Elżbieta: Moje Świadectwo

Od jutra rozpoczynam Nowennę w intencji Eli, żony bratanka mojego Męża, o uzdrowienie ciała i duszy. Ela jest bardzo chora. Powierzam ją Matko Najświętsza Twojej opiece i wstawiennictwu. W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
Read More

Alina: Patent na 20 lat

Nowennę Pompejańską odmawiam prawie nieustannie. Jedną kończę , następną zaczynam. Wiele modlę sie za bliskich mi ludzi w ich biedach, ktorych obecnie wiele. W Popielec zaczęłam Nowennę Nie Do Odparcia za mojego brata. Intencja o potrzebne łaski, w tym o łaskę wnuka. Bardzo się tym martwił, bo jedyny syn nie...
Read More

Agnieszka: Wysłuchane modlitwy

Witam wszystkich! Bardzo długo zwlekałam, aby napisać to świadectwo, ale w końcu pisze. Na nowenne trafiłam w 2013 roku kiedy opuścił mnie chlopak, byłam tak zrozpaczona że chciałam zrobić wszystko aby on do mnie wrócił. Zaczełam odmawiać nowenne jedna za drugą moje intencje były różnePrzeczytaj Agnieszka: Wysłuchane modlitwy
Read More

Franciszka: Wysłuchana nowenna

Jesienią, miałam badanie mammografię. Oczekując na wynik, zaczęłam odmawiać w tej intencji nowennę pompejańską, aby wynik był dobry. Jednak , gdy listonosz wręczył mi dużą kopertę, już wiedziałam, że nie jest dobrze, bo w takich kopertach posyłają klisze, gdy wynik jest zły.
Read More

Kuba: Uzdrowienie z uzależnień seksualnych

Witam, w swoim życiu zmówiłem już kilka Nowenn Pompejańskich, każda z nich zostawiła coś po sobie, niektóre prośby już się spełniły a inne czekają - mi pozostaje ufać. Dziś chciałby opisać moje uzdrowienie dotyczące seksualności.
Read More

Anna: Świadectwo opieki Matki Bożej nad rodziną

W obecnej chwili jestem w trakcie odmawiania 3-ciej Nowenny Pompejańskiej.
Pierwszy raz zaczęłam odmawiać pod koniec 2013 roku, zaraz po tym jak okazało się, że drugie dziecko, z którym moja córka Ola była w ciąży to chłopiec no i że ma chorobę genetyczną : wielotorbielowatość nerek. Nie wiadomo, czy będzie mógł żyć poza organizmem matki.To był szok. Byliśmy zrozpaczeni. I wtedy przypomniałam sobie o książce, którą ktoś nam podarował, o świadectwach Nowenny Pompejańskiej. To była ostatnia deska ratunku. Mateusz,Karol urodził się 3-go maja 2014.Jest ślicznym, dobrze rozwijającym się dzieckiem. Owszem torbiele na nerkach nie zniknęły, ale chłopczyk żyje i nerki, póki co pracują samodzielnie. Jest pod kontrolą nefrologa.
Drugą nowennę odmówiłam w trakcie 2014 roku w intencji pracy dla mojego męża. Gdy się ma 50 lat, to już marne są perspektywy na przyszłość. Praca się skończyła, tylko ja pracowałam, a tu kredyt we frankach i codzienne wydatki. Byliśmy załamani. I znowu cała nadzieja w Matce Bożej. Niedługo po zakończeniu Nowenny zadzwonił niespodziewany telefon do męża z propozycją pracy. Pracuje do dzisiaj. Jest to ciężki kawałek chleba, ale kto powiedział, że będzie łatwo ?
Obecnie odmawiam Nowennę po raz trzeci. Ktoś napisał, że nie można traktować Nowenny jak zakupów w sklepie. Ale jednak modlitwy się spełniają o czym świadczą te wszystkie świadectwa. Matka Boża nikogo nie opuści, kto Jej zawierzy swoje troski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!