dwadzieścia lat temu u matki Bożej Pocieszenia.
Read More

Piotr: Uwolnienie

O nowennie Pompejańskiej słyszałem już wczesniej ale jakoś nie mogłem zacząc jej odmawiać. Jestem w trudnej sytuacji życiowej - materialnej .Pierwsza nowenne odmawiałem w intencj poprawy mojej sytuacji finansowej. Prosiłem Matkę Bożą o pomoc zdajac sobie sprawę jak wielkim jestem grzesznikiem, pierwszy raz w życiu zapłakałem nad moimi grzechami, Przeczytaj...
Read More

Kasia: Kolejne wstawiennictwo Matki Bożej

Dziekuje Ci Maryjo i dziękuję Ci Jezu.
Read More

Ba-Ma: CZEKAJĄC NA ŁASKI

Witam serdecznie! Jestem b.wdzięczna za to, że codziennie mogę czytać Wasze świadectwa, które powodują, że moja wiara i nadzieja w pomoc Maryji nie słabnie. Od 19.08.2014r odmawiam nieprzerwanie Nowennę Pompejańską, czasem nawet dwie dziennie w dwóch różnych intencjach. Natknęłam się na Nowennę Pompejańską w internecie, gdy szukałam ofert pracy dla siebie. Trzy Nowenny Pompejańskie (odmówione kolejno łącznie z Tajemnicami Światła) były w intencji z prośbą o bogactwa materialne dla mojej rodziny, gdyż w sierpniu 2014r straciłam pracę, mąż musiał wyjechać za granicę, żeby było z czego opłacić rachunki i kupić jedzenie dla naszych dwóch córek. Całe życie marzyłam o tym, że będziemy mieć czworo dzieci, ale brak stabilnej pracy, a co za tym idzie środków finansowych na utrzymanie rodziny jest barierą, aby świadomie decydować się na kolejne potomstwo. Dlatego zaczęłam się modlić właśnie w takiej intencji. Zapewne Matka Najświętsza wie lepiej czego nam potrzeba i ma dla nas swój plan. Mąż dalej pracuje na obczyźnie, a mnie zatrudniono od 1 lutego na czas określony z najniższą krajową, za co jestem b.wdzięczna Maryji. Kolejną Nowennę Pompejańską odmówiłam za dusze w czyśćcu cierpiące. Za kilka dni będę kończyć Nowennę Pompejańską w intencji o mądrość życiową dla naszych córek, błogosławieństwo w życiu i piątki w szkole. Od Środy Popielcowej modlę się Nowennę Pompejańską wraz z Koronką do Miłosierdzia Bożego za mojego ojca chorego psychicznie. Gdy podczas modlitwy jestem rozproszona lub kolejne Zdrowaśki odmawiam z nienależytą pobożnością wzywam na pomoc moich świętych: św. JP II, św. Faustynę, św. Ritę, św. Judę-Tadeusza, św. Szymona, św. Barbarę, św. Józefa, św. Katarzynę ze Sieny, św. Dominika i innych świętych, do których staram się codzienne choćby westchnąć. Wszystkich w/w świętych prosiłam o łaskę pracy dla mnie, a św. Ricie (ulubienicy moich córek, przy Sakramencie Bierzmowania obiorą Ją sobie za Patronkę), obiecałam, że kiedyś wybierzemy się na pielgrzymkę na Święto Królowej Różańca do Pompejów ( którą zawsze odbywam z Wami wirtualnie – niestety). Zachęcam gorąco do modlitwy Różańcowej, aby Różańcem opasać swoje rodziny, Maryji dziękować i prosić, Nowenna Pompejańska jest nie do odparcia! Codziennie ‚bombarduję’ Maryję Nowennę Pompejańską i wiem, że Ona wszystkich wysłuchuje. A jak powiedział o.John Baptist Bashobora: ” Ty masz wierzyć, a nie mieć nadzieję, a wszystko o co prosisz dostaniesz w 100%, czy dziś czy jutro – nie Twoja w tym głowa” Panie przymnóż mi wiary! Błogosławionego życia – tym, którzy zechcieli przeczytać moje świadectwo życzę. Szczęść Boże:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
LolaBa-MaKarinaDankaBożena S. Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena S.
Gość
Bożena S.

Piękne świadectwo,Ty jesteś piękna i tak się modlisz.Pozdrawiam.Z Panem Bogiem.

Danka
Gość
Danka

no to dostaniesz w 100%, tylko uwierz 🙂

Karina
Gość
Karina

Piekne swiadectwo, Krolowo rozanca swietego modl sie za nami

Ba-Ma
Gość
Ba-Ma

Ślicznie dziękuję i pozdrawiam:)

Lola
Gość
Lola

Bóg jest z Tobą…. Wiem, że ciężko jest Wam. Ale i w Polsce dzieciakom ciężko dorwać ojca jak ma dwie prace żeby opłacić rachunki. Tylko łaska Boża trzyma nas na powierzchni i nie daje zwariować. Zatem niech będzie i z Wami wszystkimi.