Grażyna: Świadectwo- wszystko co nas dotyczy jest po coś

Pisałam wcześniej jak bardzo zły przeszkadzał na różne sposoby
Read More

Magdalena: łaski nowenny

Rozpoczęłam Nowennę 18 października w intencji pracy męża . Nie miałam śmiałości tylko prosić , więc cały czas czwartą tajemnicę światła odmawiałam w intencjach Matki Bożej, o które prosi w Medugorie . Mój mąż wcześniej założył firmę za granicą . Jest to nasza jedyna nadzieja na utrzymanie . Wcześniej miał...
Read More

Marzanna: Bardzo trudne i ważne egzaminy

Odmawiając Nowennę Pompejańską prosiłam o to, aby moja córka zdała dwa bardzo trudne i ważne egzaminy na studiach. Był to drugi termin egzaminów, gdyż za pierwszym razem nie zdała. Egzaminy zdała pomyślnie a splot różnych zdarzeń udowodnił , że opiekowała się nią Matka Boska z Pompejów.
Read More

Beata: spowiedź

Moja Nowenna została wysłuchana.Modliłam się o nawrócenie pewnej osoby.Po ponad roku życia bez Boga poszła do spowiedzi.Niesamowite,bo nic tego nie zapowiadało,wręcz uważała ,że jest wszystko w porządku.A teraz sama zaczęła się modlić. Sama też dostrzegłam,że zostałam umocniona i jestem dużo spokojniejsza w pracy,wszystko się jakoś układa i łatwiej znoszę różne...
Read More

JANUSZ: Nawrócony na zawsze

Przed chorobą oddaliłem się od wiary katolickiej, zacząlem powątpiewać w Nią. Zacząłem czytać ksiązki o OOBE (out of body experience),czyli o eksperymentach wyjścia poza ciało. Trenowałem jak wejść w stan OOBE. Gdy raptem w wakacje zachorowałem,zacząłem jeżdzić po klinikach,a wyniki nie polepszały się. Myślałem,że nie długo przyjdzie czas rozstania z tym światem. Płakałem w samotności,by żona i córka nie widziały moich łez.
Read More

Agata: Spokój i pewność

To już moja druga Nowenna Pompejańska, od czasu pierwszej próbowałam kilka razy i nie wychodziło, aż przyszedł taki dzień, że poczułam w sobie silną potrzebę odmówienia i pewność, że ją skończę. Nie było takiego dnia, żebym pomyślała nie dam rady, albo może odpuszczę, po prostu pewność, kamienny spokój i nadludzkie siły. Modliłam się o zdrowie dla córeczki, nie wiem czemu zdecydowałam się na taką intencję, po prostu wstałam rano i samo się stało. Dokuczało mi okropnie roztargnienie i zamyślenie na modlitwie, ale większych problemów nie miałam, schody zaczęły się jak pod koniec części dziękczynnej oświeciło mnie i stwierdziłam, że muszę jeszcze odmówić kolejną nowennę za kogoś kto mocno zbłądził. Od tej chwili moja modlitwa to była szarpanina z samą sobą, ze swoimi myślami emocjami, tak na ludzki rozum powinnam wszystko zostawić i się uspokoić, a jednak nie mogłam przestać się modlić, nawet takiej myśli nie miałam, miałam dość siebie, rodziny, swoich nerwów a modlitwy nie. Nowennę skończyłam w środę popielcową, od razu też zabrałam się za kolejną, bez palącej potrzeby ale z myślą, że trzeba, że muszę pomóc tej osobie wrócić do Boga, zasnęłam w trakcie części chwalebnej, nie wiem czy ją skończyłam, budziłam się i próbowałam dokańczać i znów zasypiałam i dziś wstałam znowu z tą pewnością, że skończę. Moja intencja o zdrowie córki spełniła się już po części, a spełni się całkowicie, tylko jeszcze nie wiem kiedy, Bóg wybierze czas. Matka Boża dała mi ogromny spokój, nic nie wydaje się straszne, życie jest ciężkie ale zaczynam coraz bardziej rozumieć, że to jest droga do celu a nie cel, cel będzie później, muszę tylko przejść tą drogę tak jakby Bóg tego chciał i troszczyć się, aby inni poszli nią ze mną. Wiem, że nigdy nie zdołam odwdzięczyć za to jak Maryja zmieniła moje życie i zmienia je nadal:)

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Agata: Spokój i pewność"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Piękne świadectwo! Ja też mam ostatnio problemy z odmówieniem tej nowenny, ciągle przerywam, zniechęcam się. Mam nadzieję, że uda mi się odmówić. Życzę wytrwałości i wielu łask!

agata
Gość
Nie przejmuj się, ja chociaż miałam wytrwać, przerwałam,zasnęłam, powiedziałam sobie, że odpocznę kilka dni bo chyba jakieś przesilenie, nie mam siły na nic, śpię na modlitwie, minął tydzień wcale się lepiej nie czuje, coraz ciężej mi zacząć, a bez różańca nie mam siły na żadną modlitwę, nie chce mi się iść do Kościoła, nie umiem wzbudzić w sobie skruchy, a grzechy zaczynają się panoszyć na prawo i lewo w moim życiu. Dochodzę do wniosku, że muszę znowu zacząć i zaczynać ciągle od nowa – przecież Maryja nie ukaże mnie za to, że nie daje rady odmawiać i ciągle przerywam, i… Czytaj więcej »
Irena
Gość

Piękne świadectwo i piękny człowiek

Maria Pelc
Gość

Może podpowiem Tym, którym idzie ciężko….trzeba do jednej ręki brać Krzyż, a do drugiej Różaniec……tak, to pomaga…uda się odmówisz tą Nowennę bez większych trudności…siły da Ci Jezus…….Pozdrawiam i zachęcam, by się nie poddawać…raz podjać decyzję, a potem to juz musi się udać…..

Obrazki z nowenną pompejańską?