Maria: Lekarze byli zaskoczeni, że operacja przebiegała bez komplikacji

Od kilku lat mam problemy zdrowotne. Lekarze robią co mogą i jestem pod dobrą opieką, ale czułam że czas najwyższy powierzyć mój stan zdrowia Matce Bożej. Pierwszą nowennę pompejańską odmówiłam w zeszłym roku, w intencji mojego zdrowia i zakończyłam ją tuż przed planowanym zabiegiem. Lekarze byli zaskoczeni, że operacja przebiegała bez komplikacji i bardzo szybko, w dobrym stanie mogłam wyjść ze szpitala.
Read More

Anna: Świadectwo

Odmawianie Nowenny nie jest łatwe ale jakże skuteczne.
Read More

Świadectwo Kasi

Pragnę podziękować Matce Bożej Pompejańskiej oraz dać świadectwo wysłuchania odmawianej przeze mnie Nowenny Pompejańskiej! Nowennę tę zaczęłam odmawiać 26. października w takiej intencji, aby mój mąż - z którym od 13 miesięcy jesteśmy w rozłące i nie widzieliśmy się przez cały ten okres czasu, a mąż podczas jednej z rozmów...
Read More

Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam. Niestety okazało się, że od wielu lat jest alkoholikiem.
Read More

Anna: Modlitwa o świętość małżeńską

Dziękuję Matko za Twoje wsparcie i ufam, że mi pomożesz!
Read More

Ania: Operacja

Chciałabym opowiedzieć o łasce, którą otrzymałam za wstawiennictwem matki Bożej Pompejańskiej. Zdecydowałam się na operację i podjęłam się odmawiania Modlitwy w tej intencji na dwa miesiące przed planowanym terminem. Pod koniec odmawiania części błagalnej trafiłam do innego lekarza, który zaproponował mi operację w krótszym termińie, kompleksową i ze znacznie krótszym przewidywanym okresem rekonwalescencji. Zdecydowałam się. Operacja przebiegła pomyślnie, cierpienie w granicach wytrzymałości, bezxwiększego dyskomfortu. Po miesiącu powrót do pracy. Pierwotnie zakładano conajmniej trzy miesiące i to przy operacji tylko jedenj kończyny. Powrót do ńormalności przebiega bez zakłóceń. Byłam przez cały czas spokojna i pełna ufności. Czułam opiekę Mateńki. To nie jest moje pierwsze świadectwo. Nowenną modlę się od roku właściwie bez przerwy. Nie umiem a w zasadzie nie chcę bez tej modlitwy żyć. Zmieniła w moim życiu bardzo wiele. Jest czasami trudno. Ale staram się zawsze pokonać trudności. Choć są sprawy, które mnie przerastają. Gdyby nie ufność w Matczyną opiekę i Boże Miłosierdzie nie podołałabym. Staram się inaczej patrzeć na drugiego człowieka i ofiarować pomoc. Łatwiej pokonać trudności gdy nie jest się samemu. Wspierajmy się wzajemnie. To daje więcej radości i nadaje sens naszemu życiu. Polecam się Waszej modlitwie i modlę się z Wami za nas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!