Beata: spokój wewnętrzny

Potrafię teraz do wszystkiego podejść z dystansem, zastanowić się i rozważyć problem. Dawniej było to nie możliwe, gdyż od razu ogarniam mnie nerwy i wyjechałem gniewem.
Przeczytaj całość

Maciuś: Matka Boża nie odmawia :)

Szczęść Boże. Moją pierwszą Nowennę Pompejańską skończyłem w lutym 2014 r. w intencji znalezienia pracy umysłowej. Dzięki Matce Bożej i Świętemu Josemaria Escriva otrzymałem taką pracę o jaką prosiłem: umysłową, z bardzo dobrymi ludzmi, dobrym dojazdem, jednozmianową i wolnymi sobotami i niedzielami.Przeczytaj Maciuś: Matka Boża nie odmawia :)
Przeczytaj całość

Joanna: dzięki cierpieniu odnalazłam drogę do Boga

Jak mówiłam mój ból był tak silny, że nie chciało mi sie żyć, zaniedbałam dom, dzieci, siebie , miałam myśli samobójcze. Czułam się okropnie zraniona i samotna, ciągle płakałam , nic nie jadłam , wpadłam w depresję.
Przeczytaj całość

Agata: ‚Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy.’

Miejcie więc ufność, bo "Wszystko jest możliwe dla tego kto wierzy."
Przeczytaj całość

Marzena: To właśnie dziś, po 4 latach przystąpiłam do spowiedzi

To właśnie dziś,po 4 latach przystąpiłam do spowiedzi i wierzę,że to dzięki wstawienniczej opiece Matki Bożej,która ukazała mi Jezusa miłosiernego.
Przeczytaj całość

Agnieszka: ZARĘCZYNY

Pragnę podziękować Matce Boże za wysłuchanie mojej modlitwy i poświadczyć,że nowenna Pompejańska jest modlitwą nie do odparcia.Będąc z chłopakiem ponad 3 lata straciłam jakąkolwiek nadzieję na zaręczyny i ślub ponieważ unikał tego tematu jak ognia. W przeszłości byłam w nieudanych związkach i myślałam,że obecny związek też się zakończy.Jestem osobą religijną i życie bez Sakramentu Małżeństwa jest dla mnie katorgą.Był już po 30stce i nie chciał na ten temat rozmawiać.Gdy dowiedziałam się o nowennie natychmiast zaczęłam ją odmawiać.Po 6 miesiącach od zakończenia chłopak się oswiadczyl i trwają przygotowania do ślubu.Wszystko zawdzięczam Matce Bożej.Podczas odmawiania doświadczyłam wielu innych łask i niezwykłej opieki Maryji.Zachęcam do odmawiania każdego kto stracił nadzieję.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Agnieszka: ZARĘCZYNY"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Pięknie 🙂

Ania
Gość

Piekne…mój związek rozpadł się właśnie z tego powoduOdkad zaczęłam modlić się NP nie mogę przestać myslec-dlaczego nie zrobiłam tego w intencji naszego związku zanim się wszystko rozpadlojednak wierzę,że i tą drogą Maryja właściwie mnie pokieruje…zycze Wam szczescia i dalszej opieki Naszej Matki…

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Pięknie . Niech Wam Bóg błogosławi

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!