K: Udzielone mi łaski od Matki Bożej

Już teraz nie modlę się w swoich intencjach ,ale po kolei modlę się za moimi dziećmi i ich współmałżonkami i jak do tej pory , to nikt mi nic nie powiedział że nie otrzymali tej łaski o którą się modliłam za nimi .Może dlatego że nie wszyscy wiedzieli że ja się modlę za nimi.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Maryja pomogła mi w znalezieniu pracy.

Witam :) Moja prośba o pomoc w znalezieniu pracy została wysłuchana. Z ufnością patrzyłam w przyszłość chociaż tak po ludzku wiedziałam, że znalezienie pracy w moim zawodzie jest właściwie niemożliwe.
Przeczytaj całość

Ilona: Łaska spowiedzi i zaufania

Szczęść Boże Wszystkim :) Chciałam podzielić się z Wami swoim świadectwem. Odmawiałam razem z Wami teraz Nowennę prosząc w niej o pomoc Maryi w podejmowaniu dobrych decyzji zgodnych z Bożą wolą. Mam bardzo trudną sytuację w małżeństwie, kocham, trwam, ale są to wysiłki bez widocznych owoców gdzie miotałam się co dalej ... :(
Przeczytaj całość

Barbara: uzdrowienie na 3 płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Świadectwo: odmawiając nowennę w intencji mojego uzdrowienia psycho – fizycznego i duchowego otrzymałam wiele łask. Trochę zajęło mi napisanie niniejszego świadectwa, lecz stwierdziłam, iż Matka Boża w pełni zasługuje na to, bym podzieliła się z innymi i opowiedziała o łaskach jakie od Niej otrzymałam. Wynika to chociażby z fragmentu modlitwy, jaką...
Przeczytaj całość

Danusia:Modląc się otrzymałam dar spokoju wewnętrznego

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z internetu. Modlę się tą modlitwą od maja 2012r. Odmówiłam dziewięć Nowenn a dziesiątą kończę odmawiać. Jest to Nowenna nie do odparcia i tak jest. Dzięki tej modlitwie moje życie, ja sama, osoby mi bliskie zmieniają się na dobre. Przepraszam Cię Matko Boża, że tak długo nie pisałam świadectwa ale to chyba zły mieszał mi w myślach.
Przeczytaj całość

Artur: Ufac Bogu aż do ostatniego oddechu

Odprawiłem 2 Nowenny. Nie wiem czy intencje się spełniły bo odprawiłem je w intencji osoby z którą nie mam kontaktu. Są jednak pewne objawy że intencje mogą się spełnic lub się spełniły tylko jeszcze tego nie wiem. Otrzymałem bardzo silne przeświadczenie od Matki Bożej że będzie dobrze, że `Bóg oddalił ją dla nawrócenia`. Były też i momenty kiedy zostało mi pokazane co mam zmienic min. wątpiłem i to bardzo w siłe Boga Wszechmogącego. Otrzymałem też łaskę spokoju i pogodzenia się z sytuacją i siłe do ciągłej modlitwy. Dodatkowo Matka Boża prowadzi mnie w pracy co widzę `na własne oczy`. Ralacje w rodzinie niespodziewanie sie poprawiły. Otrzymałem tez łaskę niesamowitej przenikliwości czy intuicji względem słów i zachowań ludzi. Jest juz prawie niemożliwe wyprowadzenie mnie z równowagi jak kiedyś często bywało. Ale, zły duch też nie dawał mi spokoju. W czasie nowenn było bardzo dużo kłótni w pracy, domu itp. Z pracy miałem zrezygnowac ale czułem obecnośc Matki Bożej `zostań do końca`i dlatego zostałem – teraz już jest prawie dobrze. MIałem niesamowitą sennośc już po godzinie 18- czasem chodziłem po pokoju w kółko modląc się żeby nie zasnąc. Bóle głowy- tak głowa w życiu mnie nie bolala ale po ok.2 tygodniach ból puścił. Miałem koszmary senne-ledwie spałem. Pewnej nocy zły duch przyszedł gdzieś ok.23 i chodził po pokoju tak ciężko że podłoga skrzypiała -słyszałem to a śpie w zatyczkach bo psy chałasują za oknem- modliłem się bardzo w myślach i po chwili odszedł. Łaski które otrzymałem – było ich duzo więcej – były warte żeby to przejśc. Zrobiłbym to drugi raz bez zastanowienia. Dzisiaj zaczynam Nowennę w mojej intencji i syna. Pewnie nie będzie łatwo – ale na pewno nie odpuszczę. Nie wolno się poddawac! Trzeba ufac w Boga Wszechmogącego i Matkę Bożą nawet jak sytuacja jest tragiczna, bez nadzieji. Ufac Bogu aż do ostatniego oddechu. NIE PODDAWAJCIE SIĘ!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Artur: Ufac Bogu aż do ostatniego oddechu"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ela
Gość

Piękne słowa…. tak sobie myslę czy nie spotkaliśmy się w Częstochowie na spotkaniu otwartym w listopadzie?w jednej ławce.Odmawiam już drugą nowennę i niedługo o tym napiszę.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!