Anna: Świadectwo opieki Matki Bożej nad rodziną

W obecnej chwili jestem w trakcie odmawiania 3-ciej Nowenny Pompejańskiej.
Pierwszy raz zaczęłam odmawiać pod koniec 2013 roku, zaraz po tym jak okazało się, że drugie dziecko, z którym moja córka Ola była w ciąży to chłopiec no i że ma chorobę genetyczną : wielotorbielowatość nerek. Nie wiadomo, czy będzie mógł żyć poza organizmem matki.To był szok. Byliśmy zrozpaczeni. I wtedy przypomniałam sobie o książce, którą ktoś nam podarował, o świadectwach Nowenny Pompejańskiej. To była ostatnia deska ratunku. Mateusz,Karol urodził się 3-go maja 2014.Jest ślicznym, dobrze rozwijającym się dzieckiem. Owszem torbiele na nerkach nie zniknęły, ale chłopczyk żyje i nerki, póki co pracują samodzielnie. Jest pod kontrolą nefrologa.
Drugą nowennę odmówiłam w trakcie 2014 roku w intencji pracy dla mojego męża. Gdy się ma 50 lat, to już marne są perspektywy na przyszłość. Praca się skończyła, tylko ja pracowałam, a tu kredyt we frankach i codzienne wydatki. Byliśmy załamani. I znowu cała nadzieja w Matce Bożej. Niedługo po zakończeniu Nowenny zadzwonił niespodziewany telefon do męża z propozycją pracy. Pracuje do dzisiaj. Jest to ciężki kawałek chleba, ale kto powiedział, że będzie łatwo ?
Obecnie odmawiam Nowennę po raz trzeci. Ktoś napisał, że nie można traktować Nowenny jak zakupów w sklepie. Ale jednak modlitwy się spełniają o czym świadczą te wszystkie świadectwa. Matka Boża nikogo nie opuści, kto Jej zawierzy swoje troski.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Czy wiesz, że zapisując się do biuletynu, co piątek będziesz otrzymywać najświeższe świadectwa nowenny pompejańskiej?

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Wyjatkowe kompendium o
nowennie pompejańskiej:

Tylko teraz otrzymasz… 
drugi egzemplarz za 1 grosz!

A może tak chcesz otrzymywać co piątek
powiadomienia o nowych świadectwach?

TAKalboNIE
…a więc zapisz się już teraz do powiadomień:
A teraz odbierz pocztę i kliknij łącze potwierdzające

Zamknij