Anna: Walka o miłość

Moja trudna decyzja o niewyrzucaniu męża z domu, była głęboko niezrozumiana przez wiele osób. A ja trwałam na modlitwie do Mateczki. Łaski, które otrzymywałam trudno opisać, bo było ich wiele. Przede wszystkim to , że przetrwałam, a było źle.
Read More

Martyna: Czas na miłość

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od koleżanki,od której bym się tego nie spodziewała.To już było dla mnie znakiem, że może też jest dla mnie i powinnam spróbować. Miałam 22 lata i nigdy nie spotkałam odpowiedniego mężczyzny,który by podzielał moje wartości,a przy tym podobał mi się jako partner.Traciłam wiare ze w tych czasach w ogole mogę spotkać takiego.
Read More

Alina: Maryja wyrwała mnie z piekła

Szczesc Boze .ma na imie Alina che złozyc swiadestwo nawrocenia .Swoim zyciu kozystałam z wrozek a otatnim razem skorzystałam z usługi hinduskiego giru -szamana to było jakies 3lata temu .przez chwile poczułam sie lepiej ale nie zdajoc sobie sprawy jakim kosztem .Zaprosiłam tego człowieka do domu odprawił jakis rytuał twierdził...
Read More

Kasia: Trudny projekt i dobra praca

Moją pierwszą Nowennę Pompejańską rozpoczęłam w maju w intencji mojego męża - pomyślnego ukończenia przez niego bardzo trudnego projektu i znalezienia pracy, którą ten projekt uniemożliwiał. Dzięki uproszonej Łasce projekt zakończył się dokładnie dzień po zakończeniu mojej Nowenny, a już dwa tygodnie później mąż miał dobrą pracę na etat! Jutro kończę odmawiać drugą Nowenne Pompejańską w intencji upragnionej łaski rodzicielstwa dla nas. Trwam w dziękczynieniu za to, co nam Pan Bóg przeznaczył.
Read More

Monika: Wierzę, że to wszystko dzięki modlitwie

Witam, długo zbierałam się do napisania świadectwa. Nowennę Pompejańską odmówiłm już dwa razy w tej samej intencji, teraz zaczynam trzecią. I choć nie otrzymałam jeszcze głównej łaski jaką byłoby posiadanie potomstwa, o którą z całego serca codziennie proszę, wierzę że Matka Boża nam pomoże. Pomimo tego Maryja dopomogła w wielu innych sprawach. Wierzę, że to wszystko dzięki nowennie. Myślę, że dzieki temu bardziej zaczęłam wierzyć w Boga. Nie ustanę w modlitwie i wszystkich do tego zachęcam.
Read More

Anna: Wysłuchanie prośby o świadczenie emerytalne

Nowennę Pompejańską odmawiałam już w innych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Kiedy ponad miesiąc temu odmówiono mi emerytury pomostowej byłam załamana, gdyż zostałam bez pracy i płynących z niej środków. Podjęłam modlitwę do Matki Bożej za pośrednictwem ww Nowenny. Okazało się mogę starać się o inną formę świadczenia, które właśnie dziś zostało mi przyznane! Bardzo dziękuję Przenajświętszej Dziewicy za wysłuchanie prośby, a także za opiekę jaką mnie otacza. Dziękuję za danie do ręki tak pięknego i skutecznego „narzędzia modlitewnego” jakim jest różaniec!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
angoraZadowolonaAlaAgnieszkaC Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość
Ala

Aniu,mogę Ci tylko pozazdrościć,że wszystko o co się modlisz zostaje wysłuchane.U mnie tak nie jest,dzisiaj kończę 3 NP i chciałabym o tym napisać tylko nie wiem gdzie się składa świadectwa.Proszę,napisz mi jak to zrobić,pozdrawiam.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Mnie też nie wysłuchał i wielu innych stąd. A czego chcesz złożyć świadectwo jak nie wysłuchana jesteś?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Agnieszko…gdyby się wczytać w te świadectwa to większość jest o niewysłuchaniu więc Ala nie będzie pierwsza 😉

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

A ja właśnie nie składam świadectwa, nie piszę o moim niewysłuchaniu, bo mogę kogoś zrazić do nowenny.
Pytam, bo może powinnam napisać je.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

To myślisz podobnie jak ja…

Ala
Gość

To,że jeszcze nie jestem wysłuchana w ogóle mnie nie zraża do modlitwy.Zdaję sobie sprawę,że muszę jeszcze dużo się modlić i kiedyś przyjdzie taki dzień,ze wszystko się zmieni.Wiem,że tak będzie.Ufam Panu Bogu i w sens modlitwy.

angora
Gość
angora

Dziekuje Aniu za Twoje swiadectwo, ktore nas umacnia, ze odmawianie Nowenny
Pompejanskiej ma sens. Ciesze sie, ze otrzymalas to swiadczenie i za Twoja milosc do Rozanca! Szczesc Boze!