Żona: Odmawiałam z nowennę o dar potomstwa

Odmawiałam z nowennę o dar potomstwa, Pan Bóg jednak nie od razu wypełnił moją prośbę, ale znalazłam dobrą klinikę naprotechnologii w Białymstoku Napromedica. W oczekiwaniu na dar potomstwa Matka Boża posyła do mnie wiele osób, które wpierają mnie modlitwą. Mateńko dziękuję Ci!!!
Przeczytaj całość

Małgorzata: Wymodlone operacje

Kochani, chciałabym złożyć świadectwo dotyczące dwóch osób, w których intencjach modliłam się Nowenną Pompejańską i otrzymały one łaski uzdrowienia. Mój zięć, młody człowiek miał ogromne problemy ze stawami biodrowym i w wyniku tej choroby z uciążliwymi bólami. Operacja miała się odbyć początkowo w sierpniu ubiegłego roku po dwu letnim oczekiwaniu w specjalistycznej klinice, potem termin był znów przesuwany aż dowiedzieliśmy się w październiku, że lekarz, który tę operację miał wykonać już tam nie pracuje.
Przeczytaj całość

Irena: pokochałam różaniec!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Nowennę Pompejańska odprawiłam prawie rok temu. Różaniec nigdy nie był moją ulubioną modlitwą, od lat go nie odmawiałam, aż nadciągnęła dramatyczna sytuacja… Szukałam wówczas takiej modlitwy, która pomogłaby mi nieustannie bombardować Niebo.
Przeczytaj całość

Ania: Wysłuchana

Matka Boska wysłuchałam mojej modlitwy, a dodatkowo odmawianie różańca było źródłem pokoju. Dziękuję Ci Kochana Matko.
Przeczytaj całość

Sandra: Przemiana

Moją mamę zaczęła częściej odwiedzać przyjaciółka. Podczas swoich wizyt żaliła się na męża - że jest nieczuły, że bardzo ją rani i ona już nie ma siły. Bardzo mnie to poruszyło i zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w jego intencji - o nawrócenie i napełnienie jego serca miłością do rodziny i...
Przeczytaj całość

Ania: Operacja

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem matki Bożej Pompejańskiej. Zdecydowałam się na operację i podjęłam się odmawiania Modlitwy w tej intencji na dwa miesiące przed planowanym terminem. Pod koniec odmawiania części błagalnej trafiłam do innego lekarza, który zaproponował mi operację w krótszym termińie, kompleksową i ze znacznie krótszym przewidywanym okresem rekonwalescencji. Zdecydowałam się. Operacja przebiegła pomyślnie, cierpienie w granicach wytrzymałości, bezxwiększego dyskomfortu. Po miesiącu powrót do pracy. Pierwotnie zakładano conajmniej trzy miesiące i to przy operacji tylko jedenj kończyny. Powrót do ńormalności przebiega bez zakłóceń. Byłam przez cały czas spokojna i pełna ufności. Czułam opiekę Mateńki. To nie jest moje pierwsze świadectwo. Nowenną modlę się od roku właściwie bez przerwy. Nie umiem a w zasadzie nie chcę bez tej modlitwy żyć. Zmieniła w moim życiu bardzo wiele. Jest czasami trudno. Ale staram się zawsze pokonać trudności. Choć są sprawy, które mnie przerastają. Gdyby nie ufność w Matczyną opiekę i Boże Miłosierdzie nie podołałabym. Staram się inaczej patrzeć na drugiego człowieka i ofiarować pomoc. Łatwiej pokonać trudności gdy nie jest się samemu. Wspierajmy się wzajemnie. To daje więcej radości i nadaje sens naszemu życiu. Polecam się Waszej modlitwie i modlę się z Wami za nas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!