Moje zdrowie a Nowenna Pompejańska

Dziękując Bogu i Maryi Matce Bożej za to że dziś czuję się znacznie lepiej niż na początku roku, chciałbym zaświadczyć o cudownym działaniu Nowenny Pompejańskiej. Czułem się tak źle że myślałem że to mój koniec. Nie mogłem nic jeść, nie czułem głodu, za to czułem kłucia w klatce piersiowej, dolegliwości...
Read More

Hanna: bóle głowy

Dziękuję Ci Maryjo za Twoją opiekę nad moją rodziną. Dziękuję za łaski te uświadomione i za te , których dzisiaj jeszcze nie jestem świadoma.
Read More

barbara: Cud pracy

Moje świadectwo umieszczam na tej stronie już 3 raz. Moje wcześniejsze prośby cały czas się realizują. Prosiłam Mateńkę o pomoc w budowie. Mamy mało pieniążków, więc budujemy sami, nieraz rzucano nam kłody pod nogi, ale trwamy, ufamy i ...budujemy!Przeczytaj barbara: Cud pracy
Read More

Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !

23 lipca 2016 roku zakończyła się moja już 3 nowenna do Matki Boskiej Pompejańskiej .tej nowennie towarzyszyły mi e-maile od Państwa .Przeczytaj Justyna: przyśniła mi się Matka Boska identyczna jak na obrazie !
Read More

Dariusz: Moje marzenie się spełniło

Moim marzeniem od dawna było studiowanie na jakiejkolwiek uczelni w Warszawie. Swoje plany wiązałem z informatyką. Od pierwszej klasy technikum uczyłem się sumiennie aby osiągnąć swój cel, ale ciągle gdzieś popełniałem jakieś błędy dlatego też czułem się zbyt słaby. Przeczytaj Dariusz: Moje marzenie się spełniło
Read More

Wspólna modlitwa w Radiu Różaniec + PREMIERA nowej pieśni różańcowej! – Spróbujemy?

Kochani, jesteśmy już po pierwszych testach połączeń „na żywo” z Radiem Różaniec. To…działa 🙂 Ruszymy więc z pierwszą wspólną audycją. Oczywiście różańcową!

Cel jest taki: modlić się wspólnie na różańcu w intencjach, które sami przesyłamy tutaj: http://pompejanska.rosemaria.pl/prosby-o-modlitwe/zobacz-intencje/ 

Jak to widzimy? Oto wyniki sondy:

  • 54% chce takiej modlitwy
  • 41% chce, a nawet jest skłonna zadzwonić przez skype
  • 5% jest to raczej obojętne

Więc nie ma na co czekać. Jak ten pomysł wypali, będziemy powtarzać regularnie nasza modlitwę w intencjach zostawianych tu na stronie.

Jak to działa?

Przede wszystkim mam nadzieję, że to jednak zadziała 🙂

W sobotę, 28 lutego, o godz. 20.30 zaczynamy nadawanie przez www.radio.rozaniec.info. Na tej stronie są podane metody, jakimi można słuchać radia.

(Uwaga – nie będzie apelu o 21, są też drobne modyfikacje w programie radia). Planowane zakończenie ok. 21.15. Zawsze można poświęcić czas na rozmowę. Definitywny koniec o 21.30 (zaczyna się wtedy różaniec pompejański).

PREMIERA!

Po różańcu – premiera, premiera, premiera! Czyli pierwsze, publiczne wykonanie NOWEJ pieśni ku czci Królowej Różańca Świętego z Pompejów! Do tej pory słyszało ją 5 osób, teraz usłyszy każdy, kto zechce!

 

Jak dołączyć do modlitwy?

Kto chce dołączyć do modlitwy, proszę, aby przysłał mi wiadomość na czat skype. Nasz identyfikator skype to: radiorozaniec.

Skype mam włączony cały czas, więc jeśli ktoś się zgłosi wcześniej, to umówimy się na konkretną dziesiątkę. Wtedy, w odpowiednim momencie, ja zadzwonię do tej osoby i będziemy się modlić razem na antenie.

Ważne informacje dla chcących modlić się na żywo

  1. pamiętamy, ze skype wcześniej prosi o dodanie do kontaktów! Dodaj więc do kontaktów mnie (imię Marek, identyfikator: radiorozaniec).
  2. pamiętajmy, by rozmawiając przez skype nie słuchać jednocześnie różańca z radia internetowego – opóźnienia są ok. 10-sekundowe, więc można się wtedy pogubić. A zatem, kiedy będziemy łączyć się przez skype, wyłączamy (lub ściszamy) radio, i przestawiamy się na słuchawki + mikrofon.
  3. korzystamy z słuchawek (na uszy), to ważne. Głośniki przy/w komputerze są wykluczone (dźwięk będzie wracał, zapętli się).

Program skype do połączeń jest bezpłatny, można go pobrać stąd, potrzebny jest mikrofon i słuchawki.

Zatem… do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wspólna modlitwa w Radiu Różaniec + PREMIERA nowej pieśni różańcowej! – Spróbujemy?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Bog zaplac! fainie!

pompejanska
Gość
pompejanska

Uff, już po pierwszym różańcu! Całkiem sporo nas było Polaków z Polski, łączono się też z USA, Cypru, Niemiec, Anglii. Zapraszam za tydzień – koniecznie jeszcze jedną osobę ze słuchawkami i mikrofonem, żeby rozłożyć siły głosu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!