Patrycja: Maryjo mogłam doświadczyć Twojej łaski w naszym życiu

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Intencją mojej nowenny było zdanie przeze mnie sesji oraz obrona pracy inżynierskiej mojego męża. Jako młode małżeństwo, mieliśmy dużo problemów w swoim życiu.
Przeczytaj całość

Aneta: Lekarz oznajmił ze wszystko dobrze się goi

Dziś 13 dzień nowenny . Chce podziękować Matce Bożej ze dalej trwam w modlitwie . Kiedy zaczęłam nowennę nosiłam w brzuchu martwe dziecko . O nowennie dowiedziałam się od znajomej . Zaczęłam prosić Matkę Boża o dar macierzyństwa . W piątek w 12 dzień nowenny byłam u lekarza na kontroli po zabiegu łyżeczkowania .
Przeczytaj całość

Ewelina: Praca dla mojego męża

To juz moje drugie swiadectwo na tej stronie i 4 nowenna. Ta modlitwa zmienila moje zycie, zmienila mnie. Chyba juz nigdy nie przestane jej odmawiac. Czasem jest ciezko, moja modlitwa jest chaotyczna, za szybka, a Najswietsza Panienka i tak jej slucha. Dziekuje Ci Matko Slowa Przedwiecznego za wszystko! Przeczytaj Ewelina:...
Przeczytaj całość

Ania: modlitwa o miłość

Rok temu zaczęłam odmawiać pierwszą nowennę w intencji powrotu narzeczonego.byłam zrozpaczona. Po kilku dniach odmawiania ogarnął mnie taki spokój ducha ze nie sposób tego opisać. Dodatkowo jakaś wewnętrzna siła namawiala mnie do tego aby skończyć nowennę w tej intencji i rozpocząć nową zw intencji o znalezienie miłości.Przeczytaj Ania: modlitwa o...
Przeczytaj całość

Agata: Matka Boża obecna jest każdego dnia w moim życiu

Witam! składam świadectwo już po raz 3 o łaskach, które otrzymuję cały czas. Obecnie odmawiam 4 nowenny czyli 12 różańców dziennie, czy jest to możliwe aby tyle się modlić tak z pomocą Mateczki wszystko jest możliwe, chociaż bywa ciężko. Odmawiałam nowennę a właściwie 3 nowenny bo w trzech sprawach aż...
Przeczytaj całość

Anna: Wysłuchanie prośby o świadczenie emerytalne

Nowennę Pompejańską odmawiałam już w innych intencjach i nigdy się nie zawiodłam. Kiedy ponad miesiąc temu odmówiono mi emerytury pomostowej byłam załamana, gdyż zostałam bez pracy i płynących z niej środków. Podjęłam modlitwę do Matki Bożej za pośrednictwem ww Nowenny. Okazało się mogę starać się o inną formę świadczenia, które właśnie dziś zostało mi przyznane! Bardzo dziękuję Przenajświętszej Dziewicy za wysłuchanie prośby, a także za opiekę jaką mnie otacza. Dziękuję za danie do ręki tak pięknego i skutecznego „narzędzia modlitewnego” jakim jest różaniec!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Anna: Wysłuchanie prośby o świadczenie emerytalne"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość

Aniu,mogę Ci tylko pozazdrościć,że wszystko o co się modlisz zostaje wysłuchane.U mnie tak nie jest,dzisiaj kończę 3 NP i chciałabym o tym napisać tylko nie wiem gdzie się składa świadectwa.Proszę,napisz mi jak to zrobić,pozdrawiam.

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

Mnie też nie wysłuchał i wielu innych stąd. A czego chcesz złożyć świadectwo jak nie wysłuchana jesteś?

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Agnieszko…gdyby się wczytać w te świadectwa to większość jest o niewysłuchaniu więc Ala nie będzie pierwsza 😉

AgnieszkaC
Gość
AgnieszkaC

A ja właśnie nie składam świadectwa, nie piszę o moim niewysłuchaniu, bo mogę kogoś zrazić do nowenny.
Pytam, bo może powinnam napisać je.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

To myślisz podobnie jak ja…

Ala
Gość

To,że jeszcze nie jestem wysłuchana w ogóle mnie nie zraża do modlitwy.Zdaję sobie sprawę,że muszę jeszcze dużo się modlić i kiedyś przyjdzie taki dzień,ze wszystko się zmieni.Wiem,że tak będzie.Ufam Panu Bogu i w sens modlitwy.

angora
Gość
angora

Dziekuje Aniu za Twoje swiadectwo, ktore nas umacnia, ze odmawianie Nowenny
Pompejanskiej ma sens. Ciesze sie, ze otrzymalas to swiadczenie i za Twoja milosc do Rozanca! Szczesc Boze!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!