Anna: Podziękowania za otrzymane łaski

Chciałam podziękować naszej Mateczce za łaski, jakie otrzymałam ja oraz osoba, za którą się modliłam. Było ciężko, ale wiedziałam, że to jedyna nadzieja.
Przeczytaj całość

Marta: nietypowa pomoc na studiach

Muszę podzielić się swoją radością i dać świadectwo tego ,że modlitwa do Matki Boskiej Pompejańskiej jest skuteczna. Modliłam się w intencji syna żeby zaliczył ten semestr i dostał wpis na następny. Można powiedzieć że sprawa prawie beznadziejna. Wykładowca stwierdził, że nie zaliczy mu przedmiotu co spowodowałoby przesunięcie studiów o pół...
Przeczytaj całość

Marcin: 900 gram synka

Leoś urodził się dwa miesiące za wcześnie. Spieszyło mu się na świat, żeby wpisać się w męską tradycję listopadowych narodzin.
Przeczytaj całość

Helena: po śmierci męża co noc miałam bardzo męczące sny z nim w roli głównej

Zostałam wysłuchana O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się od córki, której koleżanka dała do poczytania czasopismo Królowa Różańca Świętego.
Przeczytaj całość

Paweł: Otrzymanie wielkich łask Bożych

Chciałbym się podzielić z Wami moim świadectwem. Kończę aktualnie moją 4 NP którą odmawiam w intencji pomyślnego zdania III roku studiów medycznych
Przeczytaj całość

Aleksandra: Podziękowanie

Szczęść Boże! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się z Internetu. Zaczęłam ją odmawiać, prosząc Matkę Bożą o łaskę zdrowia. Nie licząc dni, okazało się, że ostatni dzień Nowenny przypadnie w dniu moich urodzin. Wiem, że moja prośba została wysłuchana. W ostatnim dniu części błagalnej otrzymałam wiadomość, że wyniki moich badań są dobre. Matka Najświętsza czuwa nade mną i dodaje mi siły. Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska za wstawiennictwo u Twojego Syna. Zachęcam wszystkich do odmawiania tej pięknej modlitwy, bo naprawdę warto.
,,Królowo Różańca świętego módl się za nami”

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Aleksandra: Podziękowanie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Super! 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!