Edyta: zdane prawo jazdy

Chcę się tutaj podzielić świadectwem, jak wiele łask otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej. Od samego początku miałam trudności ze zdaniem egzaminu prawa jazdy. Zaczęłam się modlić w tej intencji, ale moja wiara była daleka od doskonałości, potrzebowałam przy tym konkretnego nawrócenia.
Read More

Ania: Pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji finansowej

Na twarzy mojej mamy znów jest uśmiech bo nie jest z tym wszystkim sama . Teraz odmawiam druga nowennę prosząc Maryję o dalsza pomoc bo nie jest łatwo .
Read More

Monika: Wysłuchana modlitwa

Chciałam się podzielić świadectwem wysłuchania mojej prośby przez Maryję. Modliłam się wraz z moją przyjaciółką w intencji uzdrowienia mnie z choroby skóry. Po ok. dwóch latach od naszej modlitwy Bóg mnie wysłuchał przez serce Maryji. Wszystkich zachęcam do tej modlitwy .Nigdy nie wiadomo kiedy łaska uzdrowienia na nas spłynie dlatego...
Read More

Barbara: zdrowie dzięki nowennie

Nowennę zaczęłąm odmawiać w momencie gsy dowiedziałam się o chorobie mamy dziś jest 44 dzień nowenny choć początkowe wyniki mamy nie wyglądały najlepiej miała trudności z umówieniem się na operację itp. ja o co tylko prosiłam dostawałam jak tylko poprosiłam o to żeby ustalony był termin wizyty jeszcze tego samego...
Read More

Henryka: Choroba nowotworowa córki

W 2010 roku  moja córka (45 lat)  dowiedziała się o chorobie nowotworowej jajnika- nowotwór złośliwy nie powodujący przerzutów. Przeprowadzono operację, po której lekarz poinformował nas, że nie zdołali wszystkiego zrobić, usunąć całego nowotworu ponieważ jest za mocno wrośnięty.
Read More

Alicja: zmiana pracy

Treść świadectwa:
Moje spotkanie z Maryją rozpoczęło się dzień przed Świętem Trzech Króli tego roku. Pewnego dnia moja mama przyniosła z Caritas modlitwę (tam jej ktoś ją dał) i powiedziała mi tylko, żebym obejrzała tą modlitwę. Ale ja jak zwykle odpowiedziałam ok i dałam sobie z tym spokój. Leżała ta karteczka parę dni, aż w końcu „pokusiło” mnie, aby zajrzeć. Przeczytałam całość wzoru Nowenny i poszłam do mamy zapytać o co chodzi i jak to odmawiać , bo jakoś nie rozumiem co po kolei odmawiać. Mamuś też niewiele mi wyjaśniła,więc weszłam w stronę internetową i zaczęłam na Waszej stronie czytać instrukcję. Wtedy wszystko się wyjaśniło. Rozpisałam to na dużych kartkach dla siebie i mamy i rozpoczęłam drogę z Maryją. Nie należę do osób, które namiętnie odmawiały różaniec,zawsze to było dla mnie za długo, wytrzymywałam tylko, jak rodzice mówili i wtedy dołączam się do nich. W tym czasie byłam bardzo zdesperowana, gdyż ówczesna praca nie sprawiała mi przyjemności a sama myśl, iż mam iść do pracy stresowała mnie i doprowadzała do niestrawności żołądka (zresztą nie tylko mnie ale i innych pracowników też).
Rozpoczęłam modlitwę 5 stycznia 2015 z myślą abym mogła znaleźć nową, dobrą pracę. Tak, jak i wszystkim diabeł kręcił ogonem w mojej drodze. A to telefon przeszkadzał, a to prawie zasnęłam, a to właśnie ktoś zadzwonił do drzwi z jakąś bzdurą itp, itd.
Ale mój upór był silniejszy, wiedziałam, że kto jak kto, ale Maryja doda mi sił i wytrwam w modlitwie. Wspierała mnie w tej intencji moja ukochana mama, która Nowennę rozpoczęła dzień po mnie w tej samej intencji, poprosiłam również wikarego w parafii, aby miał mnie na myśli modląc się.
No i cóż….gdy weszłam w drugą część dziękczynną, w jej drugim dniu zadzwoniono do mnie i zaproszono mnie na rozmowę, a koniec końców zatrudniono. Nie jest to szczyt moich marzeń (to nie moja praca w zawodzie wyuczonym), ale atmosfera rewelacyjna a praca idzie przyjemnie. Już w trakcie modlitwy wiedziałam, że zawsze znajdę na nią czas i miejsce dla Maryją w moim sercu. Wszystkim, którzy jeszcze nie zaczęli mówię :Na pewno dacie radę to nie jest trudne!!!!! Sama przyjemność spotkać się z Matką Bożą. A obecnie jestem w trakcie kolejnej Nowenny, być może Jezus wysłucha mojej prośby przez ręce Maryji i będę pracowała w swoim ukochanym zawodzie. Wspieram swoim całym sercem wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają, głowa do góry, ALLELUJA!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Alicja: zmiana pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gosia
Gość

Na pewno wysłucha i zdobędziesz wymarzoną pracę. Bardzo piękne świadectwo. Życzę Ci wszystkiego dobrego.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!