Malwina: powrót mamy do zdrowia

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej. Nowennę odmawiałam wielokrotnie, zdarzało się również, że ją tylko rozpoczynałam. Intencją jednej odmawianej przeze mnie modlitwy był powrót do zdrowia mojej mamy, która przeszła ciężką operację. Przeczytaj Malwina: powrót mamy do zdrowia
Przeczytaj całość

Maria: Jest mi teraz lżej w życiu

Moją XIII Nowennę Pompejańską odmawiałam od 2.07.2017 do 24.08.2017 r. Modliłam się o uwolnienie całej rodziny od tego co ją zniewala. Otrzymałam wiele łask od Matki Bożej, a mianowicie: 1) Uwolniłam całą rodzinę od siebie - nie ingeruję w życie innych, nie wtrącam się i nie uważam, że ja wiem wszystko najlepiej. 2) Uwolniona zostałam od innych z rodziny od oceniania mnie i już nie przejmuję się ich oceną.
Przeczytaj całość

Aleksandra: Zraniony zwiazek i opuszczenie przez osoby

Pierwsza byla za chłopaka o jego nawrocenie, by Maria popchla go w dobra strone. Kolejna nowenna zaczelam odmawiac jeden dzien pozniej bo zaczęciu tamtej. Chlopak z ktorym bylam ponad 1,5 roku byl jak sam sie nazywal agnostykiem. Nie wierzyl praktycznie w nic.
Przeczytaj całość

Weronika: naprawdę warto

Witam. Chciałabym wszystkich namówić do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ponieważ jest to naprawdę skuteczna modlitwa. Może nie od razu dostajemy te łaski o które prosimy, może dopiero po jakimś czasie lub przy kolejnej nowennie zostaniemy wysłuchani ale naprawdę warto. Przeczytaj Weronika: naprawdę warto
Przeczytaj całość

Iwona: Wsparcie w każdej potrzebie

Witam, chciałabym podzielić się swoim świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej i Pana Boga. Moja Mama, gdy było mi bardzo ciężko i szukałam nowej pracy, zaproponowała mi abym się modliła Nowenną. Po tygodniu, gdy skończyłam Nowennę, zadzwonił do mnie nowy pracodawca. Drugi raz sięgnęłam, gdy córka wyjechała uczyć się na wakacje za granicę.
Przeczytaj całość

Wspólna modlitwa w Radiu Różaniec + PREMIERA nowej pieśni różańcowej! – Spróbujemy?

Kochani, jesteśmy już po pierwszych testach połączeń „na żywo” z Radiem Różaniec. To…działa 🙂 Ruszymy więc z pierwszą wspólną audycją. Oczywiście różańcową!

Cel jest taki: modlić się wspólnie na różańcu w intencjach, które sami przesyłamy tutaj: http://pompejanska.rosemaria.pl/prosby-o-modlitwe/zobacz-intencje/ 

Jak to widzimy? Oto wyniki sondy:

  • 54% chce takiej modlitwy
  • 41% chce, a nawet jest skłonna zadzwonić przez skype
  • 5% jest to raczej obojętne

Więc nie ma na co czekać. Jak ten pomysł wypali, będziemy powtarzać regularnie nasza modlitwę w intencjach zostawianych tu na stronie.

Jak to działa?

Przede wszystkim mam nadzieję, że to jednak zadziała 🙂

W sobotę, 28 lutego, o godz. 20.30 zaczynamy nadawanie przez www.radio.rozaniec.info. Na tej stronie są podane metody, jakimi można słuchać radia.

(Uwaga – nie będzie apelu o 21, są też drobne modyfikacje w programie radia). Planowane zakończenie ok. 21.15. Zawsze można poświęcić czas na rozmowę. Definitywny koniec o 21.30 (zaczyna się wtedy różaniec pompejański).

PREMIERA!

Po różańcu – premiera, premiera, premiera! Czyli pierwsze, publiczne wykonanie NOWEJ pieśni ku czci Królowej Różańca Świętego z Pompejów! Do tej pory słyszało ją 5 osób, teraz usłyszy każdy, kto zechce!

 

Jak dołączyć do modlitwy?

Kto chce dołączyć do modlitwy, proszę, aby przysłał mi wiadomość na czat skype. Nasz identyfikator skype to: radiorozaniec.

Skype mam włączony cały czas, więc jeśli ktoś się zgłosi wcześniej, to umówimy się na konkretną dziesiątkę. Wtedy, w odpowiednim momencie, ja zadzwonię do tej osoby i będziemy się modlić razem na antenie.

Ważne informacje dla chcących modlić się na żywo

  1. pamiętamy, ze skype wcześniej prosi o dodanie do kontaktów! Dodaj więc do kontaktów mnie (imię Marek, identyfikator: radiorozaniec).
  2. pamiętajmy, by rozmawiając przez skype nie słuchać jednocześnie różańca z radia internetowego – opóźnienia są ok. 10-sekundowe, więc można się wtedy pogubić. A zatem, kiedy będziemy łączyć się przez skype, wyłączamy (lub ściszamy) radio, i przestawiamy się na słuchawki + mikrofon.
  3. korzystamy z słuchawek (na uszy), to ważne. Głośniki przy/w komputerze są wykluczone (dźwięk będzie wracał, zapętli się).

Program skype do połączeń jest bezpłatny, można go pobrać stąd, potrzebny jest mikrofon i słuchawki.

Zatem… do usłyszenia!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Wspólna modlitwa w Radiu Różaniec + PREMIERA nowej pieśni różańcowej! – Spróbujemy?"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Janina
Gość
Janina

Bog zaplac! fainie!

pompejanska
Gość
pompejanska

Uff, już po pierwszym różańcu! Całkiem sporo nas było Polaków z Polski, łączono się też z USA, Cypru, Niemiec, Anglii. Zapraszam za tydzień – koniecznie jeszcze jedną osobę ze słuchawkami i mikrofonem, żeby rozłożyć siły głosu 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!